Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość fx69

Gdzie tanio kupić prezenty i zabawki

Polecane posty

Gość gajg pl
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagodaFysz
a ja polecam sklep kinderland24.com.pl. Mają fajne artykuły, wszystkie nowości z rynku itd, ja tam robię zakupy dosyć często a myślę że pomysłow na prezenty znajdziecie tam mnóstwo i to dla dzieci w różnym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bonola
Bardzo fajne prezenty i gry planszowe możesz znaleźć na www.dyngs.pl dość tanio, szybko. Fajny sklepik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja5645
Fajne prezenty możecie kupić na 123ebay(kropka)com - odzież damską, męską i dziecięcą, elegancką biżuterię, zegarki, zabawki dla dzieci, telefony, tablety i wiele więcej. Ponad 10.000 produktów w super promocyjnych cenach i najwyższej jakości! Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Szybka dostawa pod same drzwi. Od listopada rozpoczęła się wielka świąteczna promocja - nawet do 75% (np: super smartfony już od 200zł, srebrne pierścionki od 4zł, naprawdę warto). Sami sprawdźcie na 123ebay(kropka)com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama2424
Ja polecam sklep zanzaro . pl mają fajne zabawki dla dzieci w każdym wieku (uwierzcie mi, mąż nawet się bawił :D ) No i nie trzeba wydać fortuny jak to zazwyczaj w takim sklepie, bo mają całkiem przystępne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A szukałaś na www.odkupuj.pl ??? Tam są świetne rzeczy i myślę, że zaraz coś tam kupisz, a jak chcesz sprzedać coś przed świętami to tam też możesz, bo sprzedaż jest bez prowizji! polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio kupiłam w Arkadii część prezentów. Blender z Panasonica w RTV i AGD , i standardowo ciuszki w H&M :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź też na stronie Buty-Dla-Dzieci.com.pl znajdziesz tam bardzo fajne,wygodne i ciepeł modele butów dla swojego dziecka na zimę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś chce kupić dziecku na gwiazdke Lego w dobrej cenie, to warto udać się do Polo. Od dzisiaj mozna tam dostac klocki, takze zestawy star wars. Pewnie sporo osob się rzuciło, wiec warto się pospieszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne pomysły na prezent dla dziecka znajdziesz na BajkowyPokoik.pl z postaciami ulubionej bajki Disneya,wtedy sen od razu stanie się przyjemniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janina234
Ja bardzo lubię kupować w sklepie http://www.takapaka.pl/. Duży wybór oryginalnych prezentów na każdą kieszeń. Jak dla mnie najlepszy sklep z prezentami w sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena789012
Polecam Wam serdecznie stronę internetową http://achdzieciaki.pl/. Sama zakupiłam tam super zabawki moim pociechom, a także chrześniakom. Myślę, że będą bardzo zadowolone, bo zabaweczki są super :)Przesyłka szybka, bez żadnych kłopotów, a cena zabawek też jest przystępna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wykorzystanie kodów rabatowych, które GG przygotowało wraz z najlepszymi sklepami online z okazji nadchodzących Świąt! http://kodyrabatowe.gg.pl/ Niesamowite okazje na kupienie super prezentów w wyjątkowych cenach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj na www.odkupuj.pl ja tam kupuję i polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
np na electro.pl masz szeroką ofertę i fajne pomysły ;) Ceny też atrakcyjne i na każdą kieszeń ;) polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna W
Ja osobiście kupuję dla swojego faceta alkohol. Co roku na święta dodaje mu coś do kolekcji, ostatnio zaczął zbierać pojazdy z Bandy . Ostatnio mu kupiłam http://e-gentleman.pl/index.php/na-prezent/product/cid-1086 ,a może wiecie gdzie jeszcze mogę kupić inne zabawki z alkoholem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas najlepiej sprawdzają się gry (najlepiej planszówki). Zwłaszcza w święta, jest potem czas na wspólne granie z dziećmi i ze znajomymi. Jest tak duży wybór, że trudno coś samemu wybrać. Polecam kontakt z właścicielem sklepu www.chochliki.sklep.pl (730 230 733, w W-wie, wieczorem albo w weekend) zawsze coś doradzi fajnego. Gość ma doświadczenie i grał w całą stertę gier. Chyba w W-awie można się jakoś nawet umówić na osobisty odbiór (jak ktoś jeszcze nie ma prezentu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juserka
Ja juz mam kupione niemalże wszystko poza prezentem dla męża. Ale podpowiedziała mi koleżanka że są sklepy hobby4men i tam można fajne niedrogie rzeczy kupic. Widziałam że w wielu miastach są http://www.hobby4men.com/sklepy . Ja jestem z Warszawy i jutro się wybiorę może znajdę cos fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udrytka
Ej fajne. To nie tylko na Święta ale i na inne okazje. Faceci lubia dostawac uzyteczne prezenty, albo takie którymi mogą sie kolegom pochwalić. Chyba zobaczę przy okazaji robienia zakupów. Dzięki za cynk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jeżeli chodzi o prezenty dla dzieci to uważajcie z tymi tanimi rzeczami dla dzieci… pół biedy zabawki ale z rzeczami blisko ciałka nie ma zartow często w tych chińskich materiałach to jest pełno chemii.. nie wiem dokładnie ale mój lekarz mi mówił. A z prezentów to mogę polecić dla maluszków (rodzice na pewno docenia!!!!) kocyki urocze, no ten w żyrafki to umarłam http://www.gagalu.pl/pl/searchquery/koc/2/phot/5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaklos
Ja dla chrześniaka świetną bluzę jako strój piracki kupiłam na bajko-landia.pl na dzień dziecka. Zamówiłam 2 dni temu i już dzisiaj sms od kuriera dostałam że mam spodziewać się paczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep.www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam sprawdzić arena.pl. Dużo rzeczy dla dzieci, ale nie tylko, ogólnie ja teraz właśnie tu robię większość zakupów. dodatkowy bonus u nich to punkty za zakupy, które można później wymieniać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastka2
Ja prezenty dla dzieci kupuję najczęściej przez internet. Wydaje mi się, że się bardziej opłaca. Moim ulubionym jest sklep http://dladzieciaczka.pl/ znajduję tu modne zabawki dopasowane do wieku, a ceny są konkurencyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zabawkowa-wyspa.pl. Bardzo fajne zabawki dla dzieci, świetnie wykonane i duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dilmarket.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gry karciane planszowe fajne modele mechaniczne w formie puzzli 3d oraz książki na stronie http://tylkorelaks.pl idealne pomysły na prezent zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlucy
ja kupuje zabawki i prezenty dla dzieci w showroomie, spory wybor maja i fajne rzeczy. w gole teraz mozna dostac piec procent znizki od tanio.co na wszystkie zabawki, takze oplaca sie sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×