Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Armaid

co wy poczulibyście w tej sytuacji

Polecane posty

piszę z konta kuzynki bo ja sama tutaj konta nie mam :) przepraszam że tak dużo ale konieczny jest wstęp do dalszej części :) wczoraj zdarzyła się taka dziwna sytuacja. od 3 lat chodzę na korki z maty. chodzę do takiej babki która ma syna rok starszego ode mnie (ja mam 16 a on 17). w zeszłym roku gdy kończyłam korki on prawie zawsze schodził pogadać ze mną podczas gdy się już zbierałam (nie zawsze bo jednak czasem nie zdążył na autobus i mijaliśmy się). co prawda gadaliśmy praktycznie krótko bo przez jakieś 10-20min. a potem on musiał zbierać się na trening. rzadko bo rzadko ale czasem zmówiliśmy się żeby gdzieś wyskoczyć na miasto, rowery itp. (ale na prawdę rzadko) zawsze dobrze mi się z nim gadało. w tym roku już tak często się nie widujemy. przede mną u tej babki jest taki chłopak- jego kolega. chodzę na korki w czwartki wieczorem, z tym chłopakiem gadam tylko czasem przed lekcją przez kilka minut potem przychodzi ten kolega i całą moją godzinę+ jeszcze trochę siedzą i gadają a gdy ja wychodzę to oni jeszcze tam we dwoje siedzą. już drugi albo trzeci raz zdarzyła się taka sytuacja że przyjechała po mnie mama i zaczeła gadać z moją babką od korków z maty. ja czekam gdzieś obok nich i słucham co mówią a chłopaki siedzą zamknięci w pokoju. ja czekam z dorosłymi na dole a oni gadają. zastanawiam się: rozumiem jakbym z tym chłopakiem chodziła do klasy i widywała go na co dzień ale widuje go przez te kilka minut na tych korkach a on jedyne co to mi "cześć" powie no nie wiem... wydawało mi się że mnie lubi, pocztówki sobie wysłaliśmy w to lato, spotkaliśmy się... jak wy to rozumiecie? jak poczulibyście i co mam przez to rozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×