Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ludwix

Żłobek w Krakowie Nowa Huta

Polecane posty

Gość gość
Mój syn chodził do żłobka na Centrum A w NH czekaliśmy krotko na miejsce, zapisałam syna we wrześniu 2013 a od października ruszył do 1-szej grupy. Bardzo miło wspominam panie opiekunki, zaangażowane w swoją pracę, moje dziecko też było zadowolone. Od roku chodzi do samorządowego przedszkola a tam bywa już rożnie... nie do końca jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś się pani pomyliło bo żłobek na Centrum A jest samorządowy a nie prywatny i o ile wiem w tym roku jest dużo niezadowolonych osób zwłaszcza w grupie II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
centrum a - nie polecam ,jak pomyślę odrazu mnie głowa boli ,nie wiem co się tam stało ale dziecko balo się wszystkiego łącznie z jedzeniem ,2 tyg.noce nie przespane, tydzień dziecko bało się jeść a gdy w końcu zasnęła mrugala oczami nerwowo i co chwilę się zrywala, lekarz mi powiedział ze to nie jest normalne ..aż nie chce myśleć co się tam mogło dziać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ingiss
Jak chcesz mieć pewność, że twoje dziecko znajduje się pod dobrą opieką to porozmawiaj z http://przedszkolezyrafa.pl. Autorski program nauczania w publicznej placówce to jednak rzadkość. Do tego kadra duży nacisk kładzie na różnorodność aktywności, w tym na świeżym powietrzu. Mój syn dodatkowo chodzi na taniec i ma zajęcia z robotyki. Musieliśmy z mężem trochę dopłacić, ale ogólnie przedszkole mocno ekonomiczne. Działa w tym programie przedszkole za złotówkę. Bez zarzutu jednak pod względem jakościowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akademiaskrzatów
Zapraszamy w takiem razie do Akademii Skrzatów https://www.facebook.com/%C5%BB%C5%82obek-Akademia-Skrzat%C3%B3w-1689277458066898/ Na stronie znajdą państwo informacje o dniach otwartych oraz o obowiązujących promocjach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie, jestem na etapie zakładania żłobka na Węgrzcach zaraz przy granicy z Krakowem. Placówka będzie prowadzona przez dyrektora z wieloletnim doświadczeniem, kameralna, aby zapewnić każdemu maluszkowi indywidualne podejście. Dzięki temu, że nie znajdujemy się bezpośrednio w Krakowie, możemy pochwalić się czystszym powietrzem, dużym terenem oddalonym od *****iwej drogi. Planujemy otwarcie już w czerwcu 2017 roku. Strona www aktualnie jest w budowie :) zainteresowanych Rodziców proszę o kontakt mailowy - mpustul@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolona Mama
Moja córcia od niedawna uczęszcza do żłobka BeBaby przy ulicy Ludwinowskiej 11. Jestem bardzo zadowolona z nowej metody podejścia do dziecka Porozumienie Bez Przemocy (PBP). Łucja ze żłobka wraca bardzo szczęśliwa i uśmiechnięta. Z całego serca polecam ten żłobek. Tutaj wstawiam bezpośredni link do ich strony: http://bebabyzlobek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamii

Polecam żłobki Fair Play, jest dużo placówek na terenie Krakowa i okolic. Można znaleźć żłobek w dogodnej lokalizacji. Jest obecnie nabór do nowego przedszkola na Łokietka ale niestety nie jestem pewna czy jest tam żłobek bo my zapisani jesteśmy do czterolatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Be baby na Ludwinowskiej

Moim zdaniem Be Baby jest swietny! Maja pakiety godzinowe wiec jak ktos pracuje tak jak ja to idealne rozwiazanie. Panie przemile i cieple! Fajne zdrowe jedzenie dla maluchow. Synek jesy zadowolony, tylko macha mi na pozegnanoe jak go zostawiam 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

W Tarnowie otwiera się nowe Fair Play z tego co wiem to przedszkole i żłobek także polecam, bo mają tam bardzo wygodne godziny i łatwo pogodzić z pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

W Tarnowie otwiera się nowe Fair Play z tego co wiem to przedszkole i żłobek także polecam, bo mają tam bardzo wygodne godziny i łatwo pogodzić z pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje dziecko chodzi do przedszkola Malutkowo na ul Kluczborskiej. I jest super. Bardzo miła i kontaktowe panie. Odbieram dziecko w rożnych porach także widzę co się tam dzieje. Zawsze jest super atmosfera i dzieci świetnie się bawią. Widać że obsługa ma odpowiednie podejście do dzieciaków i lubi swoją pracę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja córka tez chodzi do Malutkowa. Bardzo fajne przedszkole z miłymi i kompetentnymi paniami. Świetnie prowadzą to przedszkole. Zawsze jest fajna zabawa. Mają dużo ciekawych zajęć i pierwszorzędnie pomagają rodzicom przy rozwoju dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×