Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bronita

tanie rzeczy do firmy

Polecane posty

Gość gość
gość wczoraj A w jakiej firmie? Bo ja szukam i nic nie mogę znaleźć, wszędzie drogo a jakość nie powala :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdź firmę KJK, dla nas robili meble i wyszło naprawdę dobrze, cena adekwatna do jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli na przykład ktoś potrzebowałby dobrych, a niedrogich kserokopiarek, to ja polecę firmę www.abcdigital.pl – sprawdzony sprzęt, warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszukujecie materiałów do druku, tuszów, tonerów i innych tego typu rzeczy, które są potrzebne w każdej firmie to polecam wam zajrzeć na stronę www.papercast.pl Jest to świetna hurtownia papiernicza, która ma bardzo dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka

Ja stawiam na materiały drukowane jak wizytówki, koszulki z nadrukiem czy torby płócienne, które sprawdzają się każdego dnia. Realizuję wszystko w A3extra i zawsze mam wszystko na czas i w dobrej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki

Korzystamy w naszej firmie z usług drukarni a3extra.pl i jak narazie współpraca udaje się doskonale. Drukujemy tutaj między innymi ulotki i plakaty, a ostatnio również koszulki z nadrukiem i płócienne torby z logo firmowym. Ciekawą opcją są też etykiety na produkty, które prezentują się bardzo profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×