Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

Kawa (_) Kłopot ze spaniem, tzn. wieczorem padam a nad ranem jak skowronek, spać nie mogę ;) Co do muzyki.... ja słucham wszystkiego jak leci. kiedyś miałam swoich ulubionych artystów, dziś nawet nie zwracam uwagi co brzęczy w radio. Byle brzęczało. Istny muzyczny analfabetyzm mnie wziął ;) Ściągnęłam sobie tokena do nowego telefonu :) Teraz nie mam wyjścia, muszę się znów przyzwyczajać do smartfona ;) Przyznam, że coraz bardziej mi sie podoba ten Samsung. A tak się broniłam jak mnie M namawiał. Wszystko przez tę xperię miro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej A co tu taki zastój? ;) Dziś Dzień kobiet drogie panie 🌼 A że sobota.... to do miotełek ;) Tymczasem kawa (_) Za oknem póki co mglisto, świata nie widać. Ale może się rozjaśni. Ptaki już ćwierkają Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczę dziś co maszyneria zadziała:)..........może odpuściło niechęć do mojej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeszło........i dobrze! Miotłę sobie odpuszczam, powinnam umyć okna bo wiosny widać nie będzie, ale chyba jeszcze poczekam, nie mam ochoty na prace domowe. Naszata, zadzwonię wtorek - środa, będę w Gdańsku kilka dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie rezerwuję wieczory . Wiesz ze u mnie masz nocleg :D:D czyli ploty i popijawa do rana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyt rozmowne to nie jesteście, widzę ;) Zapowiada się ładny dzień, oby tak dalej. Co to nie robi przyzwyczajenie. Położyłam się o pierwszej w nocy a już nie śpię od szóstej :O A potem będę na rzęsach łazić ;) Tymczasem kawa (_) 🌼 Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam dzionek? ja pracowicie go spędziłam ,bo mam sąsiada jak De Be. Doniósł do straży że mi auto plami - na moim chodniku. no i walczę z tymi plamami .Znacie jakiś sposób warty próby? Zamiast chodnika do domu kupiłam myjkę ciśnieniową i płyny. Cały dzień nad tym mi przeleciał . :( pogoda piękna , wolny dzień a ja- prałam bo szybka schnie , pieliłam bo jak na chodniku się rozpuszczało to nie chciało mi się latać do domu:( Plecy mnie bolą , na spacerze nie byłam , a jutro od nowa robota. Nawet muzy nie chce mi się słuchać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ledwo się dzień zaczął a ja już jestem śpiąca ;) Nawet kawa nie podniosła mi ciśnienia (_) Mam trochę spraw na mieście, to może się rozkręcę, zwłaszcza jak u dentystki, bo akurat dziś mam wizytę. O tak... ona to na pewno mnie obudzi ;) Za oknem słońce. Zapowiada się ładny dzień 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ u mnie tez nareszci słonce od wczoraj ;) i tez zapowiada się dzisiaj piękny słoneczny dzień ;):) Naszatko, współczuję, takie plamy naprawdę ciężko usunąć jak wnikną w strukturę chodnika ... :( Pozdrowionka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wszyscy mamy piękną pogodę:)Wczoraj też było cudnie:)W weekend, tak jak Naszata, ostro popracowałam wokół domu, ale mnie na szczęście udało się wykorzystać pogodę również w celach relaksacyjnych:)Oby więcej takich dni:) Pozdrawiam😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A żeście się namachali :D:D Ja po szorowaniu chodnika , i po SPA - należało mi się za dobre sprawowanie:P Nic w tv nie ma:( idę lulać na zapas bo jak De Be przyjedzie to raczej nie pośpimy :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Algira- opowiedz cuś ;) dzieciaki zdrowe? sportowiec coś zdobył? córcia ugotowała?? Kania? jak ucho? Nikt nic nie mówi- nawet Olivier nie zdaje relacji z wojaży. Storczyk pewnie masuje plecy po ogródkowych pracach:) U mnie słońce piękne - przez szybę. Jak się wyjdzie - ziąb niespodziewany . Ale pięknie. Co z tego jak ja za szybą w pracy? Wieczorem wsiadłam na miotłę . Przynajmniej to co widoczne doprowadziłam do wyglądu:D Dzieciaki udają że ich nie ma- przynajmniej dopóki trzymam miotłę i szmatę w dłoni;) Szwagier zaprosił mnie na okrągłe urodziny. Fajnie , tylko że od wujka dowiedziałam się że w knajpie.Czy mam prawo być wnerwiona? przecież poszłabym do domu i pocałowała klamkę 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszatko, podobno ma padać jutro... ;):D OJ byłem, byłem oststnio e pięknym miejscu... nawet po śniegu trochę chodziłem ;):D pozdrowionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie daję rady! 😭 Sajgon totalny! 😭 W pracy i w domu ... W pracy szaleją biegli, zamykamy rok :-O w domu jeszcze gorzej :-O w sobotę impreza rodzinna, imieniny T ..... lekko licząc 30 osób plus gromadka dzieci w wieku przedszkolnym :-O już marzę o niedzieli ;-) Naszatko, fajnego masz sąsiada :-p dobrze, że nie kazali Ci płytek wymieniać :-p Dzieciaki na szczęście zdrowe, synuś nic nie zdobył, bo zrezygnował ze sportu, teraz hormony ważniejsze ;-) kochliwy się zrobił ;-) a za trochę więcej jak miesiąc egzaminy, ciekawe co to będzie?? :-O:-O zupełnie się nie uczy :-O:-O Córcia, nie powiem, stara się ;-) zdarza się coraz częściej, że nie muszę robić kolacji, bo córcia mnie wyręcza ;-) i bardzo mi się to podoba :-) Wiosna u mnie jest ale tylko po południu :-p rano zima, bo samochody białe :-p nie lubię za bardzo tego czasu kiedy w ciągu dnia są dwie pory roku .... już czuję to w gardle, mam nadzieję, że jakoś się to rozejdzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko do doopy :O Jak można wstać z nocy z bólem głowy :O Do roboty dziś idę, pewnie przez to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej:D Kania, znam to, bo mi się często zdarza wstać z bólem głowy. I jak jest to nad ranem, to mogę jeszcze podleczyć się szybko, ale jak krótko przed budzikiem, to katastrofa. Wstaję i cierpię:O Od poniedziałku do piątku cudna pogoda, dzisiaj natomiast porażka, wieje niesamowicie. Algira, dzieciaki teraz stają się szybko kochliwe, pisałam kiedyś o tym:)Ale żeby zrezygnować ze sportu? Przecież to jego pasja była? Poświęcał jej mnóstwo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś ukradł wiosnę :o duje i duje :o Masz rację, że byla. Jednak ta pasja wymaga ciężkiej pracy, ale jak nie przynosi oczekiwanych wyników, zapal mija i zmieniają się priorytety :p Zaczynam przygotowania do imprezy .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po imprezie .... Wszyscy już śpią .... Ja zakończyłam sprzątanie ... Jutro, a właściwie dzisiaj, przewiduje dzień pizamowy ;) książka, może jakiś film ;) należy mi się ;) Miłej niedzieli :) Kania, kawa dla Ciebie (_)> ♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×