Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wysokie kobiety są nienormalne i okrutne

Polecane posty

Gość gość

odradzam dlatego że jak ktoś ma jakiś widoczny defekt na który nie ma wpływu to wszyscy to wykorzystują szczegulnie w dzieciństwie co bardzo wpływa na dalszy rozwuj emocjonalny ja powiem że miałem kiedyś taką wysoką dziewczyne i stanowczo odradzam od dziecka wyzywali ją od dziwolągów żyraf mutantów , z tego względu że jestem tolerancyjny nigdy jej nie dokuczałem i naprawde coś do niej czułem kiedy poczułem że naprawde ją kocham i ona to zauważyła to zaczeło z niej wychodzić zło i chyba jakieś nieprzyzwoite zachowania i jej zachcianki typu chciałą żebym ją masował przez kilka godzin głównie stopy i uda gdyż jak twierdziła bolą od grania w kosza , poprostu mnie wykożystywałą byliśmy wtedy młodzi ona miała 20 ja 21 , mam 171 byłem niższy o 20 cm i lżejszy jakieś 50 kg a czasami jej sie zachciało usiąść mi na plecach czego bardzo nie lubiłem albo przy znajomych sie mnie tulić do cycków i mnie ośmieszać mówiąc że jak przyjdziemy już do domu to da mi cycka do ssania jak bym był jej dzieciątkiem , po roku męczarni zerwałem z nią raz na zawsze i od tej pory nie przestała do mnie pisać raz nawet mi groziła że jak do niej nie wróce to mnie pobije jak bede wracał do domu z pracy a ja mam już żone i dziecko więc stanowczo odradzam spotykania się z takimi kobietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ładnie musisz mieć nasrane w głowie żeby sobie brać 20cm wyższe i 50kg cieższe monstruo :D k****a tez miala ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slavery, taktem to Ty nie grzeszysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam lubię wysokie kobiety, no może nie aż tak wysokie :P bym musiał stawać na palcach a poznałem taką. Raczej nie zaliczam się do osób niskich, ale ona byłe o centymetr większa ode mnie. :O I była najnormalniejsza na świecie i gdzie tam okrutna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×