Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

Olivier, czemu nie zjadles ani jednego??? A tradycja?? :p Dla mnie każda woda ma swój urok ;) uspokaja mnie :) w końcu jestem zodiakalna wodniczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, tylko nie mam czasu na kompa :(,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zodiakalna panna ale wodę uwielbiam :) Stawiam kawę (_) spać nie mogę 🌼 Miałyście rację, trzeba było wziąć to zwolnienie, już we wtorek w pracy pożałowałam. Następnym razem nie będę już taka głupia. Algira dla mnie Samsung S3 mini jest nie dla mnie ;) Jeżeli już do ten normalny S3, S4 też bym nie pogardziła ale nie stać mnie na taki wydatek ;) Jak używałam Xperii to nie było problemu z podłączeniem do kompa. Kabel, ściągasz program i lecisz ;) Niektóre telefony komputer rozpoznaje jako nowe urządzenie i nie wymaga programu. Jak przy moim SE. :) Podłączasz, klikasz tryb telefon i lecisz. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miała się automatycznie zmieniać stopka a tu kicha :( Sama sobie zmieniłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania, a mi błogo i wspaniale, wyspałam się wyśmienicie, 10 h non stop:)Teraz kawa, a potem...obowiązki domowe, które nie są już takie fajne;) Jako że w czwartek spaliłam aktywnie trochę kalorii, to wczoraj miałam poprawiny tłustego czwartku:POlivier, Ty chyba nie lubisz pączków, skoro ani jednego nie zjadłeś? Ja uwielbiam, a że nie jem im w zasadzie przez cały rok, to w tłusty czwartek mam na nie zawsze ochotę:) Kania, podpisuję się pod tym, że xperia współpracuje z kompem bez zarzutu. Algira, a Ty opanowałaś w końcu telefon i komputer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Algiro :) mówiłem, że ja mam trochę inne tradycje... :) a pączki, jak słusznie się domyśliła Storczyk, średnio lubię... wolę drożdżówki, ale to akurat porównanie nie na miejscu... ;) :) pozdrówka dla Wszystkich ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdym razie chodzi o SAMSUNG i9082 Galaxy Grand Duos :) Po pijaku kupiłam ale chyba nie mam co żałować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam do kawy:D Telefon widziałam i od razu pomyślałam, że niedługo ja sama będę szukała czegoś dla siebie. Mój obecny aparat lubię, też zresztą lekko granatowy, sprawuje się super, ale ja tak z przyzwyczajenia wymieniam co dwa lata. Olivier, tradycje tradycjami, ale gdybym nie przepadała za pączkami, to też bym nie jadła;)Sama nie wiem, czy ja tak bardzo chce zachować tradycję, czy też w tym dniu czuję swobodę w objadaniu się pączkami i z niej korzystam:PGdyby nie to, że są to wypieki wszędzie wchodzące, jadłabym je z pewnością częściej w ciągu roku:DChociaż mam wrażenie, że w tłusty czwartek są jakby lepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeBe 😍 😍 😍 Kania, dlaczego S3 mini nie dla Ciebie? Dla mnie co do S3 i S4, poza ekonomią, która jest sprawą podstawową doszedł rozmiar .... do tej pory miałam klasyczny SE510 więc już mini gabarytowo to duży skok, a co dopiero tamte ;-) ale jak już się przyzwyczaję do mini, to .... :-D:-D Co do telefonu i kompa, to nastąpił bunt maszyn! ;-) Olivier, proszę wytłumacz mi, skoro zrobiłam wszystko jak pisałeś, komp krzyknął mi, że mojego telefonu nie obsługuje, to co, do cholery, wszystkie zdjęcia z kompa robią w telefonie?! :-O:-O teleportowały się?! :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier, jakie tradycje? ..... zapomniałam .... Kania, czym on się różni od mojego? Linki nie otwierają się, podejrzałam w grafice ... chyba jest większy? Storczyku, a Ty jaki masz? :-) Siedzę jeszcze w pracy, bo dziś do wcześniejszego buntu maszyn, dołączył bunt budzika :-p dziwna historia ..... w jakiś niewytłumaczalny sposób radiobudzik był przestawiony 45minut do przodu :-O w piątek wszystko było OK, w weekend budzika nie używałam :-O naprawdę dziwna historia ...... :-O:-O:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Algirio, jakie tradycje?... zapomniałaś, że nie rozmawiamy tu, lub unikamy... polityki, religii i sexu ;) :D w skrócie... no ja nie mam takiej właśnie tradycji jedzenia pączków ;) :) P.S.> muzę zaraz jakąś wodną Ci poszukam... ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier, nic nie naciskalam i nie klikalam :p widzę, że myślisz, że skoro blondynka to mogę tylko popsuć :p poczekam na kumpla informatyka ;) Wiem też, że pewne tematy omijamy ale jedzenia pączków nie zaliczalam do tego :p niech tam ...... A propos muzy ..... Naszatko, pamiętasz kilka lat temu wklejalam link z taką relaksacyjna muzyczka i piekna przyrodą i to chyba Ty mialas go sobie zapisać i oglądać dla przyjemności :) może się mylę, może to Szyszka zapisywala ..... :o:o skleroza :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie myślę tak o Tobie Algiro... i na pewno nie z tej pozycji o której mówisz... blondynka czy nie, to nie istotne, nie ważne... ja nie klasyfikuję w ten sposób nikogo... nie musisz się po prostu na tym znać, a kolega zapewne pomoże lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja, oczami wyobraźni, już widziałam się na tej plaży, gdziekolwiek ona się znajduje :D :D a zachód słońca wprost zajefajny ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie daj się zwariować ;) wcale nie wzięłam tego do siebie:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam i zniknęło jak zaczarowane:( słucham szumu i już się widzę w tej łódeczce. Jeśli zapisałam Algirko to pewnie bym miała ale tyle razy reanimowałam kompa że nic z tamtych lat nie zostało . za to w skrzynce mam z przed kilku lat :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, bo pamiętam, że było fajne :-) może jeszcze coś mi się skojarzy ;-) nie byłoby problemu, gdyby ktoś nie wysiudał naszych starych kątów trochę szukania i byłoby po sprawie ;-) lubiłam czasem wracać na wspominajki ;-) w końcu to ładnych parę lat życia ;-) Rano do pracy szłam ze słonkiem, teraz robi się coraz mroczniej .... moje kości mówią, że pompa tuż, tuż :-O Kawa na dobry początek (_)>(_)>(_)> 🌻 🌻 dziś kończymy karnawał ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzałam w międzyczasie i była jakaś sfrustrowana pomarańczka :-p na szczęście została zlikwidowana ;-) czyżby moder? ;-) W wolnej chwili poszukam tej muzyczki .... coś mi świta ... ale nie obiecuję, że coś znajdę .... w końcu codziennie ktoś wrzuca coś nowego i otworzyć to wszystko nie sposób :-p Kania, doszłaś już do siebie? :-) Storczyk pewnie szaleje nowym autkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Algiro, mam nadzieję, że poszukiwania muzy zakończą się spodziewanym sukcesem ;) trzeba nakarmić uszy... ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...przyznam ci się, że ja też szukam pewnej, tylko ja mam większy problem z nią... ;) nie słyszałem jej jeszcze, ale mam ją w głowie ;) :D i szukam która najbardziej będzie mi do niej pasować... taki tajemniczy głos żeński...takie murmurando... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×