Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mournin

Co kupic na swieta dziewczynie

Polecane posty

Gość Mournin

Do 400 pln? Ma 21 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup jej epare kaloszy Hunter :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 400 zł? Aż taki drogi? To przecież ma być symboliczny upominek, a nie drogi prezent.Może jakąś ładną wodę,szalik,może lubi biżuterię( zawieszkę, łańcuszek, kolczyki). Zresztą Ty sam ją znasz najlepiej , wiec powinieneś wiedzieć ,co sprawi jej przyjemność. I pamiętaj nie cena prezentu się liczy, ale to , że pamiętałeś.Jeśli prawdziwie kocha, to ucieszy się ze wszystkiego co byś nie kupił, bo to będzie od Ciebie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mournin
Perfumy odpadaja bo wiem, ze wiele damskich jej sie nie podoba. Nie chce kupowac zadnych ubran bron boze. Kiepskim pomyslem sa tez kosmetyki bo nie znamy sie az tak dlugo i nie znam jeszcze jej gustu. Myslalem nad filmem lub jakas plyta i to jest dobry pomysl jako cos dodatkowego bo na mikolajki dalem jej slodycze jako dodatkowa rzecz i nie chce ponownie ich dawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mournin
Kochac to mnie nie kocha bo znamy sie dosyc krotko :) Nie musi byc za 400pln, moze byc za 300 czy 200 rowniez. Chcialbym kupic jej bizuterie tylko wlasnie mam obawy, ze moge nie trafic i kupic cos co zupelnie nie jest w jej guscie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21lat kobieta
srebrną bransoletkę, cyfrową ramkę z Waszymi zdjęciami, płytę ulubionego zespołu lub coś czym się interesuje (jeśli lubi czytać książkę itd). może bilety na wspólny lot balonem? najlepiej dać coś czego sama sobie nie kupi (bo ma pilniejsze wydatki). ogólnie 400 zł to bardzo dużo, starczy na zegarek itp. ale ja poczułabym się głupio dostając aż tak drogi prezent...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLaCUuŚ
kup Jej dolary - to pewna waluta - nauczysz Ją oszczędzać i Siebie przy okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro znacie się krótko, to tym bardziej prezent powinien być symboliczny.Myślę, że sama płyta by wystarczyła.Do tego dobra czekolada albo kawa( jeśli pije) i tyle.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mournin
Ona przeciez nie bedzie wiedziala za ile dostala prezent. Jest duzo bizuterii, roznych sklepow wiec szansa, ze znajdzie to co jej kupie jest prawie jak zero. Zegarek to fajny pomysl aczkolwiek ona bardzo interesuje sie moda i mam wrazenie, ze moge nie trafic z gustem. Cyfrowa ramka? to fajny pomysl podoba mi sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy kim dla Ciebie jest koleżance kupuje się płytę, książkę kobiecie, której się pragnie biżuterię, perfumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21lat kobieta
to może napisz co lubi, jaka jest, czym się interesuje, co robicie w wolnym czasie - wtedy łatwiej będzie doradzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wibrator, największy jaki znajdziesz, wyobraź sobie rozpakowanie prezentu przy rodzinie... zabawa przednia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mournin
Na Mikolajki dostalem od niej plyte RHCP wiec na swieta sama plyta odemnie odpada. Pomyslalem, ze fajnie byloby zrobic tak: 1 Glowny prezent 2 Dodatkowy np: -Czekoladki (dostala juz na mikolajki wiec niechetnie( -Film -Plyta -Lubi kawe wiec moze jakis dobry syrop do kawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cyfrowa ramka, dobry pomysł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mournin
Kurcze ta cyfrowa ramka to rewelacyjny pomysl:) Mozna taka dostac za 150-200pln wiec nie jest az taka droga. Do tego ona interesuja sie fotografia i taki prezent powinien jej sie spodobac! Kurcze nie wiedzialem ze pare minut po napisaniu juz prawie bede przekonany odnosnie kupna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie ramki są dość drogie, więc do tego jakaś czekolada i masz prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21lat kobieta
co do biżuterii - mniej więcej wiadomo ile co kosztuje, np srebrna bransoletka 80-160 zł, srebrna z cyrkoniami 250 zł, złota 300-500, charms 200 zł, ze stali szlachetnej 100-150 zł. jak napiszesz o niej trochę więcej będzie można wymyślić jakąś alternatywę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chłopie gdzie Ty się wychowałeś? 21 latce kupić coś do 400 zł to chyba jakąś koszulkę tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mournin
Ale tak naprawde ten pomysl z ramka cyfrowa jest idealny. Pewnie spodziewa sie, ze jakas bizuterie dostanie. 90% dziewczyn dostaje bizuterie wiec chcialbym ja troche zaskoczyc i byc moze wlasnie mi sie uda. Do tego jej pasja jest fotografia; bedzie mogla rozne zdjecia zgrac na ta ramke:) Pomysl idealny juz zaczalem przegladac Saturn i Media Markt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21lat kobieta
no to super :) powodzenia w szukaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka młoda dziewczyna? Dla mnie to jeszcze dziecko... może czekoladki i książkę, np. o modzie, o make upie, jak piec ciasteczka, jak robić czekoladki, etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy co lubi. Skoro ma dopiero 21 lat, to może dopiero zaczyna się malować? W takim przypadku świetnym pomysłem byłby kurs makijażu z doświadczoną wizażystką na przykład w Szkole Wdzięku Perfection is Mine : https://perfectionismine.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toommy
Jeśli twoja dziewczyna jeździ samochodem, to może ochraniacze nabut.pl . Ja kupiłem takie moja siostrze i jest zadowolona. Podoba jej się, że ochraniacze są wytrzymałe i wyglądają nowocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prestiżową biżuterię robi od lat Savicki ( www.savicki.pl ). Sam mam od nich zegarek Reborn-Zenith chociażby, a żona sporo kolczyków. Dbają o detale co w tej branży jest na pewno szczególnie ważne. Zdziwiłbym się w sumie gdyby przy takich cenach były jakieś niedoróbki prawdę mówiąc. Choć jak ostatnio rozmawiałem z kumplem to on sobie kupił gdzieś zegarek za 10 tyś i ponoć koperta była porysowana, więc jednak zdarzają się takie sytuacje. Savicki dba o to, żeby do klienta dotarł produkt w stanie idealnym i tutaj nie mogę narzekać, bo zawsze tak było w moim wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup jakis ladny komplet srebrnej bizuterii, ja swojej kupilem w tamtym roku z topsiver pl caly komplet dalem jakies 150zl wiec wlasciwie taniej niz jakby osobno kupowala pojedyncze rzeczy co jakis czas, a wspomina do tej pory bo ciagle go nosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spory masz budżet. Jak perfumy ani ubrania nie to może coś do włosów? Dowiedz się czego używa, dobra prostownica i suszarka zawsze super. W ogóle praktyczne prezenty są świetne. Myślę, że fryzjerska prostownica będzie bardzo prestiżowym prezentem i zrobi wrażenie. Babyliss ma fajną ofertę, z takich wypasionych może linia digital sensor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×