Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozzalonaa

zdradzic meza z jego przyjecielem pokusa i pożądanie

Polecane posty

Gość Żigolak
Już kilka takich pisało, mąż był OK ale miały pokusę, bzykneły się z kolegą męża, a ten mu jak dobry kumpel opowiedział jaką to ma dziwkę. Potem był wielki płacz na forum i prośby o pomoc że mąż każe jej spakować walizki i wyp...ć z domu. A ona tak go kocha. Trzeba mieć naprawdę nasrane pod deklem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zapomnij histori w kompie zmazac:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek90
A niech się bzykają. Trzeba brać poprawkę na to, że 80% tutaj piszących to zboczeńcy, fetyszyści, onaniści , którzy podszywają się pod kobiety, albo szalone 16stki, które o seksie przeczytały z bravo girl. Do autorki, jeśli problem jest prawdziwy, to idź się dymać. Mąż powinien postawić piwo kumplowi, że odkrył, iż jego kobieta lubi się dymać z innymi gachami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
radek 90--ja sie juz z paroma dymalam i dymac sie bede bez piwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek90
Super. Cieszę się Twoim szczęściem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość satyr jakich mało
A mówią, że tylko facec**prymitywy myślą fiutem, a one awsze uczuciem. A tu masz c**** też jak fiut, a i mozg prymitywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do safir jakich malo---my naszymi pipciami nie myslimy tyle co facei swoimi penisami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mi 789
A nie uczciwiej się rozstać i bzykać wtedy z jego kolegom? Nie rozumiem jak można oszukiwać najbliższą osobę To obrzydliwe Brzydziłabym się sama siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodema
juz w tym roku skonczylam zdrade bo moj Mbedzie na urlopie dwa tygodnie to bede sie nim interesowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie czytałem do końca bo to bez sensu nie wiem kobiety ale czy spojzec na to tak ze on się dowie to zn maz pewnie dzieci sa i co jak ja kochal to się powiesi albo palnie sobie w leb tak jak każdy mundurowy z bronia tak jak ja no nie wiem dlaczego większość ja popiera,ja bym mimo wszystko ja oplul i ukamieniowal,nie czytałem do końca wiec nie wiem jakie opinie ale moja jest nie zmienna,podaj mezowi suko namiary kochanka jak jesteś tknapalona to graj w uczciwe karty a potem jedna z druga pisze i placze,przysiegales przed ołtarzem a reraz suko powiedz jaki przykład dajesz gowniarom nie wstyd Ci ze mialas przej***** i masz to nie oświadczaj tego calemu swiatu,wiem powiesz,cudownie było,ja tez to zrobiłem i wiesz co wcale się tym nie chwale,a brzydki podobno nie jestem to opinia postronnych kobiet i cco zołzo,na kolana niedobra kobieto,a jak maz Cie naprawdę kochal to zabije kochanka i pojdzie siedzieć a Ty z dziecmi na mopsie i na stancji,zycze Ci tego,na swieta,nie zasługujesz na żaden szacunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mala mi jestem 20,15,popierasz mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozwiedź się i bzykaj do woli :P To proste. Sama sobie utrudniasz kobieto. No chyba, że jednak kochasz... wtedy nie zdawaj głupich pytań. Jak się kocha to się nie rani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem gość 20,15,tak mala mi powinni się rozstać ale ona chce ciagnac 2 sroki za ogon,oj doczeka się mysle a Ty jak myślisz glupia suka moim zdaniem chce wszystko a nie będzie miała nic,dobrze mowie,pozdr,malo tu rozsądnych,czy swiat zwariowal,czy ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
madrze napisala,lubiekedy,jak sie kocha to sie nie rani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mala mi ,,,pomoz bo mnie rozlada te nie wiem jak je nazwac ale nie zony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mala mi dziekuje za poparcie bo widziałem jak one mnie pozeraly za inne zdanie,no fakt jestem facetem,wiem może inne spojenie ale my faceci tez torobimy wiem ale nie zdradza się zony bez powodu,wiem czyta cala polska a ja do Ciebie piszee wiec C***owiem masz ta frajde,moze wielkie ilości amantow się do Ciebie odezwa,bedziesz miała zajecie na pol wieku z odpisywaniem na amory wiem ze wiesz ze zartuje a tak na poważnie dziewczyno wesołych swiat i dalej trwaj w moralnych postawach za to Cie caluje,choc nie wiem ile masz lat ale jesteś,kobieta,lub dziewczyna z charakterem jetes odwazna nie wiele takich jest choć powiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to poprzednie towiadomo homo niepewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdradzaj męża ile wlezie:)-jeśli jest nie ścięty i sobie na to pozwala to ma to co ma czyli ciebie z dylematem poważnej natury. Rób co chcesz tylko nie używaj słowa "przyjaciel"-bo on nim nigdy nie był jeśli zrobi to dla jakiejś c**y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mala mi ,chcesz pogadać poza tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj ostatni raz w tym roku przyjaciel mnie zaspokoil bo na swieta bede meza miala to mysle ze bedzie chcial zebym mu dala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj, daj nie odmawiaj daj:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zawsze przystojnym facetom daje i wcale nie zaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkocja mówisz. To bądź spokojna.on tu sobie takie rzeczy wyprawia, ze szok.wiekszy wybor nacji a i otwartosc kobiet na sex znacznie wieksza.to juz wiesz dlaczego nie chce mu sie za bardzo z Toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest jedna prosta zasada. "przyjaciel, przyjaciółka ,mąż ,żona twojego znajomego ,kolegi przyjaciela to rzecz święta i go ,jej nie tykaj chociaż miał by cie szlag trafic" Pamietaj że tobie tez moze ktos zrobic cos takiego. A reszte facetow ,kobiet - mozesz uzywać do woli!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekret marzeń
Ludzie strasznie lubią komplikować sobie życie. To co w obecnej chwili wydaje się kuszące w następnej gdy wszystko wyjdzie na jaw traci urok i co wtedy? Gorzkie żale. A wystarczy trzymać się zasady - nie rób drugiemu co Tobie niemiłe.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil_91
Ja to bym was krótko trzymał c**eczki, wp*****l raz w roku i byscie pamietaly gdzie wasze miejsce - w kuchni i przy pale na kolanach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za puszczalstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koorestwo nie tylko puszczalstwo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wiem to dosc trudna sytuacja jest i wtedy wszystko na spokojnie :) www.youtube.com/watch?v=glVAzwRFphs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakaś kretynka z USA...olej,bo nigdy nie w temacie...autoreklama hooj wie czego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×