Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewka 1975

ILU MIAŁYŚCIE PARTNERÓW SEKSUALNYCH

Polecane posty

Gość gość
24 lata, 8 w tym 6 dziewic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 lat 3 partnerów seksualnych w czym niby 4warty ale tylko palcówka ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czystość to piękna sprawa, ale ma sens tylko wtedy kiedy się wszyscy do niej stosują, wszyscy albo nikt, w innym wypadku prędzej czy później jedna ze stron wypomni. Jeśli nie jesteś czysty to nie wymagaj czystości bo to hipokryzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 28 roku zycia okolo 2.500 panow ,od 28l. okolo 20 panow zona jestem od 12 lat :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracowalas w burdelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na swoja reke 10 lat ,moze i ich wiecej bylo ale mysle ze tylu bylo okolo moze z 500 wiecej; srednio jeden facet dziennie wychodzil nigdy z pustym przelotem nie jechalam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamiatka po fachu to majatek wartosci okolo 4miliony NPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w patowej sytuacji ani dziewica ani tygrysica :D 4 partnerow 31 l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lat 28. 3 partnerów, chyba ze liczycie tez seks oralny to wtedy 7 ;) właściwie to sie liczy czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta0099
1 tylko/ aż, niepotrzebne skreślić. Mam 25 lat i moim pierwszym jest mąż. Na razie na rozwód sie nie zanosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co ci z tych 4 milionow do grobu ze soba nie zabierzesz hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jinooo
Tylko 2 partnerki a mam 29 lat. I to i tak dopiero niedawno. Nie wiem, pewnie głupi byłem że liczyłem na to że spotkam koleżankę i kochankę w jednym podchodzącą do tematu jak ja. Teraz już sobie z tym spokój dałem, po prostu jak jakąś polubię i mi się spodoba to się z nią prześpię i tyle. Nie ma co czekać na nieistniejące rzeczy. W związku nigdy nie byłem i sądzę, że nie będę. Po pierwsze bo nawet nie wiem jak, po drugie bo istniejące teraz normy odnoszące się do seksu i dowolności w ilośc***artnerów mi po prostu nie odpowiadają. A ani c**a ani k^^^s to nie rakieta ani elektrownia, nie trzeba nie wiadomo ile się uczyć od różnych nauczycieli aby dobrze obsługiwać. Pierwsza partnerka, starsza ode mnie i z doświadczeniem, do tej pory nie przypuszcza że z prawiczkiem była. Więc te wszystkie "trzeba być doświadczonym żeby dobrze robić" to po prostu zwykłe usprawiedliwienie siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
partnerów seksualnych 6 'poważne' związki 2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko dwóch partnerów, nazywam się Mietek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedys mialem dziewice ktora w trakcie swojego 1 razu ze mna gdy chcialem na pieska pojechac odparla ze tak nie lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ehh tu chyba siedza Ci co nie maja wziecia. Mi sie w jedym roku udalo 11:-) a znam takich co mieli wiecej, ogolnie lat 28 partnerek okolo 30. Od roku jedna i tylko jedna...ale pokus duuuzo. A tak do was dziewczyny. ..jesli facet zaliczyl tak duzo to tak zle? Kazda tak mowi a po seksie z takim facetem.....uff najlepszy seks w moim zyciu. a wiec cos kosztem czegos :-) a jak chcecie takiego na stale to robcie z nim szalone rzeczy a nie mowcie ze tak nie wypada...jezeli partnerka nie jest w stanie zrealizowac fantazji faceta to predzej czy pozniej poszuka ich gdzie indziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdrianUrf
24 lata prawie 25 , -0 partnerek , problem ze znalezieniem jakiejkolwiek kobiety :( czekam na pierwszą z obłędem w oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomekGniezno
Mężczyzna 39 lat miałem żonę przez 13 lat wcześniej chodziłem z nią 5 lat i była moją jedyną kobietąa ja dla niej jedynym facetem,w tym roku coś mi odbiło i się rozwiodłem dla innej.I jest moją drugą partnerką ,jest cudowna,ale ja jestem jej szóstym i trochę mnie to przeraża,ciężko mi się z tym pogodzić.Kochamy się 2 razy w tyg.,bo jeszcze nie mieszkamy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za kawalerskich czasów - wstyd troche sie przyznać - ale przy 40 przestałem liczyć (bo niby po co?!?). Często max 2-3razy z jedną i tyle. Z doświadczenia czerpie teraz stala partnerka od lat i jest nam super. Jak spotkasz tę jedyną to wtedy jest zupełnie inny level - polecam. Szukajcie, aż znajdziecie. Jakośc równie ważna jak ilość a może i troche ważniejsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wazniejsza jakosc a nie ilosc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.58 -a grzybice ichlamydie potrafisz zliczyć ? nie zgnił ci jeszcze ???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona po ślubie przyznaje się do kilku (4). Wierzyć, czy pomnożyć przez 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:27 :) Nie! Wszystko w najlepszym porządku. Ale temat nawet skusił mnie do dokładniejszego liczenia i wyszło 77. (+\- 5 z racji wieku moglo coś umknąć) W tym 7 dziewic...i przyznam, że poza doświaczeniem i fajnymi wspomnieniami to ilość nie jest ważna. Ważne, żeby robić to często i w życiu mieć kilka (nie musi 50...) partnerek bo wtedy wiesz nieco więcej w tej materii i możesz dawać Kobietom rozkosz...a o to w sumie chodzi!!! Kochajcie się ludziska!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 37 lat, miałam 7 przed ślubem i 5 po ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 41 lat, przed ślubem miałam 16 partnerów, poznałam smak seksu, wiedziałam czego potrzebuję, po ślubie miałam tylko czterech, po prostu są o niebo lepsi od męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 32 lata, przed ślubem miałam 6, potem tylko dwóch, a od trzech lat pracuję w UK, tam już nie liczę, bo trochę dorabiam na cipce za kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż Ewy
Jedną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×