Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
woldan

Perfumy jako prezent

Polecane posty

Witam! Chciałabym kupić mojej piętnastoletniej córce perfumy pod choinkę, jakieś droższe o oryginalnym ale nie wyzywającym zapachu, co miłe panie polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam w necie Narciso Rodriguez Essence Eau De Musc 75 ml za cene 189 zł znacie ten zapach? Biore tez jeszcze pod uwagę Truth Calvin Klein Perfumy damskie 100ml za 99 zł, co o tych zapachach myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Lacoste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie racja,możesz wybrać coś z odziezy,ale perfumy też się sprawdzą. Ważne aby trafić w gust tej osoby,wiedzieć czego od nas oczekuje. www.Euro-Zakupy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie perfumy Narciso Rodriguez Essence Eau De Musc ,absolutnie nie sa dla 15-nastolatki.Sa to ciezkie perfumy o bardzo wyrazistym zapachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze cos z Marca Jacobsa ,np Lola,Daisy czy Dot mile i modne zapachy wlasnie dla takich dziewczat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilia33
Perfumy to bardzo fajny pomysł.Córka powinna się ucieszyć w końcu do małych dzieci już nie należny i zabawkami raczej się nie bawi. Ja się zastanawiam czy mojej córce nie kupić takiej grawerowanej figurki http://iprezenty.pl/prezenty/nastolatki,top-100-swieta Widziała kiedyś podobna u swojej koleżanki i już kilka razy mówiła mi że też chciałaby taka mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zadaniem to słaby pomysł, ponieważ jak się jej zapach nie będzie podobał to będzie klapa :) może kup jej coś z agd żeby się już wprawiała :) w sferisie jakiś czas temu były ciekawe wyrpzedaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetna propozycja prezentów, w tym roku szykuję się na Chloé Signature chociaż Chanell też mnie kusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiak333
Perfumy będą bardzo fajnym pomysłem. Jeśli szukasz czegoś fajnego, spójrz na http://www.cozacena.pl/perfumy-i-wody Jest tam bardzo duży wybór zapachów i to w niższych cenach niż w stacjonarnych sklepach. Powodzenia, na pewno znajdziesz coś ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ciekawe, woda toaletowa EAU DE TOILETTE HB dawała mi zdecydowanie trwalszy zapach, niż większość perfum, jakie przerabiałam. Zdecydowanie się to w moim przypadku sprawdziło i zrobiło różnicę. A ogólnie uważam, że przepłacanie za takie tematy jest bzdurą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EAU DE TOILETTE od Hildegard Braukmann jest spoko, ale to woda toaletowa, a nie perfumy. Śmieszne jest jednak to, że wielokrotnie ta cała woda toaletowa była znacznie trwalsza niż perfumy, jakie mieliśmy. Wiele zależy chyba od producenta, od wybranego produktu. Różnie z tym bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biibiib
mnie się podobają Gucci - Rush 2, albo Lacoste - Pour Famme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadinka99
Od siebie mogę polecić perfumy pret a porter które kupiłam swojej córce pod choinkę. Z nut zapachowych zawiera: płatki tuberozy, bergamotka, kwiat moreli oraz storczyk, jaśmin i dzika róża. Z prezentu była zadowolona, a zamawiałam na https://kontigo.com.pl/marki/pret-a-porter.html gdzie jest w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honorciia
Mojej córce 15letniej podobają się Lacoste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem perfumy na prezent to bardzo dobry wybór pod warunkiem, że wiesz jaki gust ma dana osoba, w przeciwnym razie polecam zestaw naturalnych kosmetyków, zobacz na www.KolagenColway.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Empiku Online macie teraz promocję - dosyć tanie zapachy znanych marek. Lubię ten okres, bo można trafić naprawdę fajne promocje - tak aż do świąt. A Empik w tym czasie wrzuca szczególnie mocne przeceny. I to mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

perfumy to według mnie super pomysł na prezent 🙂 warto jednak się dowiedzieć, jakie zapachy lubi obdarowana osoba bo to co ty lubisz to niekoniecznie ta dana osoba będzie lubiła. Jak szukasz jakiś perfum to zerknij sobie do tej perfumerii na ofertę https://perfumik.pl/ - jest u nich trochę taniej niż tych znanych sieciówkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dolce&Gabbana light blue - świeży, cytrusowy i delikatny zapach. Idealny na lato 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×