Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

Jestem wykończona :o:o byliśmy po buty dla MM i młodego. Ja w tym czasie kupiła bym z 5 par, a oni nie mogli się zdecydować :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz a porządnie:D:D:D sałatka- ugotowałam ryż , kupiłam małą puszkę czerwonej fasoli i małą mixa kukurydzy i czerwonej papryki. Wymerdałam , posoliłam , popieprzyłam. Dodała kolorytu. A po takiej ilości trunków to i tak zjedli co było . Impreza się udała a to najważniejsze . ale dzię ki - następny raz bedą te do wypróbowania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy większej ilości trunków wskazana bardziej treściwa, z mięskiem ;-) ale z drugiej strony rzeczywiście w pewnym momencie zakąski stają się mniej ważne :-D liczy się, że są ;-) :-D najważniejsze, żę impreza się udała :-) Tym ryżem pobudziłaś moją pamięć ... kiedyś robiłam ryż z czosnkiem i duszonymi pieczarkami, w formie sałatki oczywiście i było to super ;-) muszę pogrzebać w przepisach, bo naprawdę było to dobre. Kania, jak limuzyna? Złożona? Przy okazji ... Natan jest nadal aktualny czy córa zmieniła zdanie? Niestety ze spamem jest coraz częściej problem :-O Kawa (_)>(_)>(_)> 🌻 🌻 🌻 u mnie pada sobie równo ... Olivier, czyżbyś tak zasłuchał się muzycznie, że brak Ci czasu dla nas? Wołam Cię! ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę!!! Powaliło kafe dokładnie!! Teraz krzyknęło, że hasło błędne i nie wpuściło! Jak wpisałam drugi raz to samo, bo jakżeby inaczej? poszło bez problemu :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To na rozjaśnienie choć trochę tego ponurego dnia :-) www.youtube.com/watch?v=mPjIC0TRstY&feature=youtube_gdata_player ciekawe czy zaspamuje? :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę w robocie , za oknem słońce ale grzeje tylko przez szybę :( Przeprosiłam rękawiczki , czapkę tyż . Ciężko się wstaje po imprezie w tygodniu , ale sobót za mało by wszystkich zadowolić . Może to i dobrze , bo mam wrażenie że zaczynam gnuśnieć . Trzeba pobudzic komórki organizmu - można zacząć wodą ognistą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Algiro, dziekuję zaTwoje wołanie ;) 🌼 zawsze je usłyszę i przywoła mnie do porządku ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zimno...odreagowuję wycieczkę do Biskupina.......przewiało mnie i wykończyło nerwowo...............na szczęście cenię swoje zdrowie psychiczne i na żadną zieloną szkołę nie jadę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja, DeBe.znowu mnie dopadło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć z rana Teraz nazwali gówniarza Milan. Co wy na to? Średnio mi sie podoba. Limuzyne złożyłyśmy z powrotem. Jeszcze nie pora na nią ;) dziś przyjedzie A z pracy to pewnie będzie kolejna próba. W końcu tatuś też chce zobaczyć. Kolega zadzwonił, że jezt w Kajetanach i umówił mi wizytę do profesora na wielki piątek jak go dobrze zrozumiałam. nie mogłam gadać bo na kursie byłam. Dziś M po pracy mi konkretnie powie co i jak bo to jego kolega z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zwracać uwagi na literówki ;) pora wczesna no i z telefonu piszę ;) Zapomniałam was zaprosić na poranną kawę. Wczoraj byliśmy na targach pracy i edukacji. Zawodowo oczywiście. Przy okazji pogadałam z tym i owym, rozesłałam wici ze od jezieni szukam roboty, cv też dałam. Teraz poczekam nc rozwój wydarzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tyle u mnie na razie. Co u was, poczytałam. Wolny weekend mam. Odrobie kolejną pracę domową z kursu ;) Nawet nie mam czasu na rekolekcje. A tu znowu idzie koniec świata ;) Jak nic, pójdę do piekła. Tymczasem życzę wam miłego dnia. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tyle u mnie na razie. Co u was, poczytałam. Wolny weekend mam. Odrobie kolejną pracę domową z kursu ;) Nawet nie mam czasu na rekolekcje. A tu znowu idzie koniec świata ;) Jak nic, pójdę do piekła. Tymczasem życzę wam miłego dnia. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy oni nie mają zmiłowania dla własnego dziecka??? Przecież z tego wyjdzie Mulan ! Jest tyle pięknych imion i to takich , w których osoba dorosła też się dobrze czuje. Spytaj córki czy chciałaby mieć na imię Scholastyka?? bo ja do dziś jestem wdzięczna dziadkowi że nie zmienił mamine Paula na moje .[kocham cię Dziadku!!!!!!!!!