Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość drugaddict

AMFETAMINA opinie i pomoc

Polecane posty

Gość drugaddict

HEJ, a wiec zaczelo sie rok temu…. kontrolowane pare kresek raz na 2-3 miesiace. Ostatnie 1,5 miesiaca: paitek, sobota, niedziela a czasem i poniedzialek…. Przedostatni weekend koszmar…klucie w mostku i bol serca/pluc, plamy na rekach, dretwienie dloni i rak, ze ledwo do twarzy moge dotknac, "zatykanie" czyli, ze wydaje mi sie, ze zaraz ducha wyzione - nie moglam zlapac oddechu - myslalam, ze mam zawal, bardzo sie balam… Wzielam taka sama ilosc co zawsze, stad moje zdziwienie, ze tak sie czulam - w dodatku kolatanie, faza jak po grzybach , bladosc i czulam sie jakbym miala zemdlec…. Zejscia - do fety zawsze pije 4-8 piw i przed snem pale trawe. Ostatnio nie moge spac…dlaczego? Czy jest ktos uzalezniony? Ktos kto z tego wyszedl??? Moge to jeszcze kontrolowac, ale powoli czuje, ze nie chce…ale boje sie o swoje zdrowie i zycie.. Mam corke lat 7. Nie cierpi na moim/naszym nalogu bo wciagnelam w niego jeszcze meza…. Kocham ja ponad wszystko, ale na zjezdzie czuje wyrzuty sumienia….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje Ci się, że to kontrolujesz, masz wyrzuty sumienia-masz racje. Nigdy nie brałam i nie zamierzam. Po ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugaddict
35 i 36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko słabi ludzie piją, ćpają....krzywdzisz Twoje dziecko...nie wiem jak możesz mysleć, że nie. Powinnaś z mężem iśc na terapię, póki jeszcze nie dotknęłaś dna, choc pewnie jesteś blisko. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugaddict
ok, jestem slaba…zreszta o tym wiem…nawet nie zaprzecze. nie kazdy potrafi byc silny, byc zona, matka, kochanka, pracownica w korporacji po 14h/24 i gosposia…jestem miekka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz 35 lat lub 36 nie wiem które z Was ile ma... Masz 7mio letnie dziecko. Mówisz, że pomału przestajesz to kontrolować. Skoro twierdzisz, że to kontrolujesz nie tknij przez miesiąc,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le ! Skoro masz taką dużą córkę to jesteś dorosła, jak dorośli ludzie mogą być tak skrajnie nieodpowiedzialni !! Piwo, trawką..jeszcze rozumiem...ale AMFETAMINA litości ! Kobieto, co Ty robisz ze swoim życiem..mam dopiero 21 lat i mam więcej rozumu niż Ty..nigdy w życiu trawki nie paliłam..a co dopiero takie świństwo..życie sobie zmarnujesz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zmień pracę ! Kochanka ? Miej szacunek dla męża, zostaw tamtego, nie zdradzaj już będziesz miała mniej na głowie..z resztą jakos sobie poradzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugaddict
kontroluje, z tego wzgledu, ze mam twardy charakter…zadecyduje, ze nie biore 3 miesiace i tak jest, bo tak bylo przez ostatni rok. Na szczescie to ja decydowalam kiedy biore a nie feta za mnie. Najgorsze jest, ze powoli przestaje mi sie chciec…no i ze znam ludzi co maja takie przypadlosc**** 8-10 latach zazywania a nie po doskokowym roku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszesz ze pijesz po 8 piw i dziecko na tym nie cierpi? dobre. a mysle ze moze do tej pory bralas cos moze zblizonego do amfetaminy az w koncu trafilas na jakas mieszanke ch*j wie czego ktore ci tak porobila i tyle. moze bierzesz z jednego zrodla i diler sie kapnal ze juz cie ma i moze ci zaczac wciskac jakies smiec****owiem ci jedno- ogarnij sie kobieto bo nie wyjdziesz pozniej z tego juz nigdy, szkoda dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam problemy z dragami za małolata,ale w Twoim wieku być taką idiotką? Ogarnij się kobieto. Niszczysz sobie zdrowie,ale co gorsza psychike, wiem co mówie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugaddict
