Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

Ja też za chwilę zacznę weekend ;)na razie siedzimy u dentysty ... Pogoda piękna, kurtka została w domu na wieszaku ;) niestety szybka wiosna ma swoje złe strony :o pewnie zmęczenie też swoje zrobilo ..... krecilo mi się w głowie :o:o na szczęście już jest lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też za chwilę zacznę weekend ;)na razie siedzimy u dentysty ... Pogoda piękna, kurtka została w domu na wieszaku ;) niestety szybka wiosna ma swoje złe strony :o pewnie zmęczenie też swoje zrobilo ..... krecilo mi się w głowie :o:o na szczęście już jest lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę wiosennie i muzykalnie się zrobiło :) Ja na razie w telefonie korzystam z netu przez wifi. 🌼 Mimo wszystko wolę normalnie na laptopie. Muszę dziś skoczyć do Play, bo mi mmsy nie chodzą ani w jedną ani drugą stronę. Coś mam poprzestawiane a sama nie mogę dojść. Na razie kawa (_), potem pranie, zakupy, sprzątanie..... Chomiki dziś wywożę do koleżanki. Od 2 tygodni kotka Gandzia siedzi im na górze klatki i celuje pazurkami, może dadzą się wreszcie złowić te potworki ;) Martwię się o ich życie. 🌼 Florka walczy z chorobą odkleszczową. W życiu tyle kleszczy z psa nie wyciągnęłam. :O A spacer trwał może z godzinę. Za to miejsce jakieś przeklęte było chyba. W życiu już tam się nie wybierzemy. Od nowego tygodnia zapisałam się na kurs księgowości małych firm. Musze dziś na maxa wykorzystać sobotę, później już nie będę mieć na to czasu. Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania Powodzenia 😍 na dokształcanie nigdy nie jest za późno :) U mnie właśnie trwa angielski, dla młodzieży oczywiście ;) MM śpi po nocce, nie lubię tych sobót, bo właściwie dzień rozwalony :o wstanie na późny obiad i później nie chce się już zadka gdziekolwiek ruszyć :o dobrze, że to raz na 3 tygodnie ... U mnie na razie nadal wiosna, chociaż głowa daje już sygnał nadchodzących zmian :o Jak Wam się to podoba? http://www.youtube.com/watch?v=TpaQYSd75Ak 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam wiosennie:), wczoraj był upał, dziś leje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Jak to pada?... :( u mnie dzisiaj było piękne słońce i odpocząłem sobie wygrzewając buźkę do słońca... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa (_) Za oknem zapowiada się kolejny piękny dzionek :) Wszyscy jeszcze śpią a ja jak ta dyżurna, wstałam nie wiem po co. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania, faktycznie nie możesz spać :p DeBe 🖐️ 😍 U mnie zbiera się na deszcz :o Oglądam właśnie Efekt domina na TVN ... tragedia :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa na start. (_) Potem coś naskrobię. Teraz mi się nie chce ;) Zaznaczam tylko swoją obecność. Wy też się meldujcie ;) Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja melduję się!:D;)Niestety z brzydką pogodą:OWiosna swoim początkiem nastawiła nas na piękną pogodę, a tu taka mokra szaruga. No cóż, trzeba odczekać:) W weekend trochę słabo odpoczęłam, bo tempo było za szybkie:DW następny na pewno nadrobię. Kania, powodzenia na dokształtach:)Oby było ciekawie, bo najbardziej wkurza mnie stracony czas na coś co mi nic nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj żeby to cholera wzięła :O Umyłam okno, wieszam firankę.... taboret za niski. Jedną nogą wspięłam się na parapet, drugą na szafkę, szafka się przechyliła.... a ja na podłogę i nogami się nakryłam :O Dupsko potłuczone, plecy też łokieć z siniakiem. Dobrze że firanka została w tym miejscu, w którym wisiała ;) Fakt, krzyku narobiłam, Młoda przybiegła a ja leżę i nie wiem czy już płakać czy poczekać, z bólu czy ze złości. Wstałam, otrzepałam się z tego bólu, wyprostowałam, kości całe, i poszłam do kuchni po wyższy taboret. W końcu tej firanki dużo mi nie zostało do powieszenia. ;) Wzięłam lek od bólu i żyję. Jutro obejrzę te siniaki w lustrze. Tylko jakoś nie mogę siedzieć, krzyż mnie boli jak diabli M mnie pożałował, przysłał smsa - Kochanie BHP- ale mnie w*****ł Storczyku wydałam na ten kurs 5 stów, jak nic nie da, to zażądam zwrotu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaniu kochana rozumiem , że nie o kursie BHP mówisz , bo już widać że nic takie kursy nie dają :D Ale i tak cię żałuję , lekko gładzę by więcej nie uszkodzic bolących m--c. zimno jak diabli . rachunek za gaz przyszedł jakbym piekło ogrzxewała w siarczysty mróz.😡.. kto na to zarobi?? Na hawaje trzeba się przeprowadzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszata, jakby co ja z Tobą na te Hawaje ;) Ja po darmowym doksztalcaniu ;) młoda przerabia wyrażenia algebraiczne, a że zawsze je lubiłam i byłam z nich korba, to porozwiazywalysmy sobie przykłady i całkiem dobrze nam poszło ;) prawda, że jak coś się lubi, to nie zapomina się tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, po tej burzy mózgów, wyjrzalam przez okno ...... leje :o:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ło matko! :o Dziesiejsza pogoda nadaje się tylko do spania! :o :o Miałam ogromne kłopoty z oderwaniem się od poduszki, terazteż, mimo kawy, chodzę nieprzytomna :o a deszczyk papda sobie, pada ..... Kania, jak Twoje siniaki? Może potem będzie lepiej .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie pada...leje ze śniegiem . Jest 3 st .. A kuzyn zadzwonił że u niego zimno ........15 st:( ja bym się na takie zimno zamieniła. I pomyśleć że też Polska . Algira - ja dziś o mało nie poszłabym do pracy. Myślałam że jest ...niedziela:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ziomki, pozdro z Opola. Kawyyyyyyyyy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszatko, skąd takie skojarzenie?? :D Kuzyn chyba mieszka w Bieszczadach? Tam miało być jeszcze jako tako :p U mnie przestało padać, ale jest tylko ciut cieplej niż u Ciebie ... 4st :O ponoć od jutra ma się poprawić, oby! Kawy u nas zawsze pod dostatkiem (_)>(_)>(_)> 🌻 🌻 🌻 Olivier, a Ty gdzie jesteś? Na Madagaskarze?? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed godziną wróciłam z pracy........a podobno tak mało pracujemy:), zimno jak diabli, wyciągnęłam z szafy zimową kurtkę i raczej się w niej nie zgrzałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do tego leje i przed domem mam grzęzawisko. po wyjściu z auta człowiek zapada się dość solidnie. chyba będziemy musieli pomyśleć o wybrukowaniu podwórka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda barowa, ale podobno weekend już ciepły, ostatnie prognozy się potwierdzają, może ta też trafna:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania, jak siniaki? Mam nadzieję że tylko na tym się skończyło, bo rzeczywiscie chyba M ma rację, BHP szwankuje w sytuacji domowych porządków, każda z nas ma na sumieniu różne grzeszki tego typu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko odczekiwanie za każdym razem minuty przy mojej wrodzonej gadatliwości jest nieco upierdliwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×