Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

z czym zasypiacie między nogami lub ostatni sen erotyczny

Polecane posty

Gość gość

Z czym zasypiacie między nogami lub ostatni sen erotyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorący termofor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panandtilt
ja od orodzenia zasypiam z penisem i jadrami miedzy nogami , mam nadzieje ze w tej kwestii nic sie nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błyskotliwa odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten penis wart uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panandtilt
raczej nie wart ( z autopsji ) i sorki za 'orodzenie' nic mnie nie usprawiedliwia za takiego byka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iskierko masz coś pasującego może w śnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panandtilt
czasem mam intensywne bardzo realne tak bardzo ze sie budze i zastanawiam czy czegos nie gadalem . czasem cholernie krepujace , brak gaci w miejscu publicznym . Najdziwniejszy jaki pamietam to kapiel w basenie gdzie zamiast wody wily sie nagie kobiety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie sie zdarzylo jak bylam pijana a facet posuwal mnie na lyzeczke ze zasnalam i on tez zasnal bo jak sie obudzilam to ta jego dzide w sobie mialam ale nie byla twarda bo ja urzyc chcialam i nie klaplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarpetki czasem mi sie tam zaplacza, bo je sciagam przez sen jak mi sie stopu ogrzeja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz pare razy z moim vibratorem zasnelam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był włączony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tez sie zadzylo ze z wibratorem usnelam i moja mama mi go wyciagnela bo weszla zgasic swiatlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rano wspominała coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D współczuję wszystkim tym, dla których seks jest tak nudny, że zasypiają z k***skami tudzież wibratorami między nogami :D ;) Kiedy zasypiam, między moimi nogami znajduje się albo noga partnera albo kołderka ;) A zaśnięcie z włączonym wibratorem... ! Naprawdę podziwiam :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często używacie wirbratorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panandtilt
iskierka, nie w kazdym kominku pali sie tak jak w twoim .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często się spuszczam i zasypiam z majtkami między nogami mokrymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panan zdaję sobie z tego sprawę ale nie wyobrażam sobie, nie potrafię zrozumieć jak mogło by dojść do takiego stanu rzeczy. Chyba, że pod tęgim wpływem. Nie piszę tego złośliwie, absolutnie nie. Po prostu nie rozumiem zasypiania z włączonym wibratorem lub w trakcie seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym czasie rozmyślam o sprośnych sytuacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panandtilt
iskierka, pytanie nie bardzo do mnie jako facet naleze do tej wiekszosci ktor anie uzywa wibratora :) ale tez czytalem ten wpis z przymrozeniem oka, choc nie bez usmiechu na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panan dobrze, że z uśmiechem tylko, bo ja raczej ze szczerym śmiechem :D ;) Nawet pomijając aspekt erotyczny, zasypianie z nazwijmy to "ciałem obcym" między nogami?? Noż kuźwa! Nie uwiera?? A tym bardziej kiedy wibruje?? :D:D:P I powracamy do tego, że prócz przyrodzenia, jedyną szczerą odpowiedzią w większośc**przypadków będzie kołderka/pierzynka/kocyk/ ew. podusia vel noga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni sen erotyczny miałam dzisiejszej nocy. Śniło mi się, że wygrałam wypasiony mikser(robot kuchenny) i musiałam znaleźć dla niego kilkanaście zastosowań żeby odebrać nagrodę. Potem publicznie zaprezentować zastosowania. Zrobiłam ciasto i jakieś inne pierdoły tym mikserem dając wszystkim wylizać śmigło robota i zostały mi jeszcze dwa zastosowania. Włożyłam śmigiełko w c**kę i znów dałam wszystkim z widowni wylizać. Zostało jeszcze jedno zastosowanie. Tak, zrobiłam to...To był piękny ekshibicjonistyczny sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dark! Naprawdę! W końcu odnalazłam powód, żeby się cieszyć, że mój wygrany w losowaniu robot się spieprzył!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panandtilt
iskierka u mni etaka zima ze vel noga ktora moglaby sie znajdowac pomiedzy moimi nogami nalezy do kogos kto woli spac na sofie w salonie niz ze mna w lozku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×