bree- tak nie cierpi - a dlaczego ma cierpiec - po pierwsze biorac fete z piwem sie nie upijasz bo amfa neutralizuje jego dzialanie, po drugie pijemy jak dziecko spi, po trzecie - nie cierpi , bo nigdy nie zaznalo nawet minimalnie tego, ze jestesmy na zjezdzie. No i wreszcie - ogolnie mam mocna glowe-wiec normalnie moge wypic 6-10 piw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugaddict
gość To zmień pracę ! Kochanka ? Miej szacunek dla męża, zostaw tamtego, nie zdradzaj już będziesz miała mniej na głowie..z resztą jakos sobie poradzisz… O czym ty k***a piszesz~????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ludzie jak dziecko może na tym cierpieć jak kochana mamusia jest po 14 godzin w pracy ? To żadne cierpienie..jak może cierpieć kiedy w weekend zamiast znaleźć czas dla niego ćpa i jeszcze wciągnęła w to męża ? Przecież to nie możliwe..może za niedługo wciągnie w to i to dziecko..jemu też będzie wesoło..jeśli się nie ograniesz to życzę Ci żeby policja Cię dopadła jak będziesz naćpana..albo żebyś zdrowie przez to k******o straciła, a nawet i życie..może wtedy w zaświatach będziesz sobie myśleć jaka ja byłam głupia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, jestem slaba…zreszta o tym wiem…nawet nie zaprzecze. nie kazdy potrafi byc silny, byc zona, matka, kochanka, pracownica w korporacji po 14h/24 i gosposia…jestem miekka! o tym k***a pisze...skoro praca w korporacji Cie wykończa to zmień ją ! Skoro wykańcza Cie bycia kochanką i życie w kłamstwie to skończ z tym ! A być matką i żoną to już chyba nie takie trudne skoro wszystkie matki i żona jakoś to robią i nie muszą z tego powodu ćpać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugaddict
pomaranczowy gosciu - wypowiedz swiadczy o tobie - jestes tak pusta/pusty jak kolor ktorym sie poslugujesz ;) Pracowac po 14h to k***a grzech? Wole to niz siedzenie na zasilkach, chcemy zapewnic dziecku przyszlosc*****eniadze. A skad glupolu wiesz, ze nie spedzam z dzieckiem czasu? jak smiesz tepaku???A weekendy spedzamy w 100% tylko z nim. A cpamy wieczorem w sobote, gdy maly spi. Niedziela jak przykladna rodzina - kino, spacer, zabawy w ogrodzie, znajomi itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko dla mnie jestes poprostu smieciem, tyle c***owiem. i uwierz nie mam w zwyczaju tu obrazac nikgo ale jak czytam co piszesz to widac ze jest juz po tobie, na wszystko masz wytlumaczenie. skad mozesz wiedziec jak dziecko widzi twoje zjazdy? to ze masz mocny leb znaczy ze musisz pic po 8 czy 10 piw? i uprzedze glupie pier dolenie- tez bralam, tez pilam przy tym BO BYLA LEPSZA FAZA- taka prawda i o to ci chodzi. ale w zyciu, naprawde w zyciu nie zrobilabym teraz tego wlasnemu dziecku. wolalabym sie pochlastac niz spojrzec w lustro i pomyslec jaka moj syn ma matke. nie wiem tez po co zakladasz temat- liczysz ze ktos c**przytaknie? pocieszy? widac ze ci sie to podoba wiec furaj dalej a dziecko mam nadzieje ze ci wczesniej czy pozniej ktos zabierze i o to sie dzisiaj pomodle,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugaddict
K***A mac! o czym ty do h**a piszesz??? jaka kochanka??? jakie klamstwo? co ty cpasz??? wez juz sie nie wypowiadaj tepa palo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko piszesz pod tym samym kolorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psychoza amfetaminowa kretynko. i uwierz, bedzie coraz gooorzej :) moze na łeb dostaniesz i cie gdzies zamknie ktos zyczliwy zeby cie to dziecko ogladac nie musialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugaddict
tak, tylko ja nie pisze o jakis kochankach i klamstwach jak osoba powyzej… ta dopiero to bierze dobry stuff ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez to widac. jak ktos cpa. moj byly kiedys cpal amfe na potege i zapijam piwem. Bylam pewna ze to po piwie nie stety za pozno dowiedzialam sie ze bierze. Bo tym mozg sie niszczy. ja sama kilka razy zapalilam jako nastolatka ale nigdy mnie do narkotykow nie ciagnelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie pisze, że to grzech pracować ! Ale skoro piszesz, że bierzesz amfe i tym tłumaczysz to może zmień powód brania tego świństwa ! Co ja mówie..no przecież czymś musisz to wytłumaczyć, bo przecież nie napiszesz, że bierzesz, bo lubisz..bo wtedy by Cie wszyscy zjechali..zwalasz winę na to, że jesteś żoną, że masz dziecko ? Jak wszystkie matki i żony..zwalasz na prace, gdzie wiele ludzi pracuje i to nie po 14, a po 16h np. mój mąż i jakoś nie bierze z tego powodu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugaddict
tak, tylko ja nie pisze o jakis kochankach i klamstwach jak osoba powyzej… ta dopiero to bierze dobry stuff ;) modl sie k***o o swoja smierc ;) w d***e bylas i gowno widzialas! jaka matke? jakie zjazdy? dziecko nie widzi zjazdow bo ich nie ma - nie masz zielonego pojecia babo z wiochy o czym piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko poziom Twoich wypowiedzi jest niski. Obrażasz kogoś obrażając samą siebie. Szukasz pomocy, proponuje ośrodek dla uzależnionych. Nie mów, że nie chcesz pomocy, bo skąd w nicku "opinie i pomoc"? Opisujesz swoje dolegliwości, łączysz je z amfetaminą, dalej nie chcesz pojąć, że to amfa Ci szkodzi. Raz piszesz że masz silną, a raz że słabą wole. Zdecyduj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drugaddict ok, jestem slaba…zreszta o tym wiem…nawet nie zaprzecze. nie kazdy potrafi byc silny, byc zona, matka, KOCHANKA, pracownica w korporacji po 14h/24 i gosposia…jestem miekka Ja sobie nic nie wymyślam..sama to napisałaś, już chyba z tego ćpania się zapominasz kobieto, chyba już Ci mózg odebrało skoro zapominasz co pisałaś parę minut temu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugaddict
moze cie nie stac? co ty wiesz o zyciu kolezanko? taaa, twoj maz pracuje po 16h gdy ty siedzisz na d***e w domu ;) nie - na nic nie zwalam - ani na bycie matka, ani zona - nic takiego nie mowie - doskonale mozna sie obejsc bez tego i po 24 h pracy. nie nie boje sie, ze mnie zjada, bo wlasnie kazdy to robi - no ale przeciez w PL kazdy taki swiety! :) i tak, czasami to lubie - jak kazdy, kto tego sprobowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
amfetamina ma dzialanie pobudzajace. ze niespisz cala noc, nie jesz. a na 2 dzien masz zwała. jak mozna w takim stanie zajmowac sie dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.12.13 [zgłoś do usunięcia] drugaddict ok, jestem slaba…zreszta o tym wiem…nawet nie zaprzecze. nie kazdy potrafi byc silny, byc zona, matka, kochanka, pracownica w korporacji po 14h/24 i gosposia…jestem miekka! ----------------------- k***** kobieto jestes juz tak posrana po tej fuce ze nawet nie wiesz co piszesz... sama to przed chwila napisalas, ktos cie tylko zacytowal ale jestes juz tak wyzarta ze pewnie zapomnialas. masakra wrak czlowieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugaddict
tak - ja obrazam wszystkich… proponuje przeczytac jak JA zostalam obrazona: idiotka, kretynka, s****wo itp itd jak sie zwracacie do mnie, tak ja do was - przeciez jestescie anonimowe - mozecie wszystko, nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×