Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Restauracja godna polecenia na trasie Radom lublin

Polecane posty

Gość gość

Czy ktos moze taka polecic, gdzie dobrze daja zjesc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie normalnej restauracji ,raczej trudno z dzieckiem dwu letnim pojsc do restauracji ze striptizem...ale bez dziecka czemu nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
willa cienista w pulawach. baaardzo dobre jedzenie. ceny przystepne. zarcie wyszukane ale nke przekombinowane. polecam, mialam tam nawet ompreze slubna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa33
www.karczmababajaga.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuj***ardzo za te konkretne odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że nie tylko ja lubię jeść w czasie jazdy. Ostatnio miałem okazję spożywać posiłek w hotelowej restauracji www.uwitaszka.pl i jestem pod ogromnym wrażeniem tego jak dobre serwują tam jedzenie. Ogólnie ciężko o coś dobrego szczególnie na dużych trasach, dlatego tym większe moje zdziwienie. Gdyby ktoś miał okazję to zdecydowanie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja to zawsze wyskakuje do Party Pizza bo uwielbiam pizzę a tam akurat dają świetne ciasto także to coś co lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druleska
W Radomiu można spoko zjeść na Sienkiewicza, Chińskie Jadło, naprawdę bardzo smacznie a do tego nie jest drogo. Ja zazwyczaj porcji u nich nie dojadam, bo są dość spore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gertruda451
Jest taka sieć pizzerii o której ja do niedawna jeszcze nie wiedziałam - Party Pizza. Ostatnio jadłam u nich i naprawdę smaczną pizzę serwują. Do polecenia! Są w kilku miastach z tego co wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wladek29
ja jak tylko jestem w radomiu to jem w restauracji pasja. ladne, fajnie urzadzone miejsce. kuchnia smaczna i porcje sa bardzo duze i w rozsadnej cenie. jak lubisz pizze to napewno bedziesz zadowolony bo robia tam wloska, w piecu opalanym drewnem, takze pachnie i smakuje super. ja chyba najbardziej lubie ich salatki i makarony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w radomiu jest bardzo fajna restauracja pasja na słowackiego, zawsze jem tam najlepsze pizze, widac ze maja dobre składniki i jest ich duzo ( nie zaluja na pizzy tak jak inne lokale)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slams
hmm. ja moge podrzucić w kobiórze Zajazd Country, tam była Magda Gessler. To jest przy drodze samej wiec warto wjechac bedac w trasie. Jedzenie jest swietne i swietne, duze porcje dla duzego chlopa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eltonewak
A jakby ktoś jechał obok Warszawy to mocno polecam wpaść do restauracji Dom Kresowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mi podchodzi Fuhghi jaką wypiekają w Maxipizza ( www.maxipizza.pl ). Warto od nich zamówić. Mają dość długo czynne i szybko robią dowóz. Akurat częściej niż na miejscu zamawiam z dowozem i sobie chwalę. Przewożą jedzenie w specjalnych torbach termicznych, także jedzenie dociera wręcz gorące a to się jednak przekłada in plus na smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj jakiś dobrych lokali na aktywnamarka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basska Vod

ja mogę polecić w Radomiu, jest taka pizzeria Tre Colori, dzieciaki moje lubią pizzę stamtąd, ale my z mężem zajadamy się makaronami, są bardzo aromatyczne, niby takie proste, a jakże smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alpaka
Dnia 21.08.2019 o 18:48, Gość Basska Vod napisał:

ja mogę polecić w Radomiu, jest taka pizzeria Tre Colori, dzieciaki moje lubią pizzę stamtąd, ale my z mężem zajadamy się makaronami, są bardzo aromatyczne, niby takie proste, a jakże smaczne.

takie troche to flaki odgrzewane ale faktycznie tre colori jest fajna restauracja, bardzo smaczne ciasto pizzy, i ja jeszcze uwielbiam tam jesc krem z pomidorow 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smacznie gotują też w Ballatonie. Jeszcze przed pandemią wpadaliśmy tam na obiady. Teraz często zamawiamy jedzenie na wynos Zawsze świeże potrawy, dobrej jakości, smaczne i w odpowiedniej ilości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez lubię jadać w Ballatonie. Maja dobre i urozmaicone menu. Zawsze duże porcje i co najważniejsze wszystko świeże i dobrze przygotowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×