Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amant Wszech Czasów

Zapraszam damy na randkę

Polecane posty

Gość a ja moge byc
rok 1945 wzrost 215cm waga 120kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i co Ty na to
Ja spełniam wszystkie Twoje warunki, ale niestety Ty nie spełniasz moich.... Przykre prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlugie czarne wlosy szczupla mieszkanka Wysp narty wspinaczka imprezy koncerty lat 35 mozesz pisac na imeil pod warunkiem ze masz dlugie wlosy ,nosisz glany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość statystycznienajwiększeszanse
Do znudzona666... Myślisz, że on Ci ubarwi codzienność? Obawiam się, że się mocno rozczarujesz... Niektórzy są jak te krowy, co dużo ryczą, ale mało mleka dają... Skąd się biorą? Jest takie powiedzonko: "głupich nie sieją..." , tenprzypadek potwierdza regułę!!! Tę i nie tylko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No popkaż na co Cię stać
No pokaż na co Cię stać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No cóż....
No, no Amancie... 31 lat... Nie jesteś już dzieckiem, a robisz z siebie rozwydrzonego, napuszonego i głupiego bachora...., nie mówiąc "dupka". Ciekawe dlaczego? Czy masz kompleksy, czy czegoś Ci brak??????? Np. piątej klepki, bo w to, że jesteś atrakcyjny, nie wierzę!! Powiem Ci też, że po przeczytaniu Twoich wypocin, nawet nie chciałabym się przekonać. Do Twojego poziomu mentalnego nie mam wątpliwości, a jest on dość mierny, gdybyś chciał wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h66565
jakie masz wymagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIsałem wcześniej w stopce ale się komuś nie spodobała.Ogólnie rzecz biorąc musi być urodzona we właściwym miejscu i czasie.Jest ok 30 dni dopuszczalnych ale to niekoniecznie wystarcza:O.No i musi być bezdzietna no i lepiej żeby duża była i w dobrym stanie medycznym.Ale może mieć pewne usterki np. bezpłodność. Tutaj nieco więcej opisałem: http://forum.www.kielce.pl/viewtopic.php?t=3708

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż....
pewnie jesteś zbyt prosty i głupi, żeby je zrozumieć...hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
techno brr.... waga jestem... pomaranczowe oczy ..mam przodka niemca raczej oczy niebieskie... ale ... szkla kontaktowe podobno dzialaja cuda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ds21sd213213sd
jesteś normalny?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż....
z geniuszem przesadziłeś..., ale cóż, inteligencją nie grzeszysz, to widać i czuć, szkoda na ciebie czasu, nic nie kumasz..., poza tym jesteś bufonem, więc nic dziwnego, że nie czujesz szyderstwa..., to dopiero miszanka... ubaw po pachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryczyirecyzy
amant wez ty idz do lekarza chlopie. to sie nazywa psychiatra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham cie amancie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 77777ypo
dziweczki szukasz? jak zapłacisz to znajdziesz:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż....
nie wzruszają Cię opinie niczyje, bo jesteś głupi!!!!!!!!!!!!!!!!! - to juz sobie wyjaśniliśmy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż....
to masz szczęście, że jesteś głupi.... pożyjesz..., ale wygląda na to, że sam!!!! , bo gdzie znajszesz taką głupią dziewczynę, która chciałaby być z głupkiem???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×