Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Boże co to było podczas okresu wyleciało mi mięso

Polecane posty

Gość gostinka
chyba sama nie wiesz, co piszesz.. napisalas, ze postanowiliście sie zabezpieczac dodatkowo prezerwatywa- a nie, ze gin wam kazal. O co chodzi z tymi dowma dniami>> Pierwsza tabletke bierze sie pierwszego dnia okresu... jak mieszasz to nie dziw sie, ze potem tak wychodzi. Jeśłi pierwsza tabletke wzielas pierwszego dnia okresu, a w drugim tygodniu z 9h opoznieniem to nie ma podstaw brania tabletki po. I jeszcze jedno- tablteka dziala od pierwszej- nie wiem po co piszesz, ze to peirwszy miesiac wiec dzialania jest slabsze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po to wzięłam "po" bo anty nie wzięłam pierwszego dnia okresu...i nie mieszam tylko tak musiałam wziąć(opisałam to i dla ciebie jednej nie będę powtarzać).Wiem że tabletki anty działają od pierwszej tabletki,U MNIE NIE DZIAŁAŁY BO WZIĘŁAM PRZED OKRESEM!TAK TRUDNO ZROZUMIEĆ???????? aGIN MI NIE KAZAŁ SIĘ ZABEZPIECZAC DODATKOWO TYLKO POWIEDZIAŁ ŻE dobrze by było,bo mogą mieć obni.żoną skutecznośc więc napisałam że postanowiliśmy dodatkowo się zabezpieczać,nie łap za słówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gin kazać nie może...on może zaproponować a ty albo się godzisz albo nie drogi gościu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gin kazał...dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja co miesiac wydalam wraz z okresem cos na kształt soprej Wątróbki drobiowej, fuj, raz az sie przestraszylam, ale ponoc to normalka, zluszczone jajo, no ale za fajne nie jestm nawet w 2 pierwszych dniach nie uzywam tamopnow,zeby mi to paskudztwo wyszlo na wierzch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka; pomyłka,żle napisałam:) co do cytologii to mam grupę 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwią mnie dziewczyny, które decydują się na tabletki nie wierząc w ich skuteczność. Ale potwierdzam z wałsnego doświadczenia: skrzepy i to duże koloru brązowego są normalne u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej brać tabsy plus prezerwatywa niż potem dziecko usuwać lub oddać do adopcji. Jak ktoś nie chce mieć dzieci to dobrze, że dba o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośc 21.17 przeczytaj dlaczego w moim przypadku tabsy miały obniżoną skuteczność dopiero bzdury wypisuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też brałam tabletkę "po" i żyję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie wyleciało 100 zł;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tez sie raz zdarzyl skrzep wielkosci orzecha wloskiego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
orzech włoski to pikuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To szynka, którą zeżarłaś wczoraj - oznacza to, że masz połączenie kichy z macicą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale niektóre to głupie,żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a autorke uważasz za mądrą? dorosła kobieta miesiaczkująca,uprawiająca seks a takie pytania zadaje,że inaczej się nie da mięso jej wyleciało...ok:)) ciekawe czy na schabowe się nadawało? to był po prostu skrzep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowoniuchacz
idź spać małolato głupia i nie pisz prowo bo to się nudne robi w kółko sex, ciąża może coś nowego wymyślisz czy fantazji w łebku nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz mogę ci dać i sprawdzisz czy na schaby dobre jak taka ciekawa jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorki dawno już nie ma, cieszy się ze wszystko się wyjaśniło a pipy głupie same ze sobą się kłócą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za czasy nastały... Wzywasz imienia Boga, a używasz tabletek anty i na poronienie. :( Smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
escapelle od kiedy na poronienie? też brałam ale te tabletki nie są na poronienie,doucz się...co za czasy nastały że ludzie z google korzystać nie potrafią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×