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez uważam, ze za bardzo kombinują z tym imieniem... :( rodziców fantazje z tym zwiazane nijak się mają później do rzeczywistości...:( krzywda dziecku i tyle...:) ja i tak bym na niego wołał inaczej ;) dziwne to wszystko... bez urazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę i mnie dopadła zołza literówka;) miało być zmienił- skąd tam wlazło "nie"?? :D Olivier- o to właśnie idzie . Naoglądają się filmów - potem łażą Leonsie. A właśnie czy spotkaliście jakiegoś ?? bo przecież był bum na to imię - czyżby wszyscy pozmieniali??? Isaury też nie znam. A może się wstydzą własnych imion?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszatko, własnie nie mogłem zrozumieć skąd to zaprzeczenie skoro mu za to dziękujesz...;):D wyjaśniło się ;) ja osobiście nie spotkałem żadnego z tych imion jak i innego dziwnego ;) ale moze to jeszcze przede mną... bo słyszałem, ze są... ;) * fajna słoneczna pogoda tylko zimno... :) u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czytałam 3 razy i nie zrozumiałam :-p ponieważ uderzyłam się dziś solidnie w głowę o metalową belkę, dałam spokój, bo widać szare komórki wstrząsnęło i zmętniały ;-) jednak poprawiłaś mi szybko humor następnym postem :-D Zięcia też zapytaj czy chciałby mieć na imię Nabuchodonozor? Tak dla równowagi Scholastyki ;-) Isaura jedna przewinęła się w moim życiu, z młodą w podstawówce chodziła do klasy Żaklin (tak pisana!). Powiedz młodym, że ich syn będzie wystarczające piękny, mądry i oryginalny, żeby jeszcze dodatkowo go wyróżniać jakimś zwichrowanym imieniem ;-) To przyspoży mu tylko kłopotów. Dzięki Bogu w naszych czasach nie było takich dziwactw! Jak chcą inaczej, jest tyle mało spotykanych, ładnych polskich (?) imion np. Rafał, Artur, Marcin itd. kwestia gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier :-) żeby wszyscy mnie tak słuchali jak Ty :-) Byłoby bosko! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igor, Maciej , Bartek ( Bartosz do mnie nie przemawia;)) . Zawołanie- panie Bożydarze - też dziwnie brzmi , ale Andrzej - tak , Kleofas - nie. Imion są tysiące . Ale dobrze posłuchać ich w połączeniu z nazwiskiem i w wersji dla dziecka i dla dorosłego. Dowcip polega na tym że jak masz na nazwisko Kurr i dadzą ci Waldemar na imię to przez całą szkołę będą cię wyczytywać - K****aldemar , a to już nie tak pięknie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania, jaki kolor nowego pojazdu?:) Jakby nie patrzeć jako dzieci nie mamy wpływu na nasze imiona, to inni decydują za nas.:) Mamy nie za gorącą wiosnę i bardzo mi się to podoba:DPrzynajmniej można będzie dłużej cieszyć się ze zmian w przyrodzie🌼 Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Macie całkowitą rację z tym imieniem. Mnie też się nie podoba :O Na szczęście jest jeszcze trochę czasu, to może zmądrzeją 🌼 Tymczasem zapraszam na kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjmuję chętnie:)Kawka o tej porze smakuje mi zawsze wyśmienicie:) Jak się komuś coś bardzo podoba, to trudno z tym polemizować. Każdy z nas jest inny, wyboru imienia to też dotyczy. Kania, masz rację, na pewno jeszcze nie raz pomyślą i podyskutują na temat imienia. A tak na marginesie, przypomnij cioci datę rozwiązania:) Pogoda zachęcająca🌼Udanego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Storczyku- u mnie nie zachęcająca :( no chyba , że do drinka , herbatki , książki i kocyka ;) marzę o urlopie - np. takie wspólne Mazury , ognisko , piwko , ciepełko... Algira - ty znów w to samo m-ce? aż mnie nosi :D:D A tu ciepła znikąd- no , trochę z kaloryferów... Ciekawe jak Flądra zareaguje na nowego domownika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim :) U mnie wiosniano :) przydymione słonko i ciepło:) Gorzej z samopoczuciem :( kręgosłup daje mi we znaki:( a tu kuchnia czeka :o zazylam porcję przeciwbólowych, może przejdzie :o Naszata, usmialam się z Waldemara :D dobre:D Co do urlopu, postawiliśmy wszyscy na deja vu :) dzieciaki chcą wspomnieć szczeniece lata i jedziemy do ośrodka, do którego jezdzilismy, kiedy oni byli w przedszkolu :) ja jeździłam tam też jako dziecko i młodzież, to miejsce w którym przeżyłam wiele pięknych chwil na każdym etapie swojego życia :) oczywiście Mazury, okolice Mrągowa :) dla mnie dodatkowo full opcja, bo to tradycyjne wczasy z pełnym wyżywieniem ;) czyli 2 tygodnie nad jeziorem, bez martwienia się o gary .... tylko woda, las, spokój, kijki, rowery wodne i lądowe, łodzie, kajaki, wędrówki po bezdrożach, leżaczek, ksiazka, grill, ognisko i komary ....... :D tak będzie wyglądał nasz tegoroczny urlop :D na miejscu mamy boiska, saune, siłownię i solarium :) to na wypadek kiepskiej pogoy ;) jest też jazda konna, ale to nie nasze klimaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może by jakiś weekendowy sabacik? Co Wy na to? W jakimś miejscu, gdzie wszyscy mieli byśmy blisko? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×