Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Urodziny dziecka w sali zabaw

Polecane posty

Gość gość
Fajnym miejscem na organizację urodzin dla dziecka jest www.liderplaczabaw.pl Organizowałam tam urodziny dla swojej córki w zeszłym roku. Wszyscy jej goście świetnie się bawili. Mają wiele punktów w miastach w całej Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecięce urodziny musza być bajeczne! U nas było przebieranie w najbardziej ulubionych bohaterów bajkowych, a zabawiał nas klaun z KlaunPolska. Było bajecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w domu była animatorka z Milu-Mi. Jestem mega zadowolona. było malowanie twarzy, tatuaże, zabawy, gry, konkursy - bardzo profesjonalnie.Polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie też była animatorka z Milu-Mi na 8 urodzinkach córci. Dzieci zadowolone, było super! Polecam panią Karolinę.:-) i DZIĘKUJĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja jeszcze dodam, że warto się skontaktować z animatorami z KlaunPolska. Tam np są klauny, które są prześmieszne. Jeden był na przyjęciu urodzinowym mojego synka. Było bajecznie! Nawet do mieszkania w bloku można sobie zamówić klauna i dzieci się świetnie bawią! Były puszczane bańki, było malowanie twarzy, tańce były. Wszystko było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bum radzila w www.rio.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomi5433
W Warszawie spotkałam się już z kilkoma opiniami, że jedną z lepszych jest sala zabaw http://alefun.pl/ Dzieciaki są pod opieką animatora, mogą się pobawić, a dodatkowo jeszcze mamy poczęstunek. Są jeszcze również inne opcje, ale to najlepiej sprawdzić sobie samemu ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas było 15 dzieci. Sala zabaw Kinderplaneta! Animatorzy KlaunPolska. Było barwnie, wspaniale, śmiesznie i bardzo przyjemnie. Animatorzy bawili się z dziećmi na trampolinie, malowali twarze i budowali budowle z wielkich klocków, a potem to burzyli. WSPANIALE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinderplanetę znam. Bardzo fajna sala zabaw dla dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zrobiliśy naszej Irmince urodziny w parku. Zrobiliśmy piknik i zaprosiliśmy klaunów dwóch:). Było super. Bańki puszczane w powietrze, malowanie twarzy i wygłupy. to jest to, co dzieci lubią najbardziej:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas impreza urodzinowa była dosyć spora, bo całe przedszkole przyszło:). Mieliśmy katering dziecięcy Smakuś:), a dzieci zabawiały Klauny z Klaun Polska. Było smacznie i wesoło. Były malowane buzie, klaunowe wariacje i szalone zabawy:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Brrrr, klauny są najstraszniejsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosia650
Robiłam sama mojemu dziecku urodziny. Uważam, że to lepszy pomysł. Zaprosiłam Dawida Krzyżowskiego, który jest mistrzem Polski RedBull we freestyle football. Poprowadził z dziećmi warsztaty, było super. Jak wiadomo ruch to zdrowie, a dzieci zadowolone. http://kojakfree.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas była animatorka z milu-mi. dzieci zadowolone bo bardzo duzo sie dzialo. milu-mi animacje robia imprezy tematyczne-polecam.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My akurat mielismy urodziny w domu, a nie na sali zabaw, ale mieliśmy animatorów klaunów i cała impreza świetnie się udała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapewne klauny z Klaun Polska. Oni są najlepsi! Wiem co piszę, bo współpracuję z przedszkolem a tam często klauni są animatorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś nie chce mieć urodzin w hucznej sali zabaw, a woli tak bardziej kameralnie, to zaproszenie klauna do domu jest mega fajną sprawą. Takie zabawy jakie on wymyślał, to szok. Skontaktujcie się z KlaunPolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia
Dnia 13.06.2018 o 13:59, Gość gość napisał:

U nas impreza urodzinowa była dosyć spora, bo całe przedszkole przyszło:). Mieliśmy katering dziecięcy Smakuś:), a dzieci zabawiały Klauny z Klaun Polska. Było smacznie i wesoło. Były malowane buzie, klaunowe wariacje i szalone zabawy:).

przeglądałam ofertę Klaun Polska. teżteraz jestem na etapie poszukiwania atrakcji urodzinowych dla moich bliźniaków. Podoba mi się oferta tej firmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrula

Czy jak robicie w sali to mają tam gotowe jedzenie czy we własnym zakresie przynosicie?  Niedługo mam urodziny synka i zastanawiam się co przyszykować? Ciastka, jakieś na słodko przekąski to wiem jakie ale gorzej ze słonymi, kanapki to raczej odpadają, do picia woda już zakupiona i tymbarki te h2owoc, to taka woda z sokiem więc nie taka słodka a wiem że nie wszystkie dzieciaki samą wodę lubią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał

Ja w kwietniu zabieram dzieci na urodziny do parku kolejowego, znajomy polecił bo zna właściciela i działa razem z nim, otwierają jakoś niedługo, na facebooku mają informować kiedy dokładnie, z tego co mi mówił znajomy ma być jakiś konkurs na darmowe wejściówki przy starcie parku więc całkiem fajnie, może uda się zgarnąć. Dla zainteresowanych https://www.facebook.com/ParkKolejowyOgrodzieniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

my tak niestandardowo bo urodziny dziecka, a właściwie atrakcje urodzinową zrobilismy w postaci biletów na Bajgranie i dzieci mogły pooglądać sobie Wiolina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×