Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ludwix

Żłobek w Krakowie Nowa Huta

Polecane posty

Gość Ludwix

Bardzo proszę o opinie na temat żłobka w Nowej Hucie. Wiem, że jest na Centrum A i na Willowym, czy jeszcze są jakieś w tej okolicy? -Czy jest możliwość zapisania dziecka powiedzmy, zeby zaczęło chodzić od stycznia? (rodzę w styczniu 2014 a chciałabym zapisać od stycznia 2015) -Czy jest szansa się dostać z rocznym wyprzedzeniem? -Jaki jest koszt? -W jakich godzinach są czynne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podepnę się. Ile kosztuje teraz żłobek państwowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludwix
nie ma serio nikogo kto się w tej kwestii orientuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manul
chyba nie a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko chodzi do żłobka nr 27 na os. Strusia - czesne to 199 zł (opłata stała) plus koszt wyżywienia 5 zł na dzień. Całość ok 305 zł/ miesiąc. Jeżeli chodzi o zapisy, to możesz zapisać dziecko jak tylko będziesz mieć jego pesel, z miejscem jest różnie po prostu trzeba zapisać i czekać. Państwowy żłobek jest jeszcze na os. Tysiąclecia, II pułku Lotniczego, Piastów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludwix
dzięki za info, czy jeszcze ktos ma dziecko w żłobku w hucie najlepiej gdzieś koło PL Centralnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mieszkam od lat w Pl ale jestem rodem z Nowej Huty i wiem że żłobek jest też na osiedlu zielonym i nie jestem pewna czy też nie na Krakowiaków ale tam raczej tylko przedszkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej koło placu centralnego? No to zawężasz sobie wybór koleżanko. Huta mała nie jest i trzeba szukać wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ktoś któryś poleca? czy jest szansa aby dziecko zaczęło chodzić od powiedzmy grudnia, czy tylko przyjmują od września?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilkas
czy jak zapiszę w styczniu to jest jakiś % szans, ze dziecko dostanie się od pazdziernika (będzie miało 8miesięcy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś dzwoniłam do żłobka na 38 miejsc jest 140chcętnych, jak niby dziecko ma się dostac?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre pytanie, ale takie są realia w krakowie i innych duzych miastach :-( jesli jestes na 140 miejscu to za dwa lata sie dostaniecie...jak bedzie pewnie juz do przedszkola czas isc ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po jakim czasie oczekiwania udało wam siędostać do żłobka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponawiam temat. Może się ktoś wypowiedzieć po jakim czasie dostał żłobek w NH? Sama chcę oddać dziecko do żłobka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żłobek mini mini
Zapraszamy do Nowootwartego Żłobka Mini Mini na Czyżynach w Krakowie. Bogaty zakres zajęć , nowe przestronne sale z dużymi oknami. Lokal spełnia wszystkie wymogi Sanepidu, Starży Pożarnej oraz Urzędu Miasta . Posiadamy wpis do rejestru Żłobków.Wykwalifikowany personel . Posiadamy monitoring. Bardzo łatwy dojazd gdyż znajdujemy się przy Galerii Czyżyny w nowych blokach . Zapraszamy na naszą stronę www.zlobekminimini.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze żłobkami w Hucie jest cięzka sprawa. My składaliśmy podanie rok temu i nadal wszędzie jesteśmy na listach rezerwowych. A do pracy trzeba wrócić...główny problem jest w tym, że miejsca nie zwalniają sie w środku roku, tylko gdzieś we wrześniu. Żłobki prywatne są za drogie na nasza kieszeń....ciężka sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja zapisalam coreczkę w pod koniec maja 2014 miala wtedy 2 tygodnie w tym tygodniu dowiedzialam sie ze dostała sie do wszystkich czterech żlobków w Nowej Hucie.Wszystkie Panie dyrektor mowily ze nalezy zapisac dziecko jak najszybciej po urodzeniu i dzwonic potwierdzac co miesiac ze jesteśmy cały czas zainteresowane żłobkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, dziecko dostało się do żłobka na os. zielonym i os. Willowym, poradzicie które jest lepsze dla dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagooo1
podobno willowe jest lepsze. ja podpisuję umowe do zielonego, bo willowe odpuściłam jak byliśmy na 79 miejscu na liście rezerwowoej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy podpisujesz umowę na os. zielonym?Ostatecznie też się na nie zdecydowaliśmy, póki co Dyrektorka telefonicznie zapewniła nas o miejscu, ale nie mam żadnych szczegółów jeszcze :/ W jakim wieku jest dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia211
A my się dostalismy na Centrum A. Zapisywałam we Wrzesniu ubiegłego roku. Czy któraś mamusia też tam odda dziecko? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krooooolik
Czesc, Moj synek dostal sie dzisiaj do zlobka panstwowego w starej N Hucie po 1 miesiacu oczekiwania. Coreczka ktora nie mogla brac jeszcze udzialu w oficjalnym naborze do przedszkola (w marcu 2015 miała tylko 2l. 2 mies.), teraz we wrzesniu została przyjęta bez żadnego problemu - dowiedzieliśmy się od znajomych że są wolne miejsca po prostu. Poszliśmy i w tym samym dniu podpisaliśmy umowę. Wydaje mi się że: - obraz sytuacji przekazywany systemem "jedna baba drugiej babie" może się mocno różnić od rzeczywistości. Składajcie papiery, składajcie w kilka miejsc (see notes below) i bądźcie dobrej myśli, zamiast rezygnować "bo taka długa kolejka" :) - kolejki do żłobków często przedstawiają mylny obraz sytuacji. Rodzice zapisują się do kolejek w kilku żłobkach, dlatego przypuszczalnie realnie (sytuacja przykładowa) jeśli mamy 3 żłobki, w każdym kolejka na 90 osób, to de facto te 90 osób rozłoży się na 3 żłobki, więc faktyczna kolejka to 30 a nie 90 osób. - jeśli ktoś czeka na miejsce w jakimś jednym, konkretnym, wymarzonym, najlepiej skomunikowanym, naj naj żlobku, to rzeczywiście może długo czekać. Jeśli jednak rzeczywiście potrzebujemy dostać się do żłobka (niekoniecznie TEGO KONKRETNEGO), to może być dużo łatwiej niż się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela89
Sama nie mam doświadczeń ze żłobkami w Nowej Hucie, ponieważ moja córeczka od początku chodzi do Motylkowej Krainy w centrum Krakowa i bardzo chwalę sobie to przedszkole. Przede wszystkim maluch dobrze się tam czuję i zawsze gdy odbieram córcię, jest uśmiechnięta od ucha do ucha. Poza tym ważne jest dla mnie to, że mogę ją zostawić ją tam aż do 17 i idealnie zgrywa się to z moją pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz synek chodzi do prywatnego przedszkola Żyrafa. Tu strona www.przedszkolezyrafa.pl/bronowice. Panie świetne, wyrozumiałe, cierpliwe i mądre. Czesne niewysokie, zajęcia typu gimnastyka korekcyjna, logopedyczne, plastyczne itp. są w cenie, podobnie jak nauka angielskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asanka87
my na hutę mamy nie za dobry dojazd bo na alejch można utknąć na wiele godzin. natomiast do http://motylkowa-kraina.pl/ jest znacznie łatwiej dojechać bo mają placówkę na rakowickiej nie daleko cmentarza i przy głównej ulicy, tej która leci na aleje 29listopada ;) zdecydowanie bardziej opłaca się tam zapisać dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×