Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

Cześć :) Nie ogarniam tego wszystkiego, jakaś jestem ostatnio niegramotna. Cały weekend pracowałam. Dziś na 8smą lecę na kurs do 13stej. Przespałam cała noc a na oczy mi coś padło. Za oknem jest nadzieja że może już nie będzie padać. Potem napiszę coś sensownego bo jakoś mi nie idzie na telefonie a nie chce mi sie lapka odpalać. Naszata T po prostu nie zna sie na modzie. Jej wCiak wystarczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam dziś zebrania w szkole i włosy mi deba stanęły :o i to wcale nie z powodu stopni :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ale dzisiaj ciepło:DJak otworzyłam drzwi wypuszczając psa, to aż mnie cofnęło. Pobiegłam spojrzeć na termometr, 13 stopni. Dla mnie wystarczy, lubię jak wiosna nie jest za gorąca i można nią długo cieszyć się. Wszystko wtedy długo kwitnie, no i człowiek mniej osłabiony:) M szczęśliwy, bo mu się w ogrodzie wszystko zmienia i rusza do przodu. Olivier, Ty to masz najlepszy obraz zmian w przyrodzie w całym kraju. Najwięcej z nas podróżujesz i zapewne podziwiasz piękne widoki:) . Pojawiam się o nietypowej godzinie, ale przygotowujemy się do świąt i inaczej pracujemy;)Powiem szczerze, że bardziej pasują mi te planowe godziny, ale cóż... . Kania, wózkowy zawrót głowy!!! Wybór kolorów niesamowity:DCiekawe jaki wybór będzie w końcowym efekcie:) . Naszata, Twoja T nie wymaga komentarza;)Kupiłaś nową kurtkę?:P . Co do porządków, to wiecie, ja z tych nudnych sprzątający wszystko na bieżąco i gruntowne akcje rzadko mi się zdarzają. No, ale u mnie o to łatwiej;) . Algiro, Twój wpis brzmi tajemniczo....ciekawe, co cię tak przeraziło?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Storczyku- ponieważ kiedyś uzbierałam za dużo odkładając na przydasie teraz się to na mnie mści i nijak przytłaczających rzeczów pozbyć się nie mogę :P Kurteczkę nabyłam na tę wiosnę - krótką , czerwoną , skóropodobną. Żaden wariant T nie odpowiada . Co w połączeniu z moją osobą stwarza wg niej wariant nie do przyjęcia :O ostatnio wyjęłam z piwnicznej szafy kurtkę skórzaną , czarną , rękawy raglanowe , pomimo mego obecnego 20kg+ nadal za dużą :P:D musiałam w niej bosko wyglądać , ale w tym wydaniu T mnie akceptowała:P:P:O😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MM mnie wq!!! .Weszłam do sklepu i zobaczyłam śliczne kieliszki.Postanowiłam nabyć ! Ale na mnie naskoczył- bez słów ino wzrokowo i bezgłosowo- jeśli łapiecie o co mi chodzi. Uważam że kupno 3 kpl po 6 szt kieliszków w.czerwone , w. białe , szampan po 25 latach małżeństwa nie wymaga konsultacji na szczeblu. Szczególnie 2 godziny po wydaniu 120 zł na kino i 180 zł n obiad . W domu mu przeszło , ja przeszłam na prochy i godziny ciszy , na 2 dzień ciśnienie trzymało mnie do nocy . Chyba jednak było lepiej jak się wydzierałam - po 5 minutach była oczyszczona atmosfera;) W ramach zemsty pojechałam i dokupiłam 2 zestaw więc mogę spokojnie zaprosić 12 osób bez kombinacji kieliszkowych :D:DAle o tym to już się dowie w razie imprezy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksiądz przymykający oko na alkohol, spożywany przez gimnazjalistów podczas pielgrzymki dom Częstochowy Pielgrzymka odbyła się w ramch przygotowań do bierzmowania .... już ja go wybierzmuję księdza oczywiście!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INTELIGENTNY UCZEŃ Nauczycielka pierwszej klasy miała kłopot z jednym z uczniów Był bardzo rozkojarzony. Zapytała: - Co z tobą chłopcze? Chłopiec odpowiedział: - Jestem zbyt mądry dla pierwszej klasy. Moja siostra jest w trzeciej, a ja jestem od niej mądrzejszy. Tego już było za dużo. Zabrała chłopca do dyrektora szkoły i naświetliła sytuację. Dyrektor pomyślał i powiedział do chłopca: - Przeprowadzę test. Jeżeli nie będziesz w stanie udzielić odpowiedzi na któreś pytanie to wrócisz z powrotem do pierwszej klasy i będziesz się zachowywał spokojnie. Chłopiec się zgodził. - Ile będzie 3 x 3? - 9 - Ile będzie 6 x 6? - 36 I tak było z każdym pytaniem, na które zdaniem dyrektora uczeń klasy trzeciej powinien znać odpowiedź. Więc dyrektor zwrócił się do nauczycielki i powiedział: - Myślę, że chłopiec może przejść do trzeciej klasy. Jednak nauczycielka powiedziała: - Ja też mam swoje pytania. Co ma krowa w ilości 4, a ja tylko 2? Chłopczyk pomyślał i odpowiedział: - Nogi. - A co masz w swoich spodniach, czego nie ma w moich? - Kieszenie. - Co robi mężczyzna - stojąc, kobieta - siedząc, a pies - na trzech łapach? W tym momencie oczy dyrektora zrobiły się okrągłe, lecz zanim zdążył cokolwiek powiedzieć, chłopak odpowiedział: - Podaje rękę. - Jakie słowo w języku angielskim zaczyna się na F a kończy się na K i oznacza zagrzanie i zdenerwowanie? - Firetruck (wóz strażacki). - Jakie słowo zaczyna się na F i kończy na K? Jeżeli tego nie ma, musisz pracować rękami? - Fork (widelec). - To mają wszyscy mężczyźni, jedni dłuższe, inni krótsze. Po ślubie udzielają to swojej żonie? - Nazwisko. - Który narząd nie ma kości, ma mięśnie i naczynia krwionośne. Czasami bywa twardy, pulsuje i odpowiada za miłość? - Serce. Dyrektor odsapnął z ulgą i rzekł do nauczycielki: - Wyślij go k...a do Harvardu! Na ostatnie 7 pytań sam odpowiedziałem nieprawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawusia:) Naszata, kurteczka po prostu za nowoczesna dla T:DA może zazdrosna, że sama takich nie nosi:P Sensu sprawy przydasiów nie zrozumiałam;) . Kania, żarcik super:D A co do Twojego syna, a właściwie bardziej opiekuna, to chyba coraz mniej m nie dziwi:OTyle słyszy się różnych strasznych i paradoksalnych historii, że człowiek wątpi we wszystkie wartości....Mogę sobie tylko wyobrazić Twoje zdenerwowanie.... . Wczoraj ponad dwadzieścia stopni, dzisiaj ochłodzenie. Wszystko ok, tylko coś chmury szare i przepowiadające deszcz....Wczoraj coś straciłam siły. Po powrocie do domu nie miałam siły niczego zrobić. Chyba pogoda mnie powaliła, za duży wzrost temperatury, nie lubię takich g***townych skoków....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Storczyku ;-) pogoda chyba nadal Cię przytłacza ;-) żarcik wkleiła Naszatka ;-) mnie zresztą też ;-) wczorajsze popołudnie było rzeczywiście koszmarne, za szybko zbyt wysoka temperatura i organizm, przynajmniej mój, zgłupiał :-p Też kiedyś mieliśmy naście lat i różne głupstwa się robiło, na szczęście palec boży czuwał i skończyło się wszystko dobrze ;-) Jednak dzisiaj są inne czasy, młodzież bardziej szalona i popuszczanie im może mieć dużo poważniejsze konsekwencje niż kiedyś, i wybacz Storczyku, ale mnie dziwi podejście opiekuna, i na pewno w niedzielę porozmawiam sobie przynajmniej z księdzem, jeśli nie z proboszczem. To już nie pierwsze jego niewałaściwe zachowanie podczas wyjazdu i uważam, że należy nim potrząsnąć, albo odsunąć go od wyjazdów z młodzieżą. Nie będę zamiatać pod dywan! Mój syn już na pewno nigdzie z nim nie pojedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Algira - nie od dziś wiadomo , że teoria wychowania bezstresowego i bezkaralnego nijak się ma do realiów . Tłumaczyć można latami , a jak raz człek wsadzi łapę w ogień to od razu pamięta że parzy. Dlatego nie umniejszając wierze wg mnie ksiądz tak się nadaje do chowania młodzieży jak wół do karety . Storczyku - zmiany pogody ( wczoraj miałam pustynne lato , dziś polską jesień 3st i zacinający marznący deszcz) mocno dają się nam we znaki . A zauważyłam że im dalej w las tym znaki mocniejsze:P:P Potrzebuję przepis na bardzo szybką sałatkę . Mam 1 godzinę na powrót do domu i przygotowanie się na przyjście gości (MMzaprosił 😡 ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok.40 dag piersi wędz. kurczaka (z Biedronki) puszka kukurydzy puszka ananasa pierś i ananas w kostkę, odsączyć chwilę pokrojonego ananasa i kukurydzę, wszystko wymieszać, dodać łyżkę majonezu (orożnie z ilością! ma polączyć składniki, a nie zdominować smak) posolić, popieprzyć w razie konieczności. Gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawaj inny - ten już znam:P Jeju! istna zima się robi . Dobrze że mam szal w pracy 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wegetariańska Słoik selera, puszka czerwonej fasoli, puszka kukurydzy, puszka ananasa, czerwona papryka, wszystko osączyć, paprykę pociapać w kosteczkę, zaciągnąć łyzką majonezu, doprawić solą i pieprzem. Gotowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten gość to ja, jak pisałam jako ja krzyczało, że spam, jak wysłałam jako gość to poszło :p ot, wredene kafe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego jeszcze nie próbowałam, ale dobrze wygląda więc możesz przetestować 1 puszka anansa, najlepiej w kawałkach 1 duży por 1 puszka kukurydzy 20 dkg szynki konserwowej 2 łyżki majonezu Por przekroić na połowę, następnie posiekać na talarki. Dodać ananas, można go jeszcze pokroić na mniejsze kawałeczki, dodać kukurydzę oraz pokrojoną drobno szynkę. Wszystko wymieszać z majonezem. Nie trzeba dodawać żadnych przypraw. Sałatka doskonale pasuje do kiełbasek jak i do mięs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyż do przetestowania i ewentualnej modyfikacji 1 puszka ananasa ok. 40 dkg żółtego sera w kostce 1 puszka kukurydzy 4-5 ząbków czosnku 2 łyżki majonezu (nie potrzeba żadnych przypraw) ananas i ser pokroić w kostke (nie zbyt drobno), wrzucić do miski, dodać kukurydzę i majonez, czosnek przecisnąć przez praskę i wymieszać. Wstawić do lodówki i po 2 godzinach można pałaszować. sałatka pasuje np. do gotowanej kiełbaski. Spadam do domciu 👄 powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Algira, nie zrozumiałyśmy się. Chodziło o to, że dzieje się tyle paskudnych rzeczy, że człowieka coraz mniej zaskakuje, bo wszystko już gdzieś się wydarzyło, już o tym słyszeliśmy bądź mieliśmy osobiście do czynienia. Nie znaczy to oczywiście, że akceptuje się takie sytuacje i przechodzi obok nich obojętnie. Na co dzień sama widzę wiele obrazków, w których dorosłe osoby są nieodpowiedzialne i bez wyobraźni. Księży nie wykluczając. I masz rację, żeby nie zostawiać sprawy samej sobie. Pogoda szaleje. Słońce, deszcz, wiatr....no cóż, kwiecień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz pojasnialo w naszej rozmowie :D:D :D i jest ok :D Ciekawe jaką sałatkę wykpmbinowala Naszata? A może jakąś inną? Czekam na newsa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J***** uznaje mnie za spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×