Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zycie intymne

Polecane posty

Gość gość

Czesc.zastanawialam sie ostatnio glebiej nad seksem.. i z jednej strony niektore kobiety uwazaja to za oddanie czegos najceniejszego oddanie swojej intymnosci, ze ktos juz je mial a niektore ppdchodza do tego na luzie bez zwracania uwagii na jakies metafizyczne p*****ly. A jak wy macie dzieuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam w******* na jakies metafizyczne p*****ly:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo trzeba znac swoja wartosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba postępować w zgodzie z samym sobą. dla mnie to raczej wspólne dzielenie się przyjemnością, czasem nie warto dzielić jej z byle kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co masz na mysli mowiac z byle kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"byle ktoś" to według mnie to ktoś kto nie szanuje partnera, np. ma jakieś żądania i nierealne wymagania, nieliczenie się ze zdaniem partnera itp. przyjemnością i seksem można się dzielić będąc w związku albo i nie ale szacunek to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jesli dziewczynie sie chce ale boi sie oddac, wlasnie'oddac' komus bo wydaje jej sie ze straci swoja wartosc , swoja najwieksza prywatnosc, intymnosc..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja oddalam sie tylko jednemu juz dawno temu i tylko dla niego jestem, tak samo jak on tylko ze mną byl i jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli dla ciebie to jest oddanie czegos facetowi? A facet nie oddaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no on mi sie oddal i ja jemu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakie myslenie maja dziewczyny ktore sypiaja z wieloma facetami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie dziewczyny powinny byc palone na stosie. nie maja wstydu pozniej ze ktos je przelecial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet też oddaje swoją intymność, prywatność; wydaje mi sie jednak że mężczyźni nie traktują tego jako oddawanie czegoś, nie uważają że coś tracą uprawiając seks z wieloma kobietami, raczej, że się dzielą przyjemnością i traktują to z radością. nie są jednak oceniani przez innych negatywnie jeśli mają wiele partnerek seksualnych. dlatego kobiety powinny kierować się własnym sumieniem, żyć zgodnie ze swoimi zasadami, być przede wszystkim uczciwymi wobec siebie. a inni ludzie zawsze będą mieć jakieś "ale" do ich postępowania i zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×