Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

O głos mi chodzi, Algiro, w głowie on jest inny, taki bardziej tajemniczy, dobiegający z oddali... piękny, kobiecy, przeszywający na wskroś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze, że szukasz dalej ;) ten głos nie trafia do mnie :p jest .......... zawodzacy :p Szukam też, ale kiepsko mi idzie :o kupiłam dziś śledzie i łososia ........ muszę je obrobic :o Coś wpadło mi w oko i ucho ;) później wrzucę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Algirio, ja się poddaję na dzisiaj... ;) :D ufff... ile ja mrocznej muzy musiałem przesłuchać.. :P :D dlatego, że akurat tam takie głosy są najczęściej ;) mam też złą wiadomość dla Ciebie.... niestety głos ma być zawodzący :( :D tylko innej barwy ;) mam nadzieję, że wrzucisz swój niebawem ... a ja swój... :D ale nie powiem, dużo też ciekawej muzy było, a jakie bębny! kolumny mi chciało rozwalić w kuchni... :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego omijac tematy ;) pożartujmy nawet i o sexie :d Klikam z mojego nowego nabytku. Debe :( trzym się Buziaki tymczasem dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier:) to dla mnie za smędzące:D wolę takie nuty: www.youtube.com/watch?v=yMaoSRr2oOQ A moje klimaty to: www.youtube.com/watch?v=54XztbNJ87g i www.youtube.com/watch?v=i7MLT4MmAK8 Choć MM zabrania mi odtwarzać w aucie bo twierdzi że s=zasypia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam Era a jak lubisz bębny to proponuję : www.youtube.com/watch?v=C7HL5wYqAbU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja trochę przyspieszę:D http://www.youtube.com/watch?v=d19eBjpP2Aw Takie klimaty są mi obecnie o tyle bliskie, że w przyjemny sposób pomagają utrzymać formę fizyczną:)Większość z nich jest jednak zazwyczaj troszkę szybsza. Nie chciałam jednak pojechać za szybko:D W aucie bardzo lubię po polsku:) Czujecie wiosnę? Zimno zdecydowanie, ale mimo to jakoś wiosennie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najbardziej lubię ćwiczyć przy tej: www.youtube.com/watch?v=FPszyomuGLU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Storczyku- teledysku też nie znałam - mam płytę :D Twoja muza porywająca jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :D jak muzycznie się zrobiło ;) fajnie zaraz sprawdzę co się działo pod moją nieobecność ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Algirio, Zamfir, ładne, jak ja dawno go nie słyszałem... ;) wiem, wiem to jeszcze nie te dźwięki... ;) :D co do mojego szukania, to brak czasu to skutecznie uniemożliwił... ;) i ja nie tylko takiej muzy słucham ;) :D mój wachlarz muzyczny baaardzo bogaty jest... ;) 'zawodzenia' :D, szukałem dlatego, że ostatnio w takich klimatach siedziałem... ;) a jak słyszę taki głos to... ...miękną mi kolana... ;) serce o co najmniej dwa uderzenia przyspiesza... :D ...czuję dziwne mrowienia na plecach... ;) itd, itp ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszata, wielkie te bębny :D bardzo wielkie... ;) dzięki :) Era, Enya> też ma ciekawe jak dla mnie utwory, i często gęsto do nich sięgam... ;) :) mówisz, ze nie do samochodu? możliwe możliwe ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... natomiast Storczyk ciekawej muzy słucha... :) :D ciekawe, miłe zaskoczenie, ciekawe... ;) ...aż dwukrotnie przesłuchałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszatko, dzięki za koncert Sarah, uwielbiam Jej głosik! ;) :) Gregorian, raczej nie... ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj... może jednak Gregorian... przysłuchuję się Im właśnie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier, ja nie słucham, ale dbam przy takich rytmach o formę:DBardzo aktywnie zresztą:)Ruch przy takiej muzie jest wspaniały dla ciała, natomiast endorfiny są po prostu bezcenne, pomogły mi opanować nie jedną sytuację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już do Was wracam.......dzięki za wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i znowu mnie wyrzuca:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Storczyku, aha ;) :D to już wszystko jasne ;) no pewnie, że wtedy taka muza pomaga ruchom i ciału pokonać opory, a ruchy są adekwatne do tempa... ;) :D * eh, pewnie znów DeBe nie może pisać... :( 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mnie nie chciało wpuścić . De Be a może inny login spróbuj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×