Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Znalazłem dziewicę w swoim wieku

Polecane posty

Tzn rok młodszą. Powiedziała mi, że nigdy jeszcze nie była na randce, a ma 27 lat. Twierdzi, że nikt jej nie chce, choć z wyglądu jest w porządku... Spotkać się za bardzo nie chce, bo twierdzi, że robię to z litości i się trochę obawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badałeś ją ginekologicznie?! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beruthiel - Nie skreśliłem PK, ale zacząłem się na nowo zastanawiać, czy to nie szatan mi podsyła Perłową Królewnę. Dlatego, że mogłoby się okazać, że pojechałbym 390 km na darmo, a ta dziewica mieszka pod Wrocławiem. Ale ona jest trochę problemowa. Tj często wpada w melancholię. Do tego mówi, że jeszcze nie wie, czy chce się spotkać bo może wpaść w jeszcze większy dołek, kiedy nic z tego nie wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety Nie p*****asz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź przestań. Już tyle razy C****sałam, że szatan Ci jej nie podesłał, i nie bede pisać już dlaczego. PK jest wartościową dziewczyną, jest empatyczna, pomogła Twojemu znajomemu w trudnych chwilach, jest opiekuńcza itp. A ta druga ma problemy psychiczne i nie warto się wiązać z osobą z problemami psychicznymi, bo jak będziesz z nią w związku to Cię wykorzysta jak bank. Znam dużo takich przypadków, gdzie dziewczyna była chora psychicznie i naciągnęła (udając że kocha faceta) faceta na ślub i dziecko, a teraz facet biedak zbankrutował, nie ma juz pieniędzy, biznes tonie, a żoneczka se wydaje kasę (ma depresje i jest shopoholiczką), i nie okazuje żadnych uczuć do swego męża. Jedź Mój Drogi do Królewny, naprawdę warto jechać 390km a nawet więcej po tak piękną, kochaną, opiekuńczą i empatyczną Dziewczynę, jaką jest Królewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desperatkę chcesz? zapomnij... Skup się na PK, która była pierwsza i jest godna uwagi. Gdybym była Tobą nie zastanawiałabym się nad psycholką chcącą dziecko, tylko bym się spotkała z PK i zobaczyła co dalej... Czuję, ze szczęście na Ciebie czeka, tym szczęściem jest PK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beruthiel, ale sęk w tym, że Ona nie jest desperatką, bo jest ładno - przeciętna. Taka dziewczyna w porządku, ale niosąca pewne wyzwania. Perłowa Królewna to natomiast tak jakby taka "lokalna gwiazda". Momentami jak sobie o Niej pomyślę, to nie mogę uwierzyć, że jest wolna. W Jej dziewictwo, też za bardzo nie mogę uwierzyć. A wiadomo, że Bóg nie daje nam cukierków, tylko wymaga ciężkiego pielgrzymowania tu na ziemi, a diabelskie przynęty często zdają się być smacznymi kąskami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, ze po prostu może mieć jakieś problemy związane z przeszłością i nie ufa facetom .... a wie że ta kwestia moze być niezrozumiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość - Ale Ona mówi, że nie ma przeszłośc****oza tym mówiła, coś że ma szczęście do spotykania chamów na swej drodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.... hmmm ... a jednak jest przeszłość i skorupka bezpieczeństwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To PK też jest dziewicą? Uważam, że PK jest wyzwaniem samą w sobie. Jest ładna, empatyczna, opiekuńcza, inteligentna i ładna... ja bym sprobówała z Nią, gdybym była na Twoim miejscu.. Jakby Ci nie wyszło z PK, to zawsze możesz wrócić do psycholki chcącej dziecko... Leniuchu Wstrętny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmmm ... zdecyduj się Leniuchu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jest wolna, bo wie, że Ty jesteś wolny i czeka w pewnym sensie na Ciebie. A z resztą, skąd wiesz, że jest wolna? Masz na to jakis dowód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość - ta skorupka wynika z jej sąsiedztwa i znajomych z pracy. Mówi, że ma szczęście do chamów, ale jeszcze nikt jej na randkę nie zaprosił i na takowej nie była. Beruthiel między mną a PK jest za dużo barier. Ja jestem starym studentem, a pk jest po technikum i ma konkretny zawód. Wątpię w to, że PK nie jest zajęta. Czuję, że jakbym pojechał do PK, to bym się wywyższył i został poniżony, natomiast z tą tu na miejscu przeciwnie - poniżam się i zostaję wywyższony. Kto wie. Może bym tam pojechał tylko się z koksami użerać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzdury piszesz z lęku przed odrzuceniem przez PK. Głupka zgrywasz, albo nim jesteś. Jak PK może Cię poniżyć, skoro jak tak dobroduszną istotką pomagającą Twojemu przyjacielowi... no pomyśl, co Ty za bzdury teraz zaczynasz o Niej pisać. Ta druga może grać i udawać kogoś, kim nie jest. PK nikogo nie udaje, jest sobą, a przez to, że się obnażyła przed Tobą, że jest dziewicą, to Ty teraz jej się boisz... gdzie Ty masz jaja? w lodówce? Co z Ciebie za Rycerz? Chyba Tchórz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mówię, że PK by mnie poniżyła, tylko, że życie by mnie poniżyło, bo mierzę za wysoko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz niską samoocenę.. ja nie mogę, co się z Tobą dzieje?? PK by Tobie pomogła wyjść z depresji, którą chyba masz, bo normalny Rycerz tak się nie zachowuje, że zaczyna wątpić w swój dar oczarowywania Królewny... Głowa do góry i ruszaj na początku 2014 roku do PK, nie warto czekać i odkładać podróży do Kwiatu Szczęścia... skoro jest empatyczna, to Cię mój Drogi zrozumie i Cię nie zawiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co ci dziewica, skoro i tak byś ją nie rozdziewiczył i dziecka byś i tak jej nie dał. Bierz za żonę Beruthiel, ona seksu nie będzie chciała, obaj jesteście aseksualni, dogadacie się jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jesteś skrzywionym realistą... wcale wysoko nie mierzysz, a poza tym warto się postarać o PK... czy mam do Ciebie przyjechać i skopać Ci tyłek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adresu nie znasz, więc się nie boję. :p A skrzywionym realistą nie jestem. To słowa z Ewangelii, że kto się wywyższa, zostanie poniżony, a z doświadczenia wiem , że kto mierzy wysoko może upaść nisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może PK specjalnie udaje, że jest wolna i sama Cię podgląda na facebooku, bo jest Tobą nieśmiało zainteresowana i po to tylko założyła sobie konto na facebooku, by Ciebie podglądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beruthiel. Założyła sobie konto na fejsbuku, półtora roku przede mną. Nazbierała już kilkuset znajomych, więc w to nie wierzę...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pewnie zagląda na Twój profil tak często, jak Ty na jej... poza tym, gdyby nie Ty pewnie juz dawno zlikwidowałaby swój profil na facebooku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×