Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

A dla mnie?;)Dobrze, dobrze, zrobiłam sama:D Ja wczorajszy wieczór spędziłam bardzo spokojnie:)Mimo to pospałam sobie porządnie i dopiero wstałam:DPoleżałabym pewnie jeszcze, ale kręgosłup już nie chciał. Pogoda trochę lepsza niż wczoraj, ale szału nie ma. Pewnie pięknie zrobi się dopiero od jutra, jak trzeba będzie ruszyć do pracy. A tydzień zapowiada się u mnie gorszy niż zwykle. Miłej niedzieli wszystkim życzę😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...u mnie pada od rana i wietrzysko, ale mniejsze niż wczoraj ;) zapowiada się leniwy dzień, podobny jak Algiry... ;) Storczyku, dziękuję, i Tobie życzę spokojnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Algiria pewnie jeszcze śpi... ;) późno poszła spać :( odpoczywaj sobie spokojnie, należy ci się... ;) dobrej lektury i fajnego filmu i relaksu ci życzę ;) ja też jakiegoś sobie zaraz poszukam w necie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.. Nie boli - oby nie zapeszyć . Dziś nawet słonko widać - cóż że przed chwilą sypało śniegiem:( Wczoraj wyrwał bramę .. nic więcej nie muszę chyba tłumaczyć :P Córka wczoraj leczyła pierwszego w życiu kaca giganta-jeszcze nie wstała:D:D Nauka bywa bolesna:D Algira- to na starość mówią że moczyć się w zimnej wodzie "zamiast" :D:D on nie musi:D:D:D🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Storczyku ❤️❤️ to Kania jest rannym ptaszkiem ;-) Ty, podobnie jak ja, lubisz pospać ;-) stąd kawa dla niej, ale jak widać dziś zaspała :-p Duje nadal, trochę mniej jak wczoraj, ale nadal mocno. Wczoraj ganiałam rzedkiewkę po ambonie, z racji imprezy nie wszystko zmieściło się w lodówce :-O w pewnym momencie wiatr zaczął tak kotłować, że usłyszałam szelest i zobaczyłam, jak torebka z rzodkiewką spod drzwi balkonowych odjeżdża do barierki :-D Teraz wypoczywam :-) pogoda nie zachęca do opuszczenia domowych pieleszy .... właśnie obejrzałam na TVN "Efekt domina" .... niesamowite .... program o pomaganiu potrzebującym .... rzecz dotyczy Kambodży .... jak ludzie mog tak żyć??? Pocieszające jest to, że nie brak ludzi o dobrym sercu, którzy chcą pomagać. Polecam :) Teraz oglądam program o Gwatemali, niesamowity kraj ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszatko weszłaś jak pisałam .... Nie można nic na siłę ;-) w granicach rozsądku decydują o sobie sami ;-) tego też trzeba się nauczyć ;-) Twoja córa na pewno zgodzi się ze mną :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1000 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie chcesz aby pan spam się do Ciebie doczepił, to wstawiaj kropki lub inne ślaczki przed wklejanym linkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! dzięki za Police ;) dawno nie słyszałem... tak, mogą być takie strzałeczki jak ja wstawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×