Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaki macie telefon i jakie mieliście

Polecane posty

Gość gość

jak w temacie, jaki telefon posiadacie? jakie mieliście? ja: motorola e365 -> sony ericsson t630 -> motorola rokr e8 -> lg ku990 viewty -> samsung galaxy ace 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam ponad 15 telefonow, nawet nie pamietam wszystkich. w styczniu sprzedalam samsunga galaxy ace 2 i kupilam najnowszego iphonea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od czasów smartfonów to sony eriscon xperia x8 samsung galaxy ace sony xperia j sony xperia m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nokia 3310--nokia 3410--3510--Siemens c65---Samsung x480-- Samsung D900i----ocecnie Samsung wave 533, ale niedługo wymienial sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samsung wave 533, ten telefon ma moja koleżanka, pamiętam, że mi się bardzo podobał... nie wiem jak stoi z funkcjonalnością, nie chciałabym go ze względu na aparat, no i w sumie system bada nie jest już wspierany, a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 27 lat i mam dopiero 4 komórkę. Nie zmianiam co kilka miesięcy, jak juz kupie to wystarczy mi na ładnych kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZTE V987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samsung solid c3350.. robi swoją robotę. Jak się czasami wkurzam... heh.. to i latać potrafi:) o dziwo nic mu nie jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm miałam sagem m5, nokię 6131, LG KP500, LG GT 500, Blackberry curve 8520, teraz mam HTC Wildfire S i za miesiąc wymiana telefonu, jeszcze nie wiem na co, może jakaś Lumia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham iPhone , teraz mam 4S ale już sie przymierzam do 5S Gold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tera mam nokie lumie 520 a wczesniej mialam samsunga avila jeszcze wczesniej nokie 6300 i jeszcze wczesniej nokie 3220 a moj pierwszy tel tez był nokia modelu nie pamietam ale była taka wielka i ciezka jak cegła :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam caly czas jeden jedyny - siemens c65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iphone 5c***phone 4 Sony ericsson nie pamietam modelu Samusngi tez nie pamietam jakie Nokie Nokia 3310 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam nokię 3310 z najnowszą aktualizacją do androida 4.3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze co pamiętam. Pierwszy to samsung r210s, potem samsung c100, Samsung e700, Nokia 6080 Se k700i Se k800i Se k770i Samsung j700 Nokia chyba 5300 taka biało niebieska LG chocolate jakiś tam Nokia x3 Xperia x10 mini pro Teraz LG L7 dual Pewnie była jeszcze jakiś w międzyczasie ale juz nie pamiętam. Najlepszy z tych co miałam to se k770i, Nokia x3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze miałam SE Z coś tam, taki różowy z klapka, świetny telefonik i Motorola tez z klapka czerwona, ona w zeszłym roku była w sklepach, nie pamiętam modelu juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość digital zoom
Aktualnie iPhone 5c (od miesiąca), wcześniej iPhone 4s, wcześniej iPhone 3gs, wcześniej jakieś sony ericsony z funkcją walkman a jeszcze wcześniej nokię 3310 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie motorola glam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55556
LG Shine -> Samsung Nexus S -> Iphone 4s -> aktualnie Samsung Galaxy S3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam SE, nie wiem jaki. Ma 6 lat. Mam nadzieję, że jak padnie, będą w sprzedaży zwykłe fony do dzwonienia jeszcze. Nie lubię dotykowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez nie lubiłam dotykowych, dlatego prawie 3 lata miałam nokie x3, ale juz się przyzwyczaiłam do dotykowych. A co do iPhone to podobają mi się tylko z wyglądu. Głupie jest to ze maja mało darmowych aplikacji i mało możliwości "tuningu" np na wyświetlaczu (nie wiem jak to nazwac) i nie chciałabym go mieć bo wstyd by było mi go wyjąć publicznie bo większość osób które go maja, używają go tylko do szpanu. Nie jest wart swojej ceny, tu płaci się za jabłuszko na obudowie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja koleżanka ma Iphone'a i szczerze mówiąc nie podoba mi się wcale brzydki wygląd (chyba że ona ma taki, nie wiem jaki ma, ale jej jest naprawdę brzydki, szczególnie z tyłu, z tyłu jest biały a z przodu czarny, nie wiem, może to jakieś gumowe etui, ale wygląda koszmarnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam w domu dotykowce ale używam starego dobrego klawiszowca, mogę go obsługiwać bezwzrokowo i jednoręcznie. A dotykowego już sie nie da tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to już nie, chyba że w smsie ustawisz sobie zwykla tradycyjna klawiatura zamiast kazda literka oddzielnie to abc def ghi itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam same motorole: V60 EX109 Motosmart Flip XT611

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mam LG l9 a wcześniejszych było kilkanaście, nawet nie pamiętam, bo i po co ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość digital zoom
Tez nie lubiłam dotykowych, dlatego prawie 3 lata miałam nokie x3, ale juz się przyzwyczaiłam do dotykowych. A co do iPhone to podobają mi się tylko z wyglądu. Głupie jest to ze maja mało darmowych aplikacji i mało możliwości "tuningu" np na wyświetlaczu (nie wiem jak to nazwac) i nie chciałabym go mieć bo wstyd by było mi go wyjąć publicznie bo większość osób które go maja, używają go tylko do szpanu. Nie jest wart swojej ceny, tu płaci się za jabłuszko na obudowie i tyle. ____ Nie zgodzę się. Tzn wygląd mają ładny - z tym się zgadzam ;) Darmowych aplikacji jest całkiem sporo, więcej jest płatnych no ale nie przesadzajmy - za dobrą aplikację to ja nie żałuję zapłacić 3-4zł :) Powiem Ci za co się płaci - dzięki temu, że system operacyjny jest dedykowany do konkretnych urządzeń (kilku nie kilku tysięcy) jest naprawdę spójny. Płaci się za pewną ideę. Płaci się za pełne wsparcie (kilka generacji wstecz, dopóki sprzęt i bebechy na to pozwalają). A nawet to, że kiedy masz wadę fabryczną to za darmo Ci to wymienią nawet po gwarancji. Płaci się też za to, że do sklepu trafiają tylko aplikacje spełniające wymogi, dokładnie przetestowane. Zresztą... to jest sprzęt amerykański i na ich rynku to nie są jakieś wielkie pieniądze zauważ. Tam co drugi ma macbooka i iPhone ;) U nas jest przelicznik "wprost" a dochody mamy znacznie mniejsze średnie i stąd u nas może się wydawać "drogi". I nigdy się nie wstydziłam, że mam telefon, który części służy dla szpanu - ja taka nie jestem, wali mnie czy dla jakiegoś wieśniaka jest to szpan czy nie. Korzystam bo jest dobry. P.S. do dziś mam iPhone 3gs (w tej chwili ma już 4 lata) i dalej działa sprawnie :) Niestety zostało do niego ucięte wsparcie kilka miesięcy temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×