Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie niezdecydowana

Jakie rajstopy do

Polecane posty

Gość taka sobie niezdecydowana

Mam szarą sukienkę i granatowe buty i nie mam pojęcia jakie rajstopy do tego (czarne, granatowe, szare, może klasyczne cieliste...?)... Jest to impreza sylwestrowa ale z tych luźniejszych więc nie chce wyglądać zbyt elegancko tylko...no tak pomiędzy... poradźcie coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szare lub czarne leginsy i bose stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super pomysł z leginsami na pewno bose stopy dadzą fajny efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szare albo granatowe. Na pewno NIE czarne. Cieliste też mogą być. Żeby nie było smutno daj jeszcze jakiś kolorowy akcent (np. malinowy): pasek, bransoletka etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uważam, że powinnaś kupić czarne ale nie takie zwykłe tylko np. imitujące pończochy. Jak szaleć to szaleć. Te "grzeczne" zostaw do pracy. W serwisie CoZaCena-http://www.cozacena.pl/ jest mnóstwo "imprezowych" rajstop. To tzw. porównywarka cenowa. Nie trzeba wychodzić z domu. Zobacz koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przypadku takiej kolorystyki sukienki butów, również uważam że czarne rajstopy sprawdzą się najlepiej i będą dobrze prezentować, ja zamawiam często na E-zmyslowabielzina.pl i możesz tam zerknąć, mają dobrą jakość i szeroki wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutka   1999
Cieliste. w zimie mogą być kryjące. Albo bez rajstop, jeśli Ci to nie przeszkadza w takiej temperaturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważam że najlepsze bedą cieliste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×