Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Saa

Wstęp 40 50 plus

Polecane posty

Tak ,to ten . Odbilo mi sie nim ,to juz calkowicie smak neospasminy :-) Jutro musimy pojezdzic po sklepach za torba turystyczna do szpitala ,bo nasze ktore mamy to wszystkie za duze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ,jak ja jezdzilam do szpitala to potrzebowalam duuuuuzej torby ,jak to kobieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie za dużo pijesz, że aż Ci się odbija ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym wiedziala ze nagle ozdrowieje ,to wychlustalabym cala butelke od razu :-o Pije jak kaza ,2 lyzki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ,dobre ,4 godziny w 40 minut ,o jakzebym chciala . Wlozylam te strone w zakladki 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz przeczytałam :D wiesz, ja jestem laikiem w tych sprawach, mnie też te muzyczki wnerwiają bo ja bez nich śpie jak suseł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe Daa, czy ktoś jeszcze ma taki problem jak Ty z tym niespaniem ? i czy inni mają jakieś sposoby, którymi mogli by się podzielić ? może załóż taki swój topik Daa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie jestem przypadkiem odosobnionym . Och Saa ,w poniedzialek zawozimy meza do Poznania ,co ja bidna bez niego poczne ,swieta bez niego 😭😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, pewnie będziesz go odwiedzać z synami, no niech się podleczy chłopina by Ciebie potem wspierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ,w tygodniu to nie ma raczej szans bo pracuja a to jest ponad 2,5 godziny jazdy w jedna strone .Znajoma pielegniarka przed operacja lezala tam 2 tygodnie ,potem operacja ,to beda go tam z miesiac trzymac ,oby nie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam dzis przed obiadem lyknac eliksir zycia ,lyknelam teraz bo czuje glod .Musze wlewac najpierw do miarki ,bo dotad wlewalam na lyzke ,a rece mi sie trzesa no i rozlewalam a szkoda bo drogi i drogocenny ponoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlewaj do kieliszka 50 ml i przed użyciem wstrząśnij flaszką ;) no i trzymaj w lodówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy tu są tylko rozmowy bilateralne ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mily gosciu ,czasem sa ale moze sie dolaczysz i wtedy juz nie beda takowe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzenia Wielkanocne :) --- Wesołego jajka, kurczaków, baranka, ciasta z rodzynkami, i ostrego chrzanu, mokrego dyngusa i ode mnie całusa! 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesołych Świąt Wielkanocnych i mokrego dyngusa dla Was Babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×