Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

o! proszę ! zguba się znalazła:D 🖐️ Pogoda piękna w dzień , wieczorami zieje mrozem . Wczoraj się wylegiwałam , później wpadłam z sekatorem między róże :) bo jak jest czas to nie ma pogody :P . Wieczorem - Klimakterium 2 . Lepsza była część 1.Ale i tak milutki wieczór spędziłam . W sobotę poszłam z koleżanką na kawę . Pogadałyśmy , odstresowałyśmy . Potem zaprosiła mnie do siebie , a ja że zmęczona jestem. Fakt że jak już wyszłyśmy z kawiarni to ciemno było , ale jak dojechałam do domu to była........18,30 :O:O Naprawdę poczułam się jak staruszka:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszata jak na staruszkę, to nieźle się trzymasz ;) Wróciłam od lekarza. Zapalenie mięśni :O Chciała mi dać zwolnienie ale zaoponowałam, że teraz nie mogę sobie pozwolić. Teraz się zastanawiam czy dobrze zrobiłam. Ano jutro zobaczymy. ;) Dostałam też skierowanie do laryngologa, bo lekarz rodzinny nie może mi dać na to komputerowe badanie głowy, musi być specjalista. Wizytę mam wyznaczoną na 22.04., normalnie porażka :O Potem będę czekać na wyznaczenie daty badania.... i nowy rok mnie zastanie. ;) Oliwier a ty gdzie się podziewałeś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Do porannej kawy a propos starości ;-) :D :D Kiedy ktoś się zapyta jak ja się dziś czuję, Grzecznie mu odpowiem, że "Dobrze, dziękuję". To, że mam artretyzm to jeszcze nie wszystko. Astma, serce mi dokucza i mówię z zadyszką. Puls słaby. Krew moja w cholesterol bogata. Lecz dobrze się czuję, jak na moje lata. Bez laseczki teraz chodzić już nie mogę. Choć zawsze wybieram najłatwiejszą drogę. W nocy przez bezsenność bardzo się morduję, Ale przyjdzie ranek, znów dobrze się czuję. Mam zawroty głowy, pamięć figle płata. Lecz dobrze się czuję, jak na stare lata. Z wierszyka mojego ten sens się wywodzi, Że kiedy starość i niemoc przychodzi, To lepiej się zgodzić ze strzykaniem kości, I nie opowiadać o swojej słabości. Zaciskając zęby z tym losem się pogódź. I wszystkich wokoło chorobami nie nudź. Powiadają "Starość okresem jest złotym". Kiedy spać się kładę zawsze myślę o tym. "Uszy" mam w pudełku, zęby w wodzie studzę, "Oczy" na stoliku zanim się obudzę. Jeszcze przed zaśnięciem ta myśl mnie nurtuje Czy to wszystkie części, które się wyjmuje? Za czasów młodości - mówię bez przesady Łatwe były biegi, skłony i przysiady. W średnim wieku jeszcze tyle sił zostało Żeby bez zmęczenia Przetańczyć noc całą. A teraz na starość czasy się zmieniły. Spacerkiem do sklepu, Z powrotem bez siły. Dobra rada dla tych, którzy się starzeją; Niech zacisną zęby i z życia się śmieją. Kiedy wstaną rano, "części" pozbierają Niech rubrykę zgonów w prasie przeczytają. Jeśli ich nazwiska tam nie figurują To znaczy, że zdrowi i dobrze się czują. W. SZYMBORSKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania, po wielu latach użytkowania SE mam teraz S3 mini, jestem zadowolona :-) Syn jest użytkownikiem S3 i to prawdziwy kombajn, jest w nim wszystko, poza ...... fontanną :D Jak dla mnie był trochę za duży i dlatego zdecydowałam się na wersję mini (córka też ma taki), jak już opanuję nowoczesną, jak dla mnie technologię (poprzedni telefon miałam klasyczny i użytkowałam go 5lat) na pewno wezmę coś ciut większego, bo to i wzrok słabnie, i paluszki sztywnieją :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;) ...ale mgła... już prawie południe, a ciemno i szaro, no i mglisto, ale spokojnie... :) * Faktycznie długo byłem w kącie, jak to trafnie Algiria zauważyła... i powiem na swoje usprawiedliwienie, tylko tyle, że to Ona właśnie będzie mnie rozumieć najlepiej, bo jak czytałem, zna to z autopsji ;) Algirio 🌼 * Kaniu, gdzie byłem?... Wczoraj np, byłem w Bukowinie Tatrzańskiej, przejeżdżałem przez Twoją Białkę, Naszatko :D i wiesz, miałaś rację... ;) Białka lepszą jest na wypoczynek zimą ;) :D ...a w tamtym tygodniu... należało mnie wypatrywać w pięknych lasach (uwielbiam po nich spacerować co miało miejsce...) w okolicach Gorzowa Wlk. ;) :);) miłego i spokojnego wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaniu... co do S3 słuchaj się Algirii ( co ja tak dzisiaj Cię faworyzuję, co? :D ;) ) ale Ona naprawdę ma rację :) S3 nadal jest dobrym telefonem i na pewno spełni wszystkie Twoje oczekiwania co do smartfona... :) ...jak bym miał doradzać to jednak dużą wersję, a nie mini, gdyż różni się nie tylko wymiarami, ale i specyfikacją... :) ja tam i tak wolę 4s! ... jest genialny! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, właśnie Olivier :D:D:D:D nawet drugie "i" dostałam w gratisie :D:D:D:D Przecież napisałam, że brak mu tylko fontanny :-p czyli full wypas ;-) Względy ekonomiczne też miały znaczenie :-O:-O Jak młodzież pójdzie swoją drogą, kupię sobie najnowszy S8, bo pewnie już taki będzie ;-):-D:-D:-D Gdzie Ty się dzisiaj podziewasz? U mnie od rana słonko i lazur, ale szczypie po uszach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszatko, nie podrapałaś się w tych różach? Kania, żle zrobiłaś .... czy ktoś doceni Twoje zaangażowanie?? A zdrowie masz tylko jedno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Algitio :D ( to "i" chyba już zostanie ) ;) jak to piękny lazur! :D u mnie nic nie widać z powodu mgły... ;) ale wierzę, że nad nią świec***iękne słońce ;) :D gdzie ja dziś?...a w domku ;) :D ale dzwonili właśnie za mną już, i chyba jeszcze w tym tygodniu będę Ci machał znad rozlewiska w Zegrzu... :) po drodze odwiedzając Kielce, bo coś, tam też... ;) :D Wiem,że pewnie za kupnem mniejszego ekraniku przeważyła cena, oj wiem i rozumiem Cię doskonale w tym względzie... :) Hmmm, mówisz S8...ale jest już takowe...jest... ale Audi S8 :D niezła maszyna! mam nadzieję,że mnie kiedyś nią przewieziesz ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier, spoko :-) Rozmawiamy o telefonach, a nie o samochodach :-p Audi to już wtedy będzie z S14! :-D:-D Poza tym, to prędzej ja wsiądę do Twojego :-D zapomniałeś, że nie jestem kierowcą? Mogę Cię przewieźć co najwyżej na rowerze i to po polnej drodze :-D:-D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Algitio;) :D róże zostawiły w mym palcu tylko jeden kolec , więc nie jest tak źle. Olivier!!! popłakałam się !!😭 ja chcę do Białki😭 i na grzybki do Burego Misia!!(który jest 2 mb za granicą Białki w Bukowinie- jakby się kto pytał:D:D) Kania- jak cię choroba złamie to ci nikt nie pomoże , a bez ciebie świat się nie zawali . Jak dawali - było brać !! Na tel się nie znam- ma dzwonić . Właśnie córciowy stracił głos mówiony . Znaczy ona mnie słyszy - jej nikt nic a nic. Nie mogli to jej gwizdnąć tego złomu zamiast nówki aparatu??? Teraz muszę się znów za portfel łapać . Wyjęłam 4 stare z szuflady - takie awaryjne znaczy. G..!!! żaden nie działa . Czyli przydasiów trzymać nie ma po co , bo katy zawalają i się nie przydają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masz! Naszatka podłapała literówkę :D Na rowerze mówisz?... piszę się na to! serio :D ale będzie jazda... :D :D :D wybierzemy odpowiednią drogę leśną... ;) (nie wiedziałem, że nie masz uprawnień ) Wiem, że rozmawialiśmy o fonach...ale nie znasz mnie, po prostu mi się od razu z tym modelem skojarzyło... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszatko 🌼 wybacz łzy, i wzruszenie, sentyment, nostalgię... ;) gdzie Ty masz tego "Misia" nic takiego wczoraj mi sie nie rzuciło mi się w oczy... ;) przecież za Białką jest Orlen :D i rondo... i?... :) ale to może dlatego przeoczyłem, że jechałem nocą... ;) mogę pożyczyć swojego starego LG córce ;) :D tylko co z zawartością skrzynek poczty i pamięci... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjeżdżasz z Białki- mijasz koniec Kaniówki i ... przed rondkiem:D:D Chciałam ci wpisać ale spamuje.Google - bury miś w Bukowinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już go prawie zlokalizowałem ;) zaraz sobie wygoogluje i znajdę, dzieki za info ;) tylko teraz bardziej mnie zastanawia co tam Cię tak urzekło, niż to gdzie on się znajduje... ;) :D coś czytam o grzybkach... brzmi dwuznacznie... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłem galerię i już wiem która to ;) tuż przy drodze, teraz kojarzę ją dobrze, i mijam zawsze jak tam jadę, tylko... nie wiedziałem, że tak tam ładnie w środku :D ;) z zewnątrz ładniej wygląda na zdjęciach niż na żywo :P:D ale środek mi się podoba :) nast. razem wstąpię ;) ...na grzybki ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier, uważaj na trujące! ;-):-D:-D Wycieczka oczywiście tandemem i ja prowadzę ;-) Z tą kierownicą sobie poradzę ;-) Naszatko, mam nadzieję, że róże okraszone Twoją krwią, odpłacą C***ięknym kwieciem, jak przyjdzie pora ;-) Do tej pory telefon też wykorzystywałam głównie do rozmów, ale teraz, szkolona przez córkę, zgłębiam tajniki "mobilności" i nawet mi się to podoba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę po kawałku, może przejdzie :-p Olivier, wiem, że jesteś fanem motoryzacji, ale dla mnie samochód ma jeździć, najlepiej bezawaryjnie, być ekonomiczny i .... ładny :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam sernik na zimno do popołudniowej kawy :-) Córa wczoraj zrobiła :-) jak to miło przyjść do domu i zostać podjętym kawą i ciasiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę!!!! Nie dość, że spam, to jeszcze cenzura!!! :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale Agirii dużo... :D fajnie szkoda, że powód już mniej fajny :( eh te blokady kafe :P chętnie i z przyjemnością się poczęstuję tym Twoim, nie Twoim, serniczkiem, bo akurat też już mam właśnie taki czas ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem co lubią tygrysy :D :D :D Ciekawa jestem dalszych wariacji swojego nicku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Algirko ( ładnie? ) ;) :D Tygryski lubią sernik, czy Baśkę??? bo się pogubiłem sam... :D ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×