Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

PRZEDWCZESNY WYTRYSK

Polecane posty

Gość ksiadzmalyjanio
Niektóre mamuśki mają problem z seksem, i potem kastrują psychicznie faceta od dziecka, dalej już prosto, stoi mu to i wystrzeli, ale poczucie winy, wstyd, co by mamusia powiedziała, itd itp do tego może jeszcze katolik to problem gotowy, po ciemku pod kołdrą bo obowiązek, może jeszcze do spowiedzi lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiadzmalyjanio
ten się nie stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwesta zatkanych rur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość me me me nie loguje sie
c*****a sprawa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość me me me nie loguje sie
chyba możesz z nim zerwać, to poważny problem. jak nic nie bedzie chciał z tym zrobić to chyba jedyne wyjście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to faktycznie pewnie cos w tym jest. wychowany przez matke (tata zmarl jak byl maly) faktycznie katolik o ona swieta kobieta i jak sam kiedys mi powiedzial ze ona jest najwazniejsza dla niego, facet ma 27 lat a dalej wszystkie wazne sprawy konsultuje z matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to faktycznie pewnie cos w tym jest. wychowany przez matke (tata zmarl jak byl maly) faktycznie katolik o ona swieta kobieta i jak sam kiedys mi powiedzial ze ona jest najwazniejsza dla niego, facet ma 27 lat a dalej wszystkie wazne sprawy konsultuje z matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość me me me nie loguje sie
no i problem jest w tym, że on nie chce a nie sam wytrysk bo odrobina ćwiczeń i mógłby być mistrzem... a woli się onanizować tobą... leń śmierdzący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"i jak sam kiedys mi powiedzial ze ona jest najwazniejsza dla niego, " co w tym dziwnego? dla Ciebie twoja mama jest nieważna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiadzmalyjanio
Mów mi mistrzu, smutne to wszystko, facet raczej zmarnowany, no chyba że ci to odpowiada, decyzja po twojej stronie, podejrzewam że seks traktuje jak walenie konia, byle się mama nie dowiedziała, można z tym walczyć, ale jeśli masz walczyć też z matką to ci się nie uda, musiałby sam chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest wazna owszem, nie o to chodzi wiadome ze dla niego jest wazna tylko czasmi probuje wyjasnic jego zachowanie czy faktycznie nie byl za bardzo rozpieszczony i ubostwiony przez mame ze moze to rzutuje teraz na jego zachowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiadzmalyjanio
Tak matka jest najważniejsza, ale matka nie przeżyje za ciebie twojego życia i więcej, normalne matki nie zjadają swoich dzieci jak modliszki samców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do ksiadzmalyjanio. czy spotkales sie wczesniej z takim przypadkiem juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie, tak naprawde to juz dawno powienien odciąc tę pępowine. cos w tym musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość me me me nie loguje sie
mamusia mu wszystko pod nos podawała i dalej podaje i będzie podawała do usranej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiadzmalyjanio
Czy się spotkałem, owszem, tyle że nie jestem w stanie udzielić porady przez internet, aż taki nieodpowiedzialny nie jestem, to za każdym razem nieco inaczej wygląda, a skrzywdzić kogoś jest bardzo łatwo, to o czym piszę to schematy zachowań, popularne i jedne z wielu, walcz jeśli ci zależy na nim i jeśli potrafisz, czasem jest łatwo a czasem nie i nie wiadomo czy się opłaci, nie znam was i waszej sytuacji, nikt za ciebie nie podejmie decyzji, psycholog może pomóc, ale bogiem nie jest, musisz sama, najlepiej z NIM, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka101
każdy z moich partnerów (6) , ja mam 32 lata, miał ten problem, trzech się przyznało że często się onanizowali jako nastolatkowie (2-3 razy dziennie nawet), i jestem pewna że to jest głowna przyczynaprzedwczesnych wytrysków, z moim obecnym zaczęłam treningi, rozbierałam się do naga i kazałam mu się dotykać i oglądać z każdej strony i przytulać do mnie, później ja go piesciłam ręką, jak mi dawał znak że to już blisko to przerywałam pieszczoty i sciskałam mu lekko jądra, po miesiacu takich treningów i wzajemnym opatrzeniu, bawilismy się ile wypłynie z niego nektaru zanim wytryśnie,czasami udawało mi się zebrać jakieś pół kieliszka zanim wybuchnął, najlepiej robić kółiko wokół żołędzi, teraz może być we mnie nawet 15 minut zanim dojdzie, za każdym razem jest lepiej i dłużej, polecam wszystkim początkujacym takie treningi, naprawdę pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu stara mialam ten sam problem a potem te jego oczy smutnego szczeniaczka liczace na " nic sie nie stalo bylo i tak z***biscie" po roku mialam dosc i po porstu zakladalam gacie na siebie wychodzac bez slowa. I tak sie rozstalismy... zrobilabym to i na twoim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jest taka, ze szybki wytrysk u zdrowego, napalonego faceta jest naturalny i nie ma w nic dziwnego. po prostu obie strony musza to jakos wkomponowac w swoje zycie erotyczne. mozna sie bawic jak lenka (powyzej), mezczyzna przed penetracja moze skonczyc kobiece do buzi, na twarz, piersi, pupe, mozna w stosunek wkomponowac 3 minuty przerwy, kiedy facet piesci ja rekami, albo ustami, albo ona sama sie piesci nakrecajac go i w efekcie skracajac te przerwe. drugi wytrysk jest zwykle duzo pozniejszy. na koniec - przykro mi to mowic - ale moj pierwszy wytrysk przychodzic pozno najczesciej kiedy jestem zobojetnialy, zmeczony, albo kobieta mnie nie pociaga. robie to wtedy mechanicznie, czasami bardzo dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misuu22
Ja też miałem podobny problem ale pomógł mi Orgasm Control! Dzięki niemu opanowałem szybkie strzały:) jestem zadowolony z efektów a największą wygraną okazała się moja dziewczyna która jest mega zadowolona z długich figli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość premiamen
Też miałem ten problem ale udało mi się z nim uporać dzięki tabletkom Orgasm ControI. Dzięki takiej suplementacji tymi tabletkami wydłużyłem czas który spędzamy na figlach w łóżku razem z żoną:) co najważniejsze oboje czerpiemy teraz większą frajdę z seksu - moja żona pewnie większą niż ja :) zdecydowanie jestem zadowolony z takiej diety!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś miałem szybkie wytryski.. ale dzięki Orgasm ControI mogę cieszyć się długą zabawą z partnerką bez obaw że szybko dojdę. Erekcja jest całkowicie kontrolowana prze zemnie! coś wspaniałego te tabletki Orgasm ControI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulubie2
To się muszę zgodzić że tabletki Orgasm ControI działają! wiem bo sam je stosowałem przez parę miesięcy! dzięki kuracji mogę dłużej cieszyć się z seksu! a nie tylko parę sekund bo już "doszedłem". Wspaniały produkt z 100% działaniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam kiedyś faceta z przedwczesnym wytryskiem i chyba to jest coś gorszego niż opisujecie.. Owszem, szybko kończy większośc młodych napaleńców ale jak facet jest przyzwoity to stara sie panować nad sobą albo zadowala kobiete w inny sposób. Ten moj eks to miał wytrysk po 3 *****ch :( był zakompleksiony, beznadziejny w łózku, wystarczyło że chwile go popieściłam i miał wytrysk, pare razy w spodnie :o po jakimś czasie zebrałam się w sobie i z nim pogadałam to się popłakał, ale do psychologa nie chciał iść. Rozstałam się z nim bo za bardzo lubię seks :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×