Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Saa

Wstęp 40 50 plus

Polecane posty

Na dzisiaj wystarczy tego siedzenia na kafe ,wiec sie zegnam i mowie Dobrej Nocki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saa ,kupilam dla Ciebie wczoraj orzeszki a gdy wrocilam to Ciebie nie bylo 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! Daa, jak coś zostało z orzeszków to zgarniam wszystko jestem orzeszkożercą :classic_cool: chyba mam Twojego globusa😭 ale ja go pogonię na cztery wiatry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę wszystkie jeśli kupiłaś dla mnie , dziękuję bardzo :) a Ty nie jadasz orzeszków Daa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saa ,oczywiscie jem ale umiarkowanie .:D Wczoraj bedac w Lidlu ,gdy zobaczylam cene tych moich pistacjowych to sprawdzalam jeszcze raz bo cena podskoczyla az o ok. 10 zl 😭.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Saa ,co ja zrobilam - zjadlam calego batonika z orzechami czego zazwycza nie robie .Jesli juz to od czasu do czasu polowe ,a sa dobre ,pelne orzechow z Lidla .😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może się zdenerwowałaś, że całego batonika zjadłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saa ,nie zdenerwowalam sie ze zjadlam calego batonika ,wiedzialam co robie ,ale nie powinnam przy moich trudnosciach z wyp......em :D.Chociaz teraz mam na to sposob ,jem jogurt z ,jak ja mowie prochnem i dziala ,bez ziolek .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daa - no co ty denerwowac sie z powodu batonika ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! Daa :) dobrze, że znalazłaś swój sposób, myślę, że jogurt nie obniża działania prochów. Najlepsze są jogurty naturalne, nawet dla odróżnienie mające konsystencję kwaśnego mleka a nie gęstej śmietany. Kurcze,znowu do pracy zapycham, pozdrawiam i miłego weekendu życzę ;) . http://www.youtube.com/watch?v=ajssp2wHpRk Earth & Fire - Weekend . . I potańcujcie sobie jak ona :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak masz klopoty z kupka to wrzucaj wszedzie otreby zbozowe tak jak ja - do jogurtu naturalnego /bez dodatkow owocowych i cukru/ dodaj troche swiezych owocow winogrona pomarancze w kawalkach jablko, do rosolu tez dodaj otreby zamiast makaronu, do pomidorowej tak samo a domownikom makaronik, len tez jest dobry, rozmoczony w wodzie, nawet w netto dostalam ostatnio ale nie we wszystkich jest,no i wiadomo sliwki - mrozone suszone, ja mam w zamrazalce dosc sporo w woreczkach po pol kilo i wyciagam jak mam ochote albo jak za duzo zjem to na kolacje mam sliwki mrozone ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mily gosciu ,po otrebach ,sliwkach ,platkach moj zoladek sie buntuje ,ale skutecznie dziala preparat Colosan Ex .Wsypuje do jogurtu i zjadam ,potem troche popijam obojetnie czym i dziala . Nie bardzo lubie pic wode bo sa sytuacje ze musze wypijac jej 4 litry naraz i sie zrazilam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daa to okropne co piszesz - a moze masz chec poogladac sobie fajny filmik ? ja teraz ogladam i niezle sie bawie na nim, jesli chcesz to nabij w google - Diabel ubiera sie u Prady lektor PL caly film- tak wstukaj w google a usmiejesz sie dobrze choc to nie jest wcale komedia a w glownej roli cudowna Meryl streep - goraco polecam - ja tez wlasnie ogladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu co jest okropne ? Ten film ogladalam ,jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu ,bede miala wiecej czasu to sobie wlacze ten film dla przypomnienia . A nie masz swojego nicka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saa ,gdzie sie podzialas ,czyzby Cie zawialo ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa żebyś wiedziała , że mnie wywiało. Byłam w rynku, na spotkaniu z koleżanką, Przeciąg był tam niesamowity a poza rynkiem spokój w powietrzu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daaaaaanka, odezwij sie, nic nie zmalowałaś znowu ? :D ---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ,nic nie zmalowalam :D.bylam z synem u okulisty ,tzn bylismy w Pile ,syn ,maz i ja .odpoczelam ,obejrzalam M jak Milosc i tu zajrzalam ,tak wiec wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie napisalam gdzies ,kto odgadnie na kiedy udalo mi sie zarejestrowac do mojego onkologa ,do ktorego juz od roku nie udaje mi sie dostac .To jest niepojete ze pacjenci ktorzy powinni byc pod ciagla kontrola ,przez tak dlugi okres nie maja dostepu do specjalisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saa ,czyzbys poleciala z KEEPskim do Egiptu ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa:) jestem, jestem ale uaktywnię się wieczorem ,ciężki dzień dzisiaj. Za Keepskim się stęskniłaś ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby Ci to powiedziec .Najlepiej bedzie jak nic nie powiem na ten temat :D. Chcialabym tez zapytac o temat ale nie wiem jak to zakamuflowac . Mam nadzieje a raczej wiem ze bedziesz wiedziala o co mi chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, a dlaczego nie założysz sobie @, to proste tylko tam gdzie każą wpisywać imie nazwisko i wiek to wpisuj cokolwiek innego co chcesz np. nick. bo potem to będzie widoczne np, dla mnie gdy będe odbierała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, no gdzie latasz ? pytaj kamuflując :D a zresztą kogoś sie boisz ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saa chcialam zapytac czy tu 'ciagniemy ' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×