Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pisze calkiem powaznie

A ja odkladam w UK calkiem sporo przy najnizszej krajowej

Polecane posty

Gość fffffff
nie rozumiesz tu chodzi o fakt ze tej pracy wszyscy zazdroszcza i uwazaja ze jest fajna.A poza tym sporo juz ludzi w uk poznalam i 7,10 lat w hotelu czy gastronomii to wsrod polakow norma.A najwazniejsze jest tylko ile zdolaja uciulać:) chociaz niektorzy i tak wiekszosc kasy przealają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffff
co innego jak ktos mysli ok teraz mam ta prace,za 4 miesiace bede mial juz inną lepszą.Dla wielu TO JEST WYMARZONA DOCELOWA PRACA (HAHAHAHAHAHAHAHAA) co widać po tym topiku i "zazdrosci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co Tobie do tego? Niech kazdy zyje swoim zyciem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ci sie wydaje ze ze znalezieniem innej pracy bys problem nie miala :) Bo co to za doswiadczenie? Sprzatanie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzad polski zrobil nas slugusów i nawet tego nie widzimy.Cieszymy sie ze jestesmy slugusami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna chciala sie pochwalic a wy ze niby nie ma czym A ja mysle ze ma czym bo 600-700f odlozyc na miesiac to rocznie ok12tys funtow i to wszystkoz pracy w hotelu, fajnie ze ma mieszkanie prawie zadarmo i posilki bo inaczej to z tej pracy ledwo by jej starczylo na wszstko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry chcialam napisac ze rocznie odklada ok 7=8tys f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W praktyce tak pieknie juz pewnie nie jest, bo zawsze sa jakies niespodziewane wydatki albo odklada sie mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×