Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolendra27

168 cm 72 kg

Polecane posty

Gość kolendra27

Zupelnie nie wiem jak to mozliwe...jeszcze 1,5 roku temu wazylam 60 kg, nosilam rozmiar 36-38 i czulam sie cudownie. Po rozpoczeciu pracy nagle zaczelam tyc. W pol roku przytylam 5 kg, rok temu wazylam 65 kg, jeszcze nie bylo tragicznie. We wrzesniu przeniesiono mnie do Portugalii do koordynacji projektu i zaczelam tyc w oczach, waze dzisiaj 72 kg i ledwo mieszcze sie w 40. Problem w tym, ze wlasciwie nie jem duzo. Wyglada na to, ze moja przemiana materii jest tak zla. Bardzo chcialabym schudnac chociaz 10 kg i poprawic przemiane materii - co radzicie? Probowalam juz wszystkiego, waga szla moze 2-3 kg w dol, ale potem znowu tylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz na badania -- moze jest przyczyna medyczna? I zacznij ćwiczyć, tylko regularny wysiłek fizyczny utrzymuje sylwetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolendra27
Badalam juz tarczyce i nerki - nic zlego sie nie dzieje. Lekarz mowil, ze to prawdopodobnie zmiana klimatu, trybu zycia. Kiedys duzo chodzilam, ruszalam sie, teraz siedze 10 godzin, potem jestem tak zmeczona, ze nie mam ochoty na silownie czy bieganie. Nie wiem juz jak sobie zaplanowac jadlospis, co brac na poprawe przemiany materii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
Skoro zaczęłaś pracę i zaczęłaś tyć to pewnie masz pracę siedzącą, mało ruchu i do tego bezwartościowe kalorie mimo iż ich mało zjadasz to i tak działają tragicznie ;/ Mi panienka u której zajmuję się dziećmi zarekomendowała preparaty odchudzające Forever Slim, połapałam od niej pierwsze opakowanie w podarunku a też można je kupić na allegro. Jako że najskuteczniej jest brać je 3 miesiące kupiłam 3 opakowania w mniejszej cenie. Jeszcze dodatkowo zaraziła mnie zdrową żywności nisko przetworzoną. I takim sposobem po miesiącu spaliłam 9 pierwszych kilogramów ;) A z ruchu to tyle co spacery z maluchami którymi się zajmuję i w piaskownicy ;) Wcześniej byłam na samej odpowiedniej diecie ale nigdy nie było takich rezultatów ;) Tabletki zostały dopuszczone do obrotu na terenie Polski przez GIS. A w tych tylko naturalne składniki co jednocześnie zwiększa mój spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam problemy hormonalne, przytyłam 33kg w 3 lata z czego 10kg to nadmiar wody w organiźmie ... Może spróbuj w ten deseń coś powalczyć ? Ja też nie jadłam jak świnka, na prawdę, po prostu zaczęło się coś dziać i nie miałam na to wpływu. Z hormonami wygrałam, teraz walczę z dietetykiem, żeby pozbyć się wody i tłuszczu. Powodzenia !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jedz żadnych tabletek, pij dużo ,ruszaj się (np idź na nogach do pracy, jeżeli jest to możliwe) i jedz regularnie :) a na przemianę materii nie wiem, ale ja zaczęłam pić zioła i coś ruszyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolendra27
Postanowiłam, że odchudzę się metoda tasiemca. Już połknęłam tabletki i tylko czekam na efekt ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz wyniszczyć organizm ? Albo ktoś się pod Ciebie podszywa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolendra27
Koleżanka to robiła i bardzo jej się powiodło. Dlaczego miało by mi się nie udać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daneczka
Postaraj się więcej ćwiczyć i jadać dietetyczne produkty. Ja sama nie mogłam jakiś czas temu schudnąć i poszłam na wizytę do dietetyka. Ułożył mi dietę i teraz ją stosuję. na razie ubyło mi 7 kilo, ale muszę jeszcze zrzucić kilka, by wreszcie ważyć 52 kilogramy. To mój cel. Ale tak sobie myślę, że jeśli nie dam rady tym sposobem pozbyć się ej nadwagi to wesprę się tymi kapsułkami odchudzającymi - www.skracaj.com/c68e.html . Koleżanka je bierze i w kilkanaście tygodni naprawdę sporo schudła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×