Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

:) Algira zmokła na wakacjach a my dziś w jej okolice jedziemy się opalać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal nie wiemy gdzie spędzimy urlop ;) Od 11go napisałam sobie. A że mam na oku 3 oferty pracy, to zobaczę jak mi się to potoczy ;) Oczywiście na razie wysyłam swoje aplikacje i nie robię sobie nadziei. 🌼 Wymieniliśmy wczoraj drzwi wejściowe. W końcu jakoś wyglądają. Te co mieliśmy były już mocno nadużyte. Podrapane przez psa i popuchnięte miejscami. Psa nie ma i mamy nowe drzwi ;) W zeszłą sobotę wymieniliśmy drzwi wyjściowe na ogródek z salonu. Nie dało się wymienić tylko okucia, bo już takich nie robią. Jedynie w grę wchodziła całościowa wymiana. Same drzwi nie pasowały więc musieliśmy się wykosztować na wszystko łącznie z futryną. Jak ze wszystkim. Robią jednorazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak podrożało prawdziwe masło że szok :O Zresztą wszystko jest tak drogie, że niedługo przestanie nam starczyć wypłaty. Już teraz w sklepie zaczynam trzy razy oglądać czy mi to coś jest aż tak bardzo potrzebne. Normalnie z tym 500+ to porażka. Powinni jednak inaczej to rozwiązać. Paru dali a reszta cierpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaniu.pogubiłam się. Co z psem? Flądry niet? Ile za drzwi. Też powinnam, chcę z szybą. Na razie ciągnie łazienka. Dokąd na urlop.i czy przyjedziecie. Tu nadal słońce. Pierwszy raz spałam przy otwartym oknie. Co za lato!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano skończyłam urlop, to i lato przyszło .... Jutro do pracy 😭 Dochodzi 21, na dworze 27, w domu 28 :o Jak żyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszata
Rano jesień.jak wyjdziesz z domu to upał zwala z nóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algira
Ufffff ..... lekuchno odpuściło ;) nadal jest bardzo ciepło, ale słonko przysłoniły chmury i tak nie pali ;) Wczorajsze popołudnie przeleżałam, bo tylko tak dało się żyć, to nie na moje zdrowie taki upał :O na półwyspie przyzwyczaiłam się, że ciągle wieje, a tu muszę sama wciągać powietrze :D już wiem Naszatko co miałaś na myśli :D:D Kania, jednak wzięłam HBO i nawet sami z siebie dali nam spory rabat ;) na razie tylko na pół roku, ale jak dalej będą tacy mili to kto wie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale upał a ja mam sraczkie aż mnie dupa boli od tego srania i jeszcze *****ać mi się chce masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algira
Hej, duszyczki! Żyjecie? ;) Wracajcie na pokład :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszata
ja ledwo. Jakoś nie umiem się w tym roku pozbierać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale może w końcu się przemogę . Znów chmury nad głową . co za lato!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania! czy u was można dostać klapki męskie firmy WALDI ? byłabym chętna na rozmiar 45. Z firmy muszę zamówić 12 co z wiadomych względów mi nie odpowiada. Oczywiście jeśli któraś by się z takimi spotkała to ja reflektuję !!! Przegapiłam lato podobno !!! i już ich nie ma. MM mnie za..je!!! - Miałaś przypilnować!!:(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszatko nawet nie wiem co to za klapki ;) A drzwi załatwialiśmy z lokalnej firmy Aluplast. Trochę nas kosztowały, nie powiem ale jesteśmy zadowoleni. Nie wiem kiedy i gdzie na urlop. We wtorek mam kolejną rozmowę kwalifikacyjną. Wiem, nie powinnam sobie robić nadziei bo pewnie i tak nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pies odszedł za tęczowy most 16 czerwca. Wszystko tak nagle się stało, nikt się nie spodziewał. Szok dla nas wszystkich. A te drzwi to takie balkonowe tyle że otwierane na zewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żal psa , ale nie mamy wpływu na siły wyższe . Ja już żadnego nie chcę. Kochałam psinę, ale wreszcie mam spokój . Muszę wymienić dywany i kilka szafek. Uroki posiadania zwierzęcia w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się i ja Nasza psina w nienajlepszej formie, wiek robi swoje. Staramy się, żeby było jej jak najbardziej komfortowo. Cały czas tęsknię jednak za tym pełnym energii zwierzakiem:OBrakuje mi nawet tego, co kiedyś mnie wkurzało. Nie umiem sobie wyobrazić, że za jakiś czas od nas odejdzie.... Na pogodę nie narzekam:)Momentami za gorąco, ale i na to są sposoby. Ostatnio był to spływ kajakowy. Cudowny wypoczynek na łonie natury, mimo wysokich temperatur. Ogólnie korzystamy z wolnych dni bardzo aktywnie. Niestety czas płynie wtedy nieubłagalnie szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość DeBe
wróciłam do domu i nie wiem za co sie najpierw zabrac:(, do tego z roboty wydzwaniają czy już jestem. 21 ruszamy, a ja mam jeszcze w planie wyjazd do Kudowy na kilka dni, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszata
Korzystając ze słońca czytam romansidło. Każda robota nadal obciąża mi kręgosłup. Robię co muszę. czyli staram się by to było niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszata
napisałam z głaskanego i nie ma?? Czyżby znów zmiana strony??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jednak coś kupię bo ma przyjść kumpela na oblewanie moich wyników!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×