Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

uważam że robienie laski i połykanie jest poniżające

Polecane posty

Gość gość

zapraszam do treściwej dyskusji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ją mi robi lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak nie uważam , bo niby co w tym poniżającego, przecież my też nałykamy się soczkow z waszych c****** i jakoś nie czujemy się poniżani, przecież dobra minetka to nie tylko sztywne dotykanie łechtaczki czubkiem języka. W każdym razie nie uważam aby jakąś kobietą czuła się przezemnie w ten sposób poniżona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alez skad. Przeciez jesli to Twoj wybor, to co w tym ponizajacego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrishCream
czasami to już nie rozumiem :) wszyscy pragną wolnego i niezobowiązującego seksu, w dowolnej konfiguracji z wszelkimi lubieżnymi udziwnieniami, ale nagle okazuje się że seks analny jest bleee, robienie laski z połykiem jest poniżające, a pozycje od tyłu to tylko dla pań z agencji, więc o co chodzi ja się pytam ? :) wysoki30 dobrze prawi, panowie podczas minetki też się naliżą i nasmakują naszych soków więc w czym problem ? to chyba nie jest kwestia poniżenia czy braku szacunku tylko tego czy komuś to odpowiada czy nie, czy chce to robić czy nie, czy dojrzał do tego czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zmienia to faktu, iż NADAL uważam, że to poniżające :classic_cool: widzicie, do czego zmierzam? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakis facet napisal ze jak kobieta polyka to DOMINUJE! O co chodzi??? Jak niby dominuje kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to spróbuj 69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszę znowu iść po popcorn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam robie z połykiem i nie czuje sie ponizona :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrishCream
wysoki30 a kochaj mnie bo czemu nie :D a zgadzam się z Tobą bo dobrze prawisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no gdzie tu niby dominacja kobiety? Ktos rozumie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może uzależnienie bardziej?:) bo facet sięna pewno uzależni od takiej laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"...wszyscy pragną wolnego i niezobowiązującego seksu, w dowolnej konfiguracji z wszelkimi lubieżnymi udziwnieniami.." Nie wszyscy, nie generalizuj. 🖐️ "no gdzie tu niby dominacja kobiety"? Nie wim czy dobrze kombinuję, ale wydaje mi się, ze wtedy jak klęczysz i robisz facetowi laskę głęboko patrząc mu się w ślipka to możesz mu wiatrak z ch... a zrobić a on i tak bedzie wniebowziety i obieca Ci wszystko co chcesz. Ale to raczej nie dominacja a władza kobiety gdy mężczyzna jest silnie podniecony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak cie to poniza to nie rob;) a innym tez zostaw wolny wybor, a wszyscy będziemy szczesliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżentelcham
oczywiście że to jest poniżające i takie ma być, wasze soczki nie równają się z naszą spermą, kobiece soczki nic w sobie nie mają nie to co s****a która jest dobra dla kobiecego zdrowia i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam robienie laski z połykiem. Całusy dla wszystkich wspaniałych i cudownych kobiet, kocham was za to i nigdy nie pozostaję dłużny za takie doznania. Uwielbiam wasze ciałka, dziurki, uszka, stópki i usteczka. A tych flustratów żal mi, nie wiedzą co tracą. Wszystkie dziewczyny po nogach całuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×