Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kto ma racje

Komornik

Polecane posty

Gość kkkKaśkaaa
On pisze, bo ja z nim nie chcę rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd zna nicka? I dlaczego nie zablokowałaś go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogódźcie sie oto z następującymi faktami mamuśki : nowa kobieta waszego faceta jest młodsza, ma lepsze cycki, bardziej podnieca go w łożku, ta partnerka nienawidzi waszego dzieciaka a były mąż ja kocham. Wiem, że boli, ale taka prawda ;D Były mąż ja nie kocham,ale rozumiem że analfabetkę można kochać za jej cycki,a nie za poziom inteligencji.Rozumiem faceci te typy tak mają ,głupia jak but byle tylko cycki były. I to mnie akurat nie boli tylko bardzo śmieszy bo cycki,zgrabna dupa kiedyś przeminą a głupota pozostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pierworodny geny po mamuni odziedziczył więc inteligentny jest,nawet pisać z sensem umie.Przynajmniej nie wyssał głupoty z mlekiem mamusi,i złotówki oraz przechodzony towar go nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkKaśkaaa
Nie ukrywam się. Na skypie mam imię i nazwisko. Nie blokuję go, bo ten kontakt dostarcza mi cennych informacji o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cfana Kaśka ;) Głupi Benek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkKaśkaaa
,,gość Cfana Kaśka oczko.gif Głupi Benek " Oj głupi, głupi....gdy po 16 latach nawiązał kontakt wyśpiewał wszystko (chwalił się wszystkim)....a Kaśka nagrywała i słuchała , ewentualnie narzekała ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taką kaśke i jej ssynka spotkać w ciemnej uliczce (lub na skypie) - to jest pech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkKaśkaaa
Ale ja mam córkę he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O! Qźwa!! To tego już nie można nazwać pechem - to FATUM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkKaśkaaa
,,O! Qźwa!! To tego już nie można nazwać pechem - to FATUM" Aj tam zaraz fatum. Po prostu ma to na co w pełni sobie zasłużył. Całe życie unikał płacenia alimentów i w końcu wysypał się. Opowiadał mi śmiejąc się jak to robił, jak wspaniale mu się powodzi. Ja mu się kazałam chwalić? Był pewien,że skoro córka prawie pełnoletnia ma alimenty z głowy. Czuł się bezpiecznie opowiadając mi ,,swoją historię". Musiałam go rozczarować, że niestety zaległości alimentacyjne mu się nie przedawniły, bo cały czas ma komornika, że alimenty będzie płacił do 26 r.ż. i że przykro mi, ale zaległości egzekwuję z jego mieszkania i wniosłam o ukaranie go za uporczywe uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto ma racje
Kaska o twoj wogole nie placil alimentow na corke czy placil jakas smieszna kwote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkKaśkaaa
On ma niskie alimenty 300zł. Na początku coś tam płacił od czasu do czasu jak go komornik dorwał (dobrowolnie nigdy). Od ok 10 lat ani złotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkKaśkaaa
Ale już wniosłam o podwyższenie tej nieziemskiej kwoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klasyka ;) Myśli sobie dureń - nie dam tej suce ani grosza. I tak 10 - 15 lat. mija jak jeden dzień. Około 40-ki - myśli sobie dureń - trzeba sobie jaki dom albo mieszkanie kupić. Żeby było na starość gdzie mieszkać. A tu: J..E..B...!! - i nie ma domu. I nie ma mieszkania. A dureń budzi się z głową we własnej doopie, żeby uszy ogrzać :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto ma racje
Kaska to komornik nie dal rady sciagnac z niego przez te 10 lat nieplacenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co miał mu komornik ściągnąć, jak on nic nie miał? Majtki pożyczone od kumpla miał mu ściągnąć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto ma racje
przez te 10 lat chlop nie podjal zadnej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkKaśkaaa
Jakieś 8 lat pracował na czarno, kolejne 8 zaszył się w Wielkiej Brytanii. Ustaliłam jego miejsce pobytu , więc pozew trafi do niego. Chyba,że odmówi przyjęcia. Ale spoko...16 lat czekałam to i do emerytury poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto ma racje
w takim razie on juz napewno nie wroci do Polski a komornik nie bedzie go szukal w Anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mylisz sie matko utracjusza, bo komornik nie będzie go szukał w Bangladeszu i na Syberii. A poza tym będzie go szukał wszędzie, bo są takie konwencje szukania durniów po całym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatkowo
w Rosji nie ma komornikow ale jest mafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkKaśkaaa
,,kto ma racje w takim razie on juz napewno nie wroci do Polski a komornik nie bedzie go szukal w Anglii " Wróci w kajdankach wcześniej, czy później. Komornik nie, wystarczy,że ja go znalazłam, bo wyrok przetłumaczę i zacznę ściągać przez tamtejsze organy egzekucyjne. Poza tym może ktoś kupi jego mieszkanie na licytacji, więc szanse mam jeszcze na odzyskanie pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to się koleś
urządził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkKaśkaaa
kto ma rację i jak ci poszło? Płaci 600 czy nadal mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto ma racje
w styczniu pojechalam tam do niego , mialam wniosek wypelniony do komornika wiec sie wystraszyl i o cud zaplacil mi wszystkie zalegle alimenty. Od lutego do maja placil na biezaco po 600 zl. W czerwcu nic nie zaplacil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem warto jest także zainteresować się komornikiem http://www.tarnow-komornik.pl/ bardzo dobry specjalista, świetny fachowiec. Bardzo jest rzeczowy i można powiedziec, że odnajduje się w wielu sytuacjach, nawet tych najbardziej skomplikowanych. Można mu spokojnie zaufać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A umi otwierać zamki, usypiać psy, wyprowadzać trchtory i wynosić telewizory? Bo jak nie umi to......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do komornika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry specjalista http://www.tarnow-komornik.pl/ pomaga mi miesiąc w miesiąc egzekwować alimenty dla córki, mimo że były mąż skrzetnie chcial ich nie placic. pilnuje tez ustawowych odsetek, angazuje się w polecone zadanie. Polecam jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×