Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaki polecacie termometr bezdotykowy

Polecane posty

Gość gość

poszukuje dobrego, sprawdzonego termometru dla dziecka bezdotykowego. Proszę o podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup taki jako uzywaja w szpitalach. Wszystkie ktore kupilam ja te po 150-200 zl to badziew jakich malo. Strasznie niedokladne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaden, wszystkie bezdotykowe oszukuja. Najlepiek kup zwykly bez rteciowy galowy. Koszt 13 zl a nie jakies badziewie za 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ją nam rosmax czy coś takiego taki z sowa chyba nie sprawdze teraz bo córka śpi. Ale jest świetny i dokładny mierzy temperaturę rzeczy martwych jak i ciała . U nas się sprawdzał psy kąpieli świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasze tez wyladowały w koszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaden, wszystkie bezdotykowe oszukuja. Najlepiek kup zwykly bez rteciowy galowy. Koszt 13 zl a nie jakies badziewie za 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam baby one, jest dobry, mierzy temp dziecka w uchu i na czole, pokazuje godzinę i tem w pomieszczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W szpitalach tez maja badziewne, moja siostra jest pielegniarka i sama sie smiej eze nie raz musiala wymyslac temp bo termometr jej np 45stopni poazywal u zdrowej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile kosztuje taki bezdotykowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
thermoflash lx 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję za podpowiedzi muszę kupić bezdotykowy bo Mały nie akceptuje rtęciowego i dostaje szału na sam widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję za podpowiedzi muszę kupić bezdotykowy bo Mały nie akceptuje rtęciowego i dostaje szału na sam widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no na pewno ze 150zl kosztuje jak nie lepiej,ale chyba warto.Tez poluje na jakiś dobry i sprawdzony, myślicie,ze w szpitalach maja badziew??? watpie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten baby one kosztował 145 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siostra pielegniarka ktora co dyzur kilkanascie razy bada temp chyba wie co mowi i nie zmysla. A i sama jak lezalam na patologi napatrzylam sie jak psuly sie te termometry. Moze jakies prywatne kliniki maja dobry sprzet ale te nasze szpitale to maja badziew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martalok
Geratherm ma dobry termometr w ofercie, mówię o Non Contact tylko on już trochę potrafi kosztować. Ja tego używam i jestem zadowolona. Inwestycja na lata i co najważniejsze mierzy rzeczywiście od ręki. To jest kwestia jednej sekundy jak podczerwień odczytuje temp. Mierzy na ciele, ale też można wykorzystać do mierzenia temperatury zupy w misce, czy mleka w butelce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weii
Na pewno te bezdotykowe termometry do najtańszych nie należą, ale się opłacają moim zdaniem. Używam aparatu NonContact Geraherm i widzę różnicę. Jest szybciej, dokładniej i bezpieczniej. A też ma tutaj wbudowaną taką funkcję jak pomiar temp przedmiotów i otoczenia, także może służyć równie dobrze za termometr pokojowy również. Prosty w obsłudze i jak na razie nieawaryjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata
Dnia 25.05.2017 o 12:35, Gość weii napisał:

Na pewno te bezdotykowe termometry do najtańszych nie należą, ale się opłacają moim zdaniem. Używam aparatu NonContact Geraherm i widzę różnicę. Jest szybciej, dokładniej i bezpieczniej. A też ma tutaj wbudowaną taką funkcję jak pomiar temp przedmiotów i otoczenia, także może służyć równie dobrze za termometr pokojowy również. Prosty w obsłudze i jak na razie nieawaryjny.

No ja też należę do klubu zadowolonych z nonContact. Fajny wygodny termometr zwłaszcza przy niemowlaku, można zaoszczędzić kupę czasu i nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska

Mam od jakiegoś czasu BabyTemp i działa bardzo dobrze, nawet jakbym szczególnie chciała się przyczepić do czegoś to nie za bardzo potrafię. Badanie trwa moment, wyniki są chyba dokładne – choć tego to nie jestem w stanie do końca zweryfikować, ale w każdym razie nie podaje jakiś dziwnych skrajnych liczb typu 50 st przy gorączce, albo 0 st jak mierzę temp mleka dziecku.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagnaa

Ostatnio kupiłam termometr Non Contact i pierwsze wrażenia mam pozytywne. Na pewno samo badanie błyskawiczne w wykonaniu, ładnie widać wynik na wyświetlaczu, duże cyfry, przejrzyste menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga
Dnia 19.02.2019 o 15:05, Gość aska napisał:

Mam od jakiegoś czasu BabyTemp i działa bardzo dobrze, nawet jakbym szczególnie chciała się przyczepić do czegoś to nie za bardzo potrafię. Badanie trwa moment, wyniki są chyba dokładne – choć tego to nie jestem w stanie do końca zweryfikować, ale w każdym razie nie podaje jakiś dziwnych skrajnych liczb typu 50 st przy gorączce, albo 0 st jak mierzę temp mleka dziecku.

 

Baby Temp dobrze leży w ręce jest bardzo poręczny, wyświetlacz z czytelnym powiększeniem wyników, dla mnie super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Multitemp jest jak najbardziej okej, mogę go polecić. Mierzy na różne sposoby, dotykowo, bezdotykowo, na skroni, w uchu, sprawdzi ile stopni jest w pokoju, poda godzinę..jeszcze jakby bilety do kina zamawiał to już w ogóle byłby cud!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska

Każda młoda mama miewa problemy z określeniem temperatury mleka czy też wody do kąpieli. Z pomocą przychodzi tutaj super rozwiązanie jakim jest termometr Non Contact. Bezdotykowy termoment do pomiaru temperatury zarówno ciała jak i płynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

U mnie też w domu nadal termometr klasyczny i w ostatnim czasie Classic od Geratherm. Kupowany w aptece więc mam nadzieje, że jeśli chodzi o pomiary to są wiarygodne. Nie był drogi, taki jak to zwykły termometr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Serio ktoś się nabiera na te wasze słabe reklamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×