Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Weterynarz w uk

Polecane posty

Gość gość

Bardzo proszę o pomoc jeśli ktoś się orientuje, jakie są średnie ceny za wizytę u weterynarza z chomikiem? Synka chomik ma prawdopodobnie raka, nie wiem czy możliwe będzie jeszcze leczenie, jeśli tak czy ktoś wie jakie są granice cenowe? W Polsce wiadomo, a tutaj w Anglii jesteśmy niedługo, nigdy nie mieliśmy zwierzaka i nie wiem czego się spodziewać. Proszę o pomoc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey. W uk ceny opieki weterynaryjnej sa niebotyczne. Nie wiem jak za chomika ale za kota zwykle prześwietlenie to £200. Generalnie każda p*****la to 3 cyfrowa kwota. Jak moja kotka zjada długi kawał sznurka i musiała mieć operacje to zaśpiewali prawie £2000. Tutaj najlepiej jest zwierzaka ubezpieczyć. I wtedy wiekszosc ubezpieczenie pokrywa. To w zależności od zwierzaka może kosztować £5-10 miesięcznie. Radzę więc ubezpiecz chomika. Poczekaj jakiś czas i pójdz wtedy do weta. Nie przyznawać sie ze chomikowi kiedykolwiek coś było. I może ci ubezpieczenie pokryje. Nie wiem tylko jaki okres musi minąć od wykupienia ubezpieczenia do czasu aż można złożyć claim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×