Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaja222

czy niski puls moze powodowac zaslabniecia

Polecane posty

Gość kaja222

miezylam puls od jakiegos czasu jest niski 45 jestem ogolnie oslabiona kreci mi sie w glowie i duzo razy bym zemdlala prawie codziennie mi sie to zdaza co robic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam niski puls, ale nie mdleję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bywa, że jestem słaba i zmęczona. Może tak być od niskiego pulsu. Mdleć też można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwm
Bez kardiologa się nie obejdzie. Jak nie serce to może to być niedoczynność tarczycy, może być też cukrzyca. Jeśli tak to lepiej zrobić coś z tym teraz, a nie czekać na śpiączkę cukrzycową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja222
badania tarczycy mialam i cukrzyce tez bym wyeliminowala..... moze to byc spowodowane moim niskim bmi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja222
dodam ze moje bmi to 15;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwm
Może być tym spowodowane. Jeśli się odchudzasz to lepiej przestać. W przypadku anoreksji może dziać się właśnie tak jak piszesz. Jak się tak dzieje to może prowadzić nawet do śmierci. Najpierw do kardiologa. Nie ma co unikać kardiologa, bo możliwe, że nie jest wszystko w porządku z twoim sercem. Powody on już ustali. Jeśli później odchudzanie to pod okiem rozsądnego dietetyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwm
Postaraj się codziennie jeść więcej. Jak za bardzo przytyjesz to będziesz się tym martwić później. Teraz są problemy z sercem i trzeba się o nie zatroszczyć, a ewentualne odchudzanie kiedy wszystko będzie dobrze. Jeśli będziesz jadła, a nie uda się przytyć to może znaczyć, że problemem jest inna choroba. Co do przybierania na wadze to możesz kupić Nutridrinki (w aptekach internetowych można znaleźć je dużo taniej) i poza posiłkami jeszcze je pić. Pomagają kiedy ktoś nie ma apetytu, nie chce jeść, albo nie może. Jeśli przez jakiś czas będziesz pić chociaż parę razy w tygodniu to trochę cię wzmocnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariaa

Korzystamy razem z mężem z pulsoksymetru Duo Control od roku. Nic się nie psuje, mierzy cały czas tak samo sprawnie i tak samo precyzyjnie. Kupowaliśmy go trochę w ciemno – spodobal nam się design, a zwłaszcza wyświetlacz i też fakt, że to polska marka Sanity a nie urządzenie od jakiegoś producenta którego nikt nie zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta
Dnia 20.02.2019 o 14:58, Gość dariaa napisał:

Korzystamy razem z mężem z pulsoksymetru Duo Control od roku. Nic się nie psuje, mierzy cały czas tak samo sprawnie i tak samo precyzyjnie. Kupowaliśmy go trochę w ciemno – spodobal nam się design, a zwłaszcza wyświetlacz i też fakt, że to polska marka Sanity a nie urządzenie od jakiegoś producenta którego nikt nie zna.

Również polecam Duo Control

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ren

Warto pomyśleć o Duo control przy regularnym pomiarze saturacji i okazjonalnym. Sprawdzi się w obu przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×