Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

PRZEDWCZESNY WYTRYSK

Polecane posty

Gość gość

Moj faceta ma przedwczesny wytrysk ,wystarczy mu minutka. jestem juz z nim 3 lata i brakuje mi porządnego seksu.. on chyba nie widzi w tym problemu niestety, i co ja mam zrobic zerwac z nim z takiego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za bzykanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no chyba nijakie. tylko czasami pod wplywem alkoholu moze z 5 minut a tak to lipa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Green234
Gdybyś go naprawde kochała, nawet przez myśl nie przeszłoby Ci to żeby go zostawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest choroba a czas jest względny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jednak kocham ale i tak mysle, chcialabym poprostu zeby on pomyslal tez o mnie o potrzebach bo chyba o to chodzi w zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn ile potrzeba czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czas się rozstać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facettto
Karz temu debilowi ruszyc d**e do seksuologa! Ja szybko strzelam, gdy mam dłuższa absencje w seksie ;/ no ale wystarczy stała partnerka i stały seks i problem mija ;) W jednorazowych kontaktach bardzopomagały mi tabletki CORRIAGE. U Was widzę, że to poważniejszy problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja się pytam co to znaczy przedwczesny według jakiego wzorca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki facettto, chyba bede musiala wywrzec na nim wizyte u lekarza bo skoro inni moga sie zglosic nawet po jednorazowe tabletki raz na jakis czas to chyba po 3 latach juz koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przedwczesny czyli przed zadowoleniem partnerki, samo mowi za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale to nie oznacza, że on jest chory i powinien iść do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie mowi ze jest chory przeciez, np kobiety chodza do lekarza po tabletki antykoncepcyjne a choroby to tez nie oznacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jak znajdzie następną laskę i będzie kończyć po niej to wtedy zacznie to oznaczać że ma opóźniony orgazm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRZEDWCZESNY WYTRYSK to nie problem, problem to brak komunikacji między wami, po takim czasie 3lata! to powinniście bawić się seksem i wszystko o swoich potrzebach wiedzieć, a bez wzajemnego porozumienia to ten wasz związek wygląda niestety na onanizm jak u nastolatków, smyracie się tylko jedno o drugie i tyle, pogadajcie ze sobą, seks to porozumienie, jeśli nie umiecie to wtedy psycholog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostaw go bo jesli on sam nie widzi problemu to znaczy ze ma gleboko a doopie ciebie i twoja satysfakcje a na sile nigdzie do lekarza go nie zaciagniesz ten typ tak ma gdyby ciebie kochal to robil by wszystko abys byla zadowolona . Pogon go z tej maki chleba nie bedzie . Umeczysz sie tylko i zostaniesz sfrustrowawana baba tak jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"czyli jak znajdzie następną laskę i będzie kończyć po niej to wtedy zacznie to oznaczać że ma opóźniony orgazm? " skoro oboje zostana zaspokojeni to wczym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak po 3 latach wydawc by sie moglo ze bedzie lepiej a jednak nie jest faktycznie ostatnio juz brakuje miedzy nami komunikacji, kiedys rozmawialismy na ten temat no ale wlasnie jakos tak poczul sie urazony i zamknal sie w sobie wiec nie poruszalam a myslalam ze przemysli troche no ale nie widze checi ani poprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie, na sile go nie zaciagne przeciez. a ty ile juz tak ciagniesz ze swoim facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawik_28
ja napewno mógłbym z godzinę wybierz mnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"skoro oboje zostana zaspokojeni to wczym problem?" faktycznie wtedy to nie jest problem, nieprecyzyjnie się wypowiedziałem. chodzi oczywiście o sytuację w której czekanie aż on skończy będzie męczące dla partnerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna 89
powaznie mozesz godzine az?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weeer
kobieta po dobrym orgazmie zniesie wiele :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak myślałam facet ma jakąś blokadę, to albo wychowanie (mamuśka) albo jest nieszczery i lubi gierki, raczej to pierwsze, zresztą nie wygląda na to że sobie poradzicie, bo strzela fochy, tyko psycholog i to najlepiej polecony przez kogoś bo inaczej będzie tylko kasę ciągnął, sama musisz zdecydować czy warto, ON też musi chcieć bo inaczej to lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u facetów to nie kwestia psychiki każdy psycholog to wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weeer
kurcze skad wiedzialas ze jest maminsynkiem w pewnym stopniu :-) czy myslisz ze to przez to? ze to jak zostal wychowany odgrywa wazna role w sferze erotycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc kwestia czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba tak zrobie sprobuje pogadac a jak to nie poskutkuje to chyba nie ma sensu. wlasnie niewiem skad ta blokada czy poprostu to jest krepujace dla niego czy o co chodzi. gdybym to ja miala taki problem napewno poszlabym do lekarza, z reszta z tego co slysze to duzo facetow ma podobne problemy i robia cos z tym ale niestety nie wszyscy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jumbo29
są w sex shopach specjalne zele opóźniające wytrysk, kiedyś też tak miałem ale starałem się albo ręką albo oralnie zaspokoić partnerkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×