Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

najlepsze środki utrzymywania czystości

Polecane posty

Gość gość
no sorrry, ze ci nikt nie j*bł tu wypracowania na temat chemii, tylko wstawił link do firmy która taką handluje. Osoba zakładająca temat sama napisała wyraźnie coś, tł(())ku. Nim zrobisz z siebie ostatniego osła, czytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako, iż prowadzę restaurację to potrzebne okazują się poważniejsze i bardziej wymagające środki : mam na myśli profesjonalne urządzenia czyszczące. https://activebrand.com.pl zaopatrują mnie w wysokiej jakości urządzenia tego typu, renomowanych, zagranicznych marek jak caivac, sanego, duotex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zadowolona z produktów jakie ma w swojej ofercie firma www.hurtoownia.pl gdzie co jakiś czas zamawiamy wspólnie w kilka osób większą ilość środków czyszczących. Wszyscy na tym korzystamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do firmy, a nieraz nawet do domu kupujemy od nich www.bhf.com.pl . Nie przepłacam, środki są naprawdę dobrej jakości, ponad to wszelkie akcesoria tez mamy od nich w dobrej cenie, bardzo polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dawna używam chemii, którą produkuje firma www.pollena-paczkow.pl ich środki czystości świetnie się sprawdzają. Jeżeli poszukujecie porządnej chemii gospodarczej to polecam wam skorzystać z ich oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie najbardziej skuteczna jest chemia profesjonalna. Pamiętaj, że produkty tego typu należy kupować z ogromną rozwagą, aby nie naciąć się na firmę krzak. Jeśli zależy Ci na efektach to postaw na porządną markę. Ja od bardzo dawna kupuję artykuły tego typu z oferty Petrus Serwis https://petrusserwis.pl . Sprawują się bardzo, bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne środki utrzymania czystości i higieny ma hurtownia www.majpol.com.pl Ich siedziba znajduje się w Łomiankach koło Warszawy. Sprzedają świetne środki utrzymania czystości, które powinny sprawdzić się w każdym domu, biurze i innym budynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minaretka
ja bardziej przywiazuje wage do "narzedzi" jakimi pracuje :-) tzn ze mniej istotny jest plyn do podlog, a bardziej istotny mop ;) i dlatego tez mam np. swietny odkurzacz, ktory mi zaoszczedza mnostwo czasu (electrolux pure i9) :) a nazwami srodkow czyszczacych sie nie przejmuje. kupuje co popadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większe ilości środków do czyszczenia zamawiamy bezpośrednio przez stronę www.hurtoownia.pl gdzie jest duży wybór produktów i krótki termin realizacji wysyłki więc można być zadowolonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszukujecie sprawdzonych środków czystości to polecam wam przyjrzeć się ofercie firmy www.taks.stg.pl Jest to hurtownia chemii gospodarczej, która oferuje środki czystości wysokiej jakości i w dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.partner.kielce.pl, ja tam prócz niedrogich, oryginalnych środków czystości znalazłam również mopy, worki na śmieci czy też ręczniki i wiele innych. Warto zajrzeć na stronę, to się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka22222
WBijcie sobie na www.branzaczystosci.pl i tam zobaczcie czego uzwyają profesjonalisci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukasz dobrych i faktycznie skutecznych środków z zakresu chemii gospodarczej to polecam www.Euro-drogeria.pl często u nich zamawiam i wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnośńie do pytania o środki do czyszczenia w warsztatach to ja polecam https://www.woronko-kleje.pl/Mycie%2C+czyszczenie+i+piel%C4%99gnacja_g32189.htm szczególnie odtłuszczacze, środek do czyszczenia klimatyzacji, piankę do szyb i zmywacz do hamulców. Bardzo fajna jakość za rozsądną cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim osobom, które rozglądają się za dobrymi i sprawdzonymi środkami czystości polecam skontaktować się z firmą www.taks.stg.pl Sama korzystam z ich produktów i mogę potwierdzić ich wysoką jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamatkapolka
Powiem Wam, że ja zawsze używam najtańszych środków typu mleczko i płyn do zmywania. Ale stwierdziłam, że teraz sobie na święta kupię jakieś mega preparaty z probiotykami, żeby zrobić porządki na Święta. Dopiero ostatnio się dowiedziałam, że coś takiego istnieje i jestem ciekawa, czy faktycznie jest taka różnica w samopoczuciu, czy to pic na wodę. Używałyście takich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina90b
Hej :) Ja od zawsze używam tych środków z probiotykami, bo jestem faanką czystości. Nie wiem czy zauważysz różnicę, bo odkąd mam swój dom to nigdy innych nie używałam. Jednak jestem z nich bardzo zadowolona, później sprawdzę jak się nazywa ten środek, który zamawiałam, bo zapomniałam teraz :( Nie jest to jakiś bardzo duży wydatek, uważam, że lepiej zainwestować w droższe produkty, niż kupować jakąś niezdrową chemię i się truć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka8999

Jeśli chodzi o takie środki probiotyczne to ja używam płynu czyszczącego marki PIP 🙂 Nazywa się Interior Cleaner chyba. Jest uniwersalny i można nim myć praktycznie wszystko. Działanie probiotyczne polega na tym, że po umyciu powierzchni takim płynem, on chroni ją przez jakiś określony czas przed bakteriami 😉 Ten mój chyba do 3 dni. Polecam go, jeśli chcesz zainwestować w coś lepszego na pierwszy raz, bo jak mówiłam jest uniwersalny, więc nie wydasz dużo pieniędzy na różne kosmetyki 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dase

W pierwszej kolejności trzeba zwrócić uwagę na to kto jest producentem środków czystości, które planujemy zakupić. Oczywiście warto rozejrzeć się za jak najlepszym producentem. Taką firmą na pewno jest http://pollena-paczkow.pl/ Na ich środkach czystości można polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Polecam gorąco produkty ze sklepu http://samnet-sklep.pl/ 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamatkapolka
Dnia 5.12.2018 o 11:04, Gość Miśka8999 napisał:

Jeśli chodzi o takie środki probiotyczne to ja używam płynu czyszczącego marki PIP 🙂 Nazywa się Interior Cleaner chyba. Jest uniwersalny i można nim myć praktycznie wszystko. Działanie probiotyczne polega na tym, że po umyciu powierzchni takim płynem, on chroni ją przez jakiś określony czas przed bakteriami 😉 Ten mój chyba do 3 dni. Polecam go, jeśli chcesz zainwestować w coś lepszego na pierwszy raz, bo jak mówiłam jest uniwersalny, więc nie wydasz dużo pieniędzy na różne kosmetyki 🙂 

A mogę zapytać, gdzie to kupiłaś i za jaką cenę? Boję się, że jak zacznę latać po sklepach, to się nalatam i nie znajdę tego, a chcę koniecznie kupić coś z polecenia. Za dużo tych specyfików, żeby w ciemno kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×