Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mamy małej jany mamo małego bazylego

Polecane posty

Gość gość

te dwa tematy spotkałam w tamtym tygodniu. apeluję do was, abyście tak nie dawały na imie. juz lepiej olivier czy julka, lepiej byc powtarzalnym niż oryginalem. dziewczynka ktora bedzie sie czula jasiem przerobionym na dziewczynke to jakby do sukni slubnej przyszyc czarna kokarde. bazyli? nie badyl, nie wazyl. to prosta krzywda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzrok bazyliszka
slusznie ja tez uwazam ze kazda dziewczynka powinna dostac na imie julka a kazdy chlopiec olivier pani w klasie po prosty wywolywalaby do tablicy julka numer 7 albo numer12 prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie najlepiej jest nazwać dziecko... normalnie. A jak zapragnie to w wieku 18 lat samo sobie imie zmieni - jeśli zapragnie jakiś udziwnień. Po co fundować mu takie coś na samym starcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"te dwa tematy spotkałam w tamtym tygodniu. apeluję do was, abyście tak nie dawały na imie." Hahaha za kogo ty sie uważasz żeby dyktować innym jak mają żyć. Podobnie reszta. proponuję wizyte u psychiatry i żebyście sie zajeły własnym życiem, bo widać nie macie nic do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mojego syna jest Bazyli w klasie. W wieku 6,7 lat był "przyprawą". Ale teraz każdy się przyzwyczaił i nikt się z niego nie smieje. Ma 12 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×