Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość barbara janowa

Mąż robi dzieciom wyrzuty

Polecane posty

Gość barbara janowa

Mamy dwójkę dzieci. Syn jest człowiekiem o orientacji homoseksualnej, mój mąż do tej pory nie potrafi tego zaakceptować, do syna w ogóle się nie odzywa. Córka popełniła wiele błędów -zaszła w ciążę w wieku 18 lat z jakimś nieudacznikiem który zarabia grosze, nawet zabroniliśmy córce mówić o ciąży. Postanowiliśmy że sami pomożemy wychować jej to dzieci. -skończyła technikum fryzjerskie i policealną szkołę kosmetyczną, pracuję u męża w kancelarii jako sekretarka. W dodatku znalazła innego dziada po zawodówce który zarabia 2,5 tys. zł. miesięcznie. Mąż kontroluje wnuki (sprawdza im zeszyty, zadania, oceny, itp.) powtarzając do małych dzieci że nie chce by skończyły tak jak ich matka bez wykształcenia. Mnie moich dzieci jest żal ale rozumiem męża dlaczego tak się zachowuje bo miał inne plany wobec dzieci. Sam jest radcą prawnym, chciał żeby dzieci również po kończyły prawo. Mnie też wypomina że jestem bez wykształcenia (mam ogólniak bez matury), ale całe życie byłam na jego utrzymaniu i dobrze mi z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×