Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 4everalone

Nikt mnie nie kocha

Polecane posty

Gość gość
Jak z mojej wioski byla pielgrzymka to od razu wzrosla liczba mieszkancow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawełek 34
To chyba tylko przez śluby tam zawarte...bo innych obyczajowych zjawisk tam nie zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAJAblue
ja przez bardzo długi czas byłam sama, nie mogłam znaleźć nikogo z kim mogłabym dzielić życie, dałam sobie spokój i... szczęście się do mnie uśmiechnęło! Spotkałam najcudowniejszego człowieka na ziemi, a raczej to On odnalazł mnie. Każdemu życzę tyle szczęścia ile miałam ja. Dziś jestem szczęśliwą żoną i mamą 3-miesiecznego chłopczyka. Życie jest cudowne! Pamietaj, nic na siłę, na wszystko przyjdzie czas. Spokojnie, powoli. Zobaczysz, wszystko się ułoży! Głowa do góry! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4everalone
Ja na długi czas też odpuściłam ... i NIC. Potem zaczęłam się rozglądać wokół siebie, ale wszystko kończy się katastrofą :/ jakoś ciężko mi dłużej czekać aż TO COŚ nadejdzie. Można tak czekać do 60tki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się, mnie też nikt nie kocha, a jestem już po 30ce. Przychodzą czasem dni zwątpienia, bo ciągle sama i sama i sama, ale cóż zrobić, nie tracę nadziei. Mam wciąz nadzieję, że gdzieś tam czeka na mnie KTOŚ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4everalone
czasem myślę, że coś ze mną nie tak... jakoś innym ludziom bez problemu wychodzi dobieranie się w pary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z kąd jesteście te nie kochane ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to daj tutaj podanie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z kąd :P :D:D:D o mowo polska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4everalone
podanie o co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiało pesymizmem
ktoś pisał, że i po 40 wygląda się ok, 30 to kwintesencja itd. Otóż muszę zdradzić wam pesymistyczną tajemnicę. Od 30 do 40 tylko 10 lat, a w tym wieku czas tak za.ppiep..rza jak szalony, nie zdążysz się obejżeć a 45 ci stuknie. Moja rada - NIE ODPUSZCZAJ nawet na miesiąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4everalone
Haha ja nie odpuszczam, ale perspektywy są raczej smutne :/ i mało optymistyczne... najgorsze jest to, że kogoś się pozna, mija kilka miesięcy i nic z tego nie wychodzi... a czas leci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4everalone
moze kiedyś się znajdzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×