Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania005

Najlepsze przyprawy

Polecane posty

Gość gość
Ja lubie ogrom przypraw byle intensywnych. Nie żałuje sobie i zawsze lubię intensywne potrawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stestka
Sama rownież mam dużo przypraw. Ostatnio na przyklad robiłam porządek. Polecam kupić sobie niewielkie słoiczki, w których na wieczkach będzie napisane jak nazywa się dana przyprawa. Bardzo ułatwia to późniejsze wyszukanie tego na czym nam zależy.... Jesli miałabym polecić sklep to będzie to na pewno to miejsce https://planteon.pl Mają spory wybór przypraw, ziół i herbat z całego świata. Ceny również korzystniejsze niż stacjonarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak lubisz intensywne i aromatyczne przyprawy to najlepsza jest seria mono od knorra, nie spotkałam w sumie lepszych. Sama ich już używam od jakiegoś czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja takie przyprawy kupuje przez internet z tego sklepu www.e-czarnuszka.pl. Od jakiegoś czasu interesuję się gotowaniem nie tylko dan polskich ale tez z całego swata a żeby tak samo smakowało trzeba użyć odpowiednich przypraw a tym sklepie takie własnie znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bensaa
oo, nie widziałam że knorr ma przyprawy, kupowałam wiele razy ich fixy, ale widze ze muszę się i za przyprawami rozejrzec, bo ciagle szukam dobrych, wam tez przyprawy tak szybko wietrzeją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Knur ma same góowna. Dlatego tak żałośnie spamuje: góowna nikt normalny nie kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annuakirepti
Dla mnie knorr przoduje w jakości przypraw, najbardziej w domu lubimy przyprawę do złotego kurczaka knorr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Knur ma same góowna. Dlatego tak żałośnie spamuje: góowna nikt normalny nie kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przyprawy kupuję tutaj https://sklepagnex.pl/pl/c/Mieszanki-przypraw/63 są bardzo dobre bo niedrogie i ekologiczne. Dawniej kupowałam gotowe mieszanki przypraw, ciężko znaleźć takie które byłyby naprawdę dobre i zdrowe dlatego kupuję przyprawy osobno. Minus jest taki, że przy gotowaniu trzeba każdy jeden słoiczek odkręcać ale jest na to rada, można sobie kupić taki obrotowy stojak na przyprawy. Fajna rzecz, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli interesujecie się kuchnią orientalną to zajrzyjcie na stronę https://dubaifood.pl/ Znajdziecie tam przyprawy oraz wiele innych produktów pochodzących z bliskiego wchodu. Warto poeksperymentować z ich kuchnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka123

Ja zamawiam przyprawy od Organic smakinamiare.pl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lobelia

Ja bardzo dużo przypraw używam, kocham imbir, tymianek, oregano, cynamon, kumin i wiele innych. Najczęsciej kupuję online w  www.bellabis.pl To fajny sklep bo mają duże, praktyczne opakowania, przyprawy są świeże no i cenowo jest miło. Raz na jakiś czas robię u nich duże zakupy, także nawet z przesyłką wychodzi mnie to taniej niż w sklepie w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyprawy należy kupować w zaufanych miejscach. Muszą one pochodzić od sprawdzonych dostawców i być odpowiednio przechowywane. Jeśli jest taka możliwość - warto przyprawy kupować w postaci niemielonej i mielić je wg własnych potrzeb. Na przykład gałka muszkatołowa czy pieprz. Po zakupie czy zmieleniu przyprawy muszą być odpowiednio przechowywane - w szczelnych pojemnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×