Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieznajomy111331

Wymagana natychmiastowa pomoc z wanna

Polecane posty

Gość Nieznajomy111331

Witam. Ostatnio woda zaczela mi bardzo wolno splywac z wanny, wiec pomyslalam, ze to przez gromadzace sie tam wlosy i postanowilam cos z tym zrobic. Chwile temu odkrecilam w wannie taki srebrny metalowy okragly zawor z dziurami, przez ktore przelatywala woda. wyjelam wlosy spod spodu i probowalam wkrecic spowrotem. pod tym srebrnym okraglym czyms w wannie, ktore wyjelam, bylo cos w rodzaju bialego tunelu z 3 poprzeczkami. sruba nie dosiegala tego, wiec troche musiala pociagnac do siebie, zeby srube wkrecic spowrotem. przykrecilam teraz do konca i widze, ze podczas uzywania wody w wannie ta wylatuje spod niej - mam jakis przeciek. co mam z tym zrobic? przykrecic ta srebrna nakladke na otwor w wannie do samego konca, najmocniej jak moge do tego bialego juz w otworze w wannie? przykrecic slabo? co mam zrobic, zeby nie wylatywala woda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznajomy111331
juz widze - odpadla mi jakas czarna uszczelka. tylko gdzie mam ja wlozyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale z ciebie kaleka, kto tak czyści wannę???? Teraz jak zamierzasz połaczyć tę rurę odpływową??? Bez hydraulika sie nie obędzie. Na drugi raz jak już ci to zreperuje wsypuj w odpływ kreta i wszystko się samo rozpuśc****otem myjesz wanne i woda spływa jak w nówce sztuce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznajomy111331
Udalo mi sie zamontowac uszczelke spowrotem tam, gdzie powinna byc. Nic juz nie cieknie, tylko teraz woda splywa straaaaaaaaaaaaaaaaaaasznie dlugo. Cos sie da z tym zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznajomy111331
@bump

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze ktos mi pomoze kilka razy wkladalam do wanny akwarium do mycia i niestety porysowalam troche potem to juz kladlam recznik na dno ale jednak to porysowanie jest widoczne czy da sie to czyms moze zamalowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w marketach budowlanych są specjalne farby (takie malutkie jak korektory w pędzelku) do zamalowywania rys na wannie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×