Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy drugi poród zawsze jest łatwiejszy

Polecane posty

Gość gość

Witam, niedługo czeka mnie drugi poród i tak się zastanawiam, czy za każdym razem ten drugi raz jest szybszy i łatwiejszy? Za pierwszym razem nie było u mnie aż tak źle, bo poród trwał 4 godziny. Bóle miałam straszne, trochę może dzięki oksytocynie, ale jeśli chodzi o czas to nie było aż takiej tragedii. Wieloródki, podzielcie się swoimi doświadczeniami..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę Cię straszyć, ale mój drugi poród był gorszy niż pierwszy i musiał zakończyć się cięciem, więc to żadna reguła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 38
pierwszy cudo,szybciutlo,na oxy,bezboleśnie. drugi również na oxy,bolesny bardzo,ale jeszcze szybszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no mój drugi poród był zdecydowanie pierwszym dzieckiem meczyłąm się 12 godz a z drugim moze 1,5 godziny wiec różńica jes.Fakt córka mniejsza była ale poród bez porownania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj pierwszy trwal 7 godzin a drugi byl krotszy o polowe ale bole silniejsze;/obydwa oxy.ciekawe jaki bedzie trzeci.troche sie boje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwszy poród długi i wywoływany -straszny drugi poród samoistny -rozwieranie było boleśniejsze ale sam poród szybki i o wiele lepszy niż pierwszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam cesarke po dwoch dniach bolow, teraz bede miala druga-zdecydowalam sie od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×