Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grajek_eu

Muzyka do lokali bez opłat

Polecane posty

Gość Grajek_eu

Jeżeli prowadzisz lokal (salon fryzjerski, kosmetyczny, spa, itp.) to zapraszam do kontaktu. Posiadamy w swoim zbiorze muzykę zwolnioną z opłat typu ZAIKS, StoArt. Więcej na ten temat na stronie grajek.eu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VTM Dr Stein
Szeroki wybór muzyki bez opłat znajdziecie także na http://www.vtm.com.pl Muzyka z całego świata dla każdej działalności :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
Akurat ja to prowadzę gabinet masażu i też lubię jak jakaś muzyka gra, z resztą dobra muzyka też odpowiednio nastraja i relaksuje klientów. Zamówiłam sobie więc licencję PublicMusic ( www.publicmusic.pl ) i płyty z takimi wolnymi, czilującymi numerami. Świetnie się przy tym pracuje, no i klienci są zadowoleni, łatwiej się odprężają i rozluźniają. W porównaniu z opłatami jakie musiałabym zapłacić ZAIKSOWi to teraz płacę grosze, a wszystko jest legalnie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta33
Ja prowadzę duży sklep dziecięcy (zabawki, ubranka, książeczki itp.) i też wcześniej zastanawiałam się, czy można uniknąć opłat za publiczne odtwarzanie muzyki w punkcie. Kolega polecił mi Publicmusic (www.publicmusic.pl) i jestem naprawdę zadowolona. Muzyka jest świetna, na światowym poziomie, klienci chwalą sobie atmosferę, a ja mam spokój z opłatami ZAIKS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarzycki
Jest wiele firm na rynku oferujących muzyka bez ZAiKS. Ja osobiście wybrałem http://soniqa.pl . Duża baza i wiele kanałów. Śmiga zawodowo. Do tego otrzymujesz licencje i święty spokój. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka92222
Podbija temat - czy ktoś może wie cokolwiek na temat prawnych aspektów muzyki bez zaiks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iNfensus

Możesz normalnie legalnie odtwarzać muzykę z radia. Do nas przyszedł kontroler z ZPAV i zrobił jakąś swoją śmieszną kontrolę, wystawił jakiś papier i zaczęły do firmy przychodzić listowne pogróżki.... W mediach jakiś czas temu był fryzjer, który wygral z sądzie z ZAiKsem.... postanowiłem się z nim skontaktować, meeeega mi pomógł w tej sprawie, przesłał mi oryginał wyroku sądowego, wraz z pełną dokumentacją sprawy. Jego mecenas zmiażdzył zaiks, radio leci w u niego po dziś dzień i nie płaci nic ;) wszystko opisałem na naszym blogu firmowym https://pyrastudio.pl/blog -  zalączyłem wyroki sądowe w podobnych sprawach. Można odtwarzać legalnie, ale trzeba przygotować i naładować działa na wypadek odwiedzin tych pseudo "kontrolerów" :D Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeśli szukasz pomocy w organizacji muzyki do swojego sklepu to zerknij sobie do oferty www.publicmusic.pl/. Firma się właśnie w tym specjalizuje i ma świetnie przygotowaną ofertę, więc od A do Z załatwi sprawę i będziesz miał muzykę do sklepu bez obaw o ewentualne roszczenia o prawa autorskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×