Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

rozwiodlam sie i teraz

Polecane posty

Gość gość
odpowie ktos powaznie?mam juz nie pisac?zwyzywa mnie pewnie tylko znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak! masz już nie pisać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dlaczego sie rozwiodlam?bo zabieral mi pieniadze zmuszal zebym sponsorowala jego mamuske,wyzywal,jezdzil ciagle po pijaku nie wytrzymalam ------------------ Jak to cie zmuszal? Jak to zabieral? A ty rozumu swojego nie masz? To co robilas, robilas z wlasnej woli. Dawalas im kase, bo chcialas dawac. A teraz jojczysz. Rozumiem, ze facet cie wkrecal, ale to ze dalas to byla twoja decyzja. Jezeli masz rachunki na ten remont, to wystap do sadu o zwrot pieniedzy. Jezli byla kradziez u twojej ciotki to powinno byc zgloszone na policji. Nie gadaj juz z nim, bo bedziesz tylko wysluchiwac obelg. Po co ci to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam zakochana,ja sama nie moge uwierzyc jaka bylam glupia naprawde,jestem psychicznym wrakiem,jak mowilam ze nie bede jej robic zakupow bylam''s*********m ktory nie zna zycia''ok wiem nie mam godnosc****eniedzy juz tez nie mam nic nie mam,a co do ciotki to prosilam zeby nie zglaszala tego policji,k***a kochalam go,teraz nienawidze,a rachunkow niestety zadnych nie mam:(a on mnie tak urabial razem ze swoja mamusia,to najgorszy najbardziej zaklamany czlowiek na swiecie,bedzie ci slodzic i wchodzic do d**y zeby tylko wyciagnac kase a potem pokazuje prawdziwa twarz-potwora nie do opisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i wiecie co?ja mu tez kupowalam rozne rzeczy ubrania markowe,tego mu nie wypominam,chcialabym odzyskac choc malutka czesc choc to co na remont dalam,a on wypomina mi ze kiedys kupil mi buty i sukienke(razem ok 200 zl:()to jest nie do uwierzenia wiem,ja wiem ze to wszystko przez jego matke(absolutnie go nie bronie ma swoj rozum przeciez)ale...ja teraz nie mam nic stracilam prace nie mam na nic,jestem na dnie,myslalam ze odda choc czesc,uslyszlam takie obelgi ze szkoda slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla swojego dobra oleja ta kase,zacznij zyc przyszłoscia nie przeszłoscia, a zło które on wyrzadził wróci do niego samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×