Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kto ma racje

Komornik

Polecane posty

Gość gość
Ale im się wydaje że oni są mądrzy.Dług to dług wisi do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona jestem
dzieki Ci Kaska zrobie tak jak piszesz. Mam jeszcze pytanie gdzie mam znalesc wlasciwego komornika? Mieszka w duzym miescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś debilów wybieracie na ojców swoich dzieci. Te dorosną i będą robić tak samo i tak w koło Macieju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkKaśkaaa
Możesz wziąć Komornika ze swojego miasta, ale lepiej gdyby był z miasta w którym on mieszka. We wniosku wskazuje się z czego żądasz egzekucji, więc napisz z konta bankowego, z wynagrodzenia, z ruchomości , nieruchomości itp. Nie ograniczaj się tylko do konta, bo na konto może nie być wpływów. Jeżeli weźmiesz Komornika z jego miasta to plusem jest to że będzie mu zatruwał życie swoimi wizytami, wezwaniami go a nie ograniczy się tylko do wysyłania listów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkKaśkaaa
,,gość Jakiś debilów wybieracie na ojców swoich dzieci. Te dorosną i będą robić tak samo i tak w koło Macieju. " Zgodzę się,że na męża wybrałam debila, ale dziecko nigdy nie będzie takie jak on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się. Pod warunkiem że to dziecko nie męża, tylko sąsiada. Wówczas będzie takie jak sąsiad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona jestem
za 2 tyg. sie wybieram do tego miasta i zglosze meza do komornika. Wszystkim zycze zdrowych Swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to twój były nie bedzie miał "Szczęśliwego Nowego Roku" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona jestem
sam sobie wybral takie zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkKaśkaaa
,,gość Zgadza się. Pod warunkiem że to dziecko nie męża, tylko sąsiada. Wówczas będzie takie jak sąsiad oczko.gif '' Jeżeli to aluzja do mnie to dziecko jest byłego męża ;-P Ale nie będzie takie jak on bo on nie miał przyjemności wychowania dziecka. Wszystkim życzę spokojnych,pogodnych Świąt i spełnienia najskrytszych marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki. Moje najskrytsze marzenie jest takie, żeby jak najmniej oglądać dziecko mojego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moje jest takie żeby mojej byłej jakiś k***s sie złamał. W trakcie penetracji. Ament :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki. Moje najskrytsze marzenie jest takie, żeby jak najmniej oglądać dziecko mojego faceta. A moim jest by dzieci mojego byłego zniknęły przynajmniej pierworodny nie dzielił by się tym co śmieć zarobi z jakimis tępymi bachorami.O to wam chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my mamy nadzieję, że pierworodny udławi sie karpiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkKaśkaaa
A moim usłyszeć magiczne słowo : ,,przepraszam". Życzeń byłemu co prawda nie wysłałam, ale mojej następczyni a i owszem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A moim jest by dzieci mojego byłego zniknęły przynajmniej pierworodny nie dzielił by się tym co śmieć zarobi z jakimis tępymi bachorami." Powtórzę pytanie mimo że je skasowałaś: A pierworodny bystry czy też tępawy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaśka - a czego życzyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tu znowu maniera kasowania postów? Pogódźcie sie oto z następującymi faktami mamuśki : nowa kobieta waszego faceta jest młodsza, ma lepsze cycki, bardziej podnieca go w łożku, ta partnerka nienawidzi waszego dzieciaka a były mąż ja kocham. Wiem, że boli, ale taka prawda ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe np nie da się ukryć, że prawda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkKaśkaaa
,,Kaśka - a czego życzyłaś?" A takie tam standardowe...zdrowych...itd ,, nowa kobieta waszego faceta jest młodsza, ma lepsze cycki, bardziej podnieca go w łożku, ta partnerka nienawidzi waszego dzieciaka a były mąż ja kocham. Wiem, że boli, ale taka prawda ;D " Mnie tam nic nie boli ;-P Kobieta mojego byłego męża jest ode mnie starsza o 16 lat, moje cycki są całkiem, całkiem (jej nie wiem), jak im w łóżku to nie wnikam w to (nie moja sprawa). Do mojego dziecka nie pała nienawiścią, tak przynajmniej sądzę. A to że on ją kocha mnie nie interesuje, bo to jego życie. Jego kobietę lubię, bo to w sumie fajna babka, nic do niej nie mam, ona chyba do mnie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkKaśkaaa
A prawda taka,że mi jej żal,że związała się z nim. Ale cóż...widziały gały co brały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hhahahahah rzucił Cie dla 16 lat starszej - ale musisz być brzydka i zołzowata ;D;D hahahhaha padłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkKaśkaaa
,,Hhahahahah rzucił Cie dla 16 lat starszej - ale musisz być brzydka i zołzowata ;D;D hahahhaha padłam " Nikt mnie nie rzucił. Ją poznał 8 lat po rozwodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm mm mmm
Dal 16 lat straszek kobiety. Masakra ;D Raczej nie jesteś ideałem, pod żadnym względem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważacie, że nawet 1200 dla dziecka to dużo? A jak potrzebna opiekunka, bo dziecko małe, a matka musi pracować, to akurat pieniądze na tę opiekunkę. A gdzie życie, ubranie, rozrywki dla dziecka? Zresztą z jakiej racji matka ma dokładać tyle samo? Jeżeli dziecko jest z matką, to ona się nim zajmuje, więc ojciec ma zasądzone alimenty, na tym to polega, że ma zapewnić finanse, kiedy matka zapewnia opiekę. Jeżeli dziecko byłoby z ojcem, to matka miałaby zasądzone alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Uważamy że 1200 dla dziecka to BARDZO dużo. Zdecydowanie ZA bardzo dużo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkKaśkaaa
,,hmmmm mm mmm Dal 16 lat straszek kobiety. Masakra ;D Raczej nie jesteś ideałem, pod żadnym względem " A czy napisałam gdziekolwiek ,że jestem ideałem, czy muszę nim być? Ja oceniam to jako akt desperacji z jego strony. 8 lat sam i trafiła się jedna, co go zechciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkKaśkaaa
,,Tak. Uważamy że 1200 dla dziecka to BARDZO dużo. Zdecydowanie ZA bardzo dużo!! " A masz dzieci skoro tak twierdzisz ? Wiesz co to jest wychowanie i utrzymanie? Ja uważam, że taka kwota jest ok. Jest jak najbardziej adekwatna do potrzeb dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkKaśkaaa
Menda właśnie napisał mi na skypie ,,Hi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A masz dzieci skoro tak twierdzisz ? Tak. mam. Menda właśnie napisał mi na skypie ,,Hi" To faktycznie menda. Na skypie sie gada a nie pisze. No i pewnie ukradł ci nicka sky-powego. Menda do potęgